Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 11 1 2 5 6 7 8 9 10 11
#66979 09/09/2004 13:17
Dołączył: Aug 2004
Posty: 329
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 329
Quote
Oryginalnie wysłał juri20:
[qb]To w końcu jak jest z tym bonusem, dostaję 15$ za rejestrację i to co ugram ponad te 15 $ to jest już moje? Jak np będę miał 25$, to wg kalkulacji: 25-15=10$ i to już mogę wypłacić? Czy trzeba ileś razy to 15$ obrucić? Odpisz. Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
Witam tak musisz 3 razy obrócic bonusem żeby wypłacic ta nadwyzke ponad 15 $, doodatkowo za 3 $ minimum musisz wystawic swoje zxakłady tak żeby ludzie mogli zagrac :zobacz:

Bonus: Unibet
#66980 09/09/2004 21:16
Dołączył: Sep 2003
Posty: 21
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 21
udało mi się wyplacic z bettingpals na moneybookers 20$ Opłaty są minimalne Czekałem koło dwóch godzin i pieniazki były na MB <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#66981 09/09/2004 21:24
Dołączył: Jul 2004
Posty: 183
K
member
member
K Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 183
a moze ktos wytlumaczyc jak tam obstawiac?

#66982 09/09/2004 21:50
Dołączył: Sep 2003
Posty: 21
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 21
Quote
Oryginalnie wysłał krzyszt0f:
[qb]a moze ktos wytlumaczyc jak tam obstawiac?[/qb]
Jesli chcesz obstawic jakies zdarzenie, klikasz najpierw na to zdarzenie, potem na kurs, po prawej stronie wpisujesz stawke i bierzesz take

jesli chcesz wystawic kurs to w polu ODDS wpisujesz kurs, w polu STAKE maksymalna stawke za jaka bedzie to mozna zagrac, w OUTCOME bierzesz YES jesli wystawiasz kurs na 1, w przeciwnym wypadku bierzesz NO, potem klikasz OFFER

mam nadzieje ze napisalem to wmiare jasno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#66983 09/09/2004 22:20
Dołączył: Jul 2004
Posty: 183
K
member
member
K Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 183
dzieki prymus2

#66984 09/09/2004 22:52
Dołączył: Nov 2003
Posty: 58
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 58
a możesz wytłumaczyć to dokładnie na jakimś konkretnym przykładzie ? jak to jest z tym wystawianiem kursów samemu ?

#66985 09/09/2004 23:33
Dołączył: Sep 2003
Posty: 21
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 21
Quote
Oryginalnie wysłał Szaku:
[qb]a możesz wytłumaczyć to dokładnie na jakimś konkretnym przykładzie ? jak to jest z tym wystawianiem kursów samemu ?[/qb]
Np. wystawiasz kurs na Capriati 1,5 stawka 5$.
Zakladamy ze ktos zagral to zdarzenie za 5$. Sa nastepujace mozliwosci:
1)Capriati wygrywa - Ty wyplacasz temu ktosiowi 2,5$ czyli jego zysk
2) Capriati przegrywa - zgarnisz stawke jaka ten ktos postawil, czyli 5$

#66986 10/09/2004 02:52
Dołączył: Nov 2003
Posty: 58
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 58
wielkie dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#66987 10/09/2004 03:16
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,451
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,451
No ja niestety za szybko chciałem postawić i wszystko władowałem w piłę nożną - postawiłem na 1, ale to ja chciałem to zagrać i jeżeli wygrają - to zgarnąć kasę (kurs 2,0). Cieszyłem się, bo wygrali, a dopiero później zobaczyłem, że ustawiłem to "na odwrót" i tak naprawdę ktoś to zagrał i wygrał, a ja straciłem - ale się wqrwiłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#66988 10/09/2004 03:24
Dołączył: Nov 2003
Posty: 58
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 58
A jeszcze jedno czy można tu tworzyć wydarzenia np bo teraz w ofercie nie widzę meczu Pogoń - Wisła a chcialbym sie o niego założyć np z kimś czy muszę czekać aż buk go wystawi ? Jeśli da się samemu to zrobić to proszę o jakieś wyjaśnienie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#66989 10/09/2004 03:30
Dołączył: Apr 2002
Posty: 209
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Apr 2002
Posty: 209
Nie da się samemu wystawic
ten mecz będzie wystawiony jak znam bettingpals w sobote około 13 ( najwcześniej jutro o 13 jako future events )

