|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 329
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2004
Posty: 329 |
Oryginalnie wysłał juri20: [qb]To w końcu jak jest z tym bonusem, dostaję 15$ za rejestrację i to co ugram ponad te 15 $ to jest już moje? Jak np będę miał 25$, to wg kalkulacji: 25-15=10$ i to już mogę wypłacić? Czy trzeba ileś razy to 15$ obrucić? Odpisz. Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] Witam tak musisz 3 razy obrócic bonusem żeby wypłacic ta nadwyzke ponad 15 $, doodatkowo za 3 $ minimum musisz wystawic swoje zxakłady tak żeby ludzie mogli zagrac :zobacz:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 21
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2003
Posty: 21 |
udało mi się wyplacic z bettingpals na moneybookers 20$ Opłaty są minimalne Czekałem koło dwóch godzin i pieniazki były na MB <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 183
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2004
Posty: 183 |
a moze ktos wytlumaczyc jak tam obstawiac?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 21
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2003
Posty: 21 |
Oryginalnie wysłał krzyszt0f: [qb]a moze ktos wytlumaczyc jak tam obstawiac?[/qb] Jesli chcesz obstawic jakies zdarzenie, klikasz najpierw na to zdarzenie, potem na kurs, po prawej stronie wpisujesz stawke i bierzesz take jesli chcesz wystawic kurs to w polu ODDS wpisujesz kurs, w polu STAKE maksymalna stawke za jaka bedzie to mozna zagrac, w OUTCOME bierzesz YES jesli wystawiasz kurs na 1, w przeciwnym wypadku bierzesz NO, potem klikasz OFFER mam nadzieje ze napisalem to wmiare jasno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 183
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2004
Posty: 183 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 58
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2003
Posty: 58 |
a możesz wytłumaczyć to dokładnie na jakimś konkretnym przykładzie ? jak to jest z tym wystawianiem kursów samemu ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 21
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2003
Posty: 21 |
Oryginalnie wysłał Szaku: [qb]a możesz wytłumaczyć to dokładnie na jakimś konkretnym przykładzie ? jak to jest z tym wystawianiem kursów samemu ?[/qb] Np. wystawiasz kurs na Capriati 1,5 stawka 5$. Zakladamy ze ktos zagral to zdarzenie za 5$. Sa nastepujace mozliwosci: 1)Capriati wygrywa - Ty wyplacasz temu ktosiowi 2,5$ czyli jego zysk 2) Capriati przegrywa - zgarnisz stawke jaka ten ktos postawil, czyli 5$
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 58
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2003
Posty: 58 |
wielkie dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,451
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,451 |
No ja niestety za szybko chciałem postawić i wszystko władowałem w piłę nożną - postawiłem na 1, ale to ja chciałem to zagrać i jeżeli wygrają - to zgarnąć kasę (kurs 2,0). Cieszyłem się, bo wygrali, a dopiero później zobaczyłem, że ustawiłem to "na odwrót" i tak naprawdę ktoś to zagrał i wygrał, a ja straciłem - ale się wqrwiłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 58
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2003
Posty: 58 |
A jeszcze jedno czy można tu tworzyć wydarzenia np bo teraz w ofercie nie widzę meczu Pogoń - Wisła a chcialbym sie o niego założyć np z kimś czy muszę czekać aż buk go wystawi ? Jeśli da się samemu to zrobić to proszę o jakieś wyjaśnienie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 209
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2002
Posty: 209 |
Nie da się samemu wystawic ten mecz będzie wystawiony jak znam bettingpals w sobote około 13 ( najwcześniej jutro o 13 jako future events )
Ps AksamitnySen <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 916
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2004
Posty: 916 |
Wczoraj wieczorem zalogowałem tam się i wysłałem skan paszportu. Do teraz nie ma nic na moim koncie. Wie ktoś czy szybko naliczają ten bonus. Trzeba do nich napisać maila czy jeszcze poczekać. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,453
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,453 |
Oryginalnie wysłał arvid: [qb]Wczoraj wieczorem zalogowałem tam się i wysłałem skan paszportu. Do teraz nie ma nic na moim koncie. Wie ktoś czy szybko naliczają ten bonus. Trzeba do nich napisać maila czy jeszcze poczekać. Pozdrawiam[/qb] Ja zarejestrowałem się wczoraj około 18:30 i już mam 15$ na koncie. Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 183
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2004
Posty: 183 |
a jak liczy sie ten obrot. bo wczoraj wystawilem stawke na agasiego 4$ za max 3$ no i mi to weszlo. z konta mi wtedy wzieli jakies 9$ a dzisiaj mam ponad 17$ czyli mam zrobiony obrot za te 9$?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 183
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2004
Posty: 183 |
i jeszcze jedno pytanie. jak obstawim mecz gdzie w nawiasie jest 1 na NO to jak wpadnie remis i porazka tej truzyny przeciwko ktorej obstawiam to przegrywam? czy tylko wtedy przegrywam jak ta druzyna przegra a nie zremisuje?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 58
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2003
Posty: 58 |
a o co chodzi z opcją Last ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 209
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2002
Posty: 209 |
last to nie jest opcja tylko w tej pozycji pokazany jest ostatni zagrany zakład ( tzn jeżeli ktoś ktos kupił wystawiony zakład )
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 14
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2003
Posty: 14 |
witam, mam pytanko obstawilem ze w meczu Chealsy bedzie remis,
Aston Villa vs Chelsea (X) Yes 09.11.2004 13:45 -$6.93
i podaje mi ze moj zaklad przepadl i ze stawka jest na minusie (-$6.93) moze ktos wytlumaczyc mi to ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 252
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2004
Posty: 252 |
Ja wczoraj obstawiłem B93 - Frem X2 i też uznali jako przegrany, daruje sobie tego buka - kręcą wałki, że az miło Na szczęście to tylko darmowy kesz... :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 209
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2002
Posty: 209 |
witam, mam pytanko obstawilem ze w meczu Chealsy bedzie remis,
Aston Villa vs Chelsea (X) Yes 09.11.2004 13:45 -$6.93
i podaje mi ze moj zaklad przepadl i ze stawka jest na minusie (-$6.93) moze ktos wytlumaczyc mi to ? ale wystawiiłeś zakład czy kupiłeś jeżeli wystawiłeś zakład ( offer ) - to jest prawidłowo rozliczony jeżeli kupiłes ( take ) - napisz maila z reklamacją
|
|
|
Link skopiowany do schowka