Ps
AksamitnySen <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#66990 10/09/2004 15:20
Dołączył: Aug 2004
Posty: 916
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 916
Wczoraj wieczorem zalogowałem tam się i wysłałem skan paszportu. Do teraz nie ma nic na moim koncie. Wie ktoś czy szybko naliczają ten bonus. Trzeba do nich napisać maila czy jeszcze poczekać.
Pozdrawiam

#66991 10/09/2004 16:16
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,453
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,453
Quote
Oryginalnie wysłał arvid:
[qb]Wczoraj wieczorem zalogowałem tam się i wysłałem skan paszportu. Do teraz nie ma nic na moim koncie. Wie ktoś czy szybko naliczają ten bonus. Trzeba do nich napisać maila czy jeszcze poczekać.
Pozdrawiam[/qb]
Ja zarejestrowałem się wczoraj około 18:30 i już mam 15$ na koncie.
Pozdrawiam.

#66992 10/09/2004 16:37
Dołączył: Jul 2004
Posty: 183
K
member
member
K Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 183
a jak liczy sie ten obrot. bo wczoraj wystawilem stawke na agasiego 4$ za max 3$ no i mi to weszlo. z konta mi wtedy wzieli jakies 9$ a dzisiaj mam ponad 17$ czyli mam zrobiony obrot za te 9$?

#66993 10/09/2004 18:11
Dołączył: Jul 2004
Posty: 183
K
member
member
K Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 183
i jeszcze jedno pytanie. jak obstawim mecz gdzie w nawiasie jest 1 na NO to jak wpadnie remis i porazka tej truzyny przeciwko ktorej obstawiam to przegrywam? czy tylko wtedy przegrywam jak ta druzyna przegra a nie zremisuje?

#66994 11/09/2004 18:51
Dołączył: Nov 2003
Posty: 58
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 58
a o co chodzi z opcją Last ???

#66995 11/09/2004 19:12
Dołączył: Apr 2002
Posty: 209
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Apr 2002
Posty: 209
last to nie jest opcja tylko w tej pozycji pokazany jest ostatni zagrany zakład ( tzn jeżeli ktoś ktos kupił wystawiony zakład )

#66996 11/09/2004 22:03
Dołączył: Apr 2003
Posty: 14
J
stranger
stranger
J Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 14
witam, mam pytanko
obstawilem ze w meczu Chealsy bedzie remis,

Aston Villa vs Chelsea (X) Yes 09.11.2004 13:45 -$6.93

i podaje mi ze moj zaklad przepadl i ze stawka jest na minusie (-$6.93)
moze ktos wytlumaczyc mi to ?

#66997 11/09/2004 23:01
Dołączył: Aug 2004
Posty: 252
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 252
Ja wczoraj obstawiłem B93 - Frem X2 i też uznali jako przegrany, daruje sobie tego buka - kręcą wałki, że az miło
Na szczęście to tylko darmowy kesz... :rolleyes:

#66998 12/09/2004 01:54
Dołączył: Apr 2002
Posty: 209
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Apr 2002
Posty: 209
Quote
witam, mam pytanko
obstawilem ze w meczu Chealsy bedzie remis,

Aston Villa vs Chelsea (X) Yes 09.11.2004 13:45 -$6.93

i podaje mi ze moj zaklad przepadl i ze stawka jest na minusie (-$6.93)
moze ktos wytlumaczyc mi to ?
ale wystawiiłeś zakład czy kupiłeś
jeżeli wystawiłeś zakład ( offer ) - to jest prawidłowo rozliczony
jeżeli kupiłes ( take ) - napisz maila z reklamacją

Strona 7 z 11 1 2 5 6 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, burbon, aker, Sensei, forty, 11kera11, ANZELMO, rafal08, betowiec), 2,804 gości, oraz 12 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,514
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1