|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Jeszcze was kurwa DOGONIĘ !!!! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
ja daje Diera na (C) jutro
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
U mnie 229, ale zmieniłem kapitana z Grosika więc 224 chyba będę miał, no i od razu można odjąć dodatkowe 2 bo Payeta zamienię bankowo na Diera albo Alli'ego, wychodzisz na prowadzenie chyba 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
no u mnie został jeszcze Dier więc chyba też zdejmę Lukaku z kapitana liczę na hattricka i 3 asysty 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
a najgorsza wtopa to Boateng na lawce i 12 pkt w piach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
|
|
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217 |
co ten Lewy pierdoli: dziekujemy za wsparcie byliscie wspaniali to jeszcze nie koniec euro i powinno byc : dziekujemy za wsparcie jestescie wspaniali
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
to jutro hiszpanie i synowie albionu ?!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Dzisiaj wszystko we-jszło, jutro chyba coś musi....
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
szkoda bratankow ale i tak sam awans do euro to dla nich wielki sukces a wyjscie z grupy nawet jej wygranie to i tak szalenstwo, bravo wegry   i obraz jak po meczu im kibice dziękowali. U Nas Janusz z Andrzejem by wąsy na dół spuścoli. Brawo Węgrzy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195 |
Lalana jutro gra? bo słyszałem o kontuzji jego ostatnio
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,679 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,679 Likes: 10 |
686 25.06.2016 15:00 Switzerland - Poland Soccer, International, Euro Cup 2016 To qualify 2 1.80 2 2984 25.06.2016 18:00 Wales - Northern Ireland Soccer, International, Euro Cup 2016 To qualify 1 1.45 1 2830 25.06.2016 21:00 Croatia - Portugal Soccer, International, Euro Cup 2016 To qualify 2 2.00 2 1918 26.06.2016 15:00 France - Republic of Ireland Soccer, International, Euro Cup 2016 To qualify 1 1.18 - 1 623 26.06.2016 18:00 Germany - Slovakia Soccer, International, Euro Cup 2016 To qualify 1 1.18 - 1 987 26.06.2016 21:00 Hungary - Belgium Soccer, International, Euro Cup 2016 To qualify 2 1.25 - 2 4558 27.06.2016 18:00 Italy - Spain Soccer, International, Euro Cup 2016 Draw no bet 1 2.90 - 3097 24.06.2016 14:30 King, Vania - Kumkhum, Luksika Tennis, WТА, Wimbledon, London, Great Britain, Qualifying Match result 2 1.70 0:2 SUMMARY Ticket type: AKO Totals odds:44.79 Date: 24.06.2016 03:23 Your Stake:140.00 PLN Possible win:6270.60 PLN. Wypadałoby to skontrowac, myślałem o klocki na Hiszpanie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2016
Posty: 493
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2016
Posty: 493 |
szkoda bratankow ale i tak sam awans do euro to dla nich wielki sukces a wyjscie z grupy nawet jej wygranie to i tak szalenstwo, bravo wegry   i obraz jak po meczu im kibice dziękowali. U Nas Janusz z Andrzejem by wąsy na dół spuścoli. Brawo Węgrzy. Bo u nas wymaga się od nich dojścia do finału  Dla mnie wyjście z grupy było wymagane, każde kolejne mecze teraz to tylko masa radości jak ze Szwajcarią 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
|
|
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217 |
Morata jutro z ławki mecz zaczyna,nadciagniety miesien na treningu. sciema czy prawda?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Morata jutro z ławki mecz zaczyna,nadciagniety miesien na treningu. sciema czy prawda? nie świruj , pokaż źródło
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Álvaro Morata przygotowuje się do jutrzejszego meczu 1/8 finału Euro z Włochami w bazie Hiszpanów na Île de Ré. Wychowanek Realu Madryt znalazł chwilę, by porozmawiać z dziennikarzami telewizji Cuatro. Głównym tematem była oczywiście przyszłość Moraty. Zapis rozmowy prezentujemy poniżej.
Real Madryt zakomunikował, że będziesz z drużyną podczas okresu przygotowawczego. Jaki jest cel Moraty podczas tej pretamporady? Co chcesz udowodnić Zidane'owi? Nie muszę niczego udowadniać. Nie jest zawodnikiem Castilli, by mówić, że otrzymałem szansę na spędzenie okresu przygotowawczego z Realem Madryt. Real zadecyduje o tym, czy jestem w stanie być jego kolejnym zawodnikiem. Ja dam z siebie wszystko, by spróbować walczyć o miejsce. Jeśli się nie uda, to trzeba będzie wybrać inne rozwiązanie.
Morata zaakceptuje być czwartym napastnikiem? To znaczy grać te minuty, których nie może BBC? Morata zaakceptuje być kolejnym zawodnikiem w Realu Madryt i walkę o miejsce. Wiele rzeczy się pozmieniało od kiedy tutaj byłem i jedyne czego pragnę, to być szczęśliwym i być w miejscu, w którym mnie chcą.
Co jest lepsze? BBC czy BMC? Cóż, w tym momencie nie myślę zbyt wiele o mojej przyszłości, ponieważ jestem tutaj, by grać dla hiszpańskiej reprezentacji i próbować wygrać Euro. Myślę, że co ma być, to będzie. W tym momencie jestem spokojny. Czekamy i zobaczymy co się wydarzy.
Madridismo cię kocha. W Juve pokazałeś, że jesteś zawodnikiem z najwyższej półki. W przyszłym sezonie widzisz się bardziej w Realu Madryt czy w Premier League? Teraz jestem zawodnikiem Realu Madryt i nie mogę powiedzieć więcej. Naprawdę, byłbym zachwycony, gdybym był częścią tego klubu, ale też chcę być ważny w zespole i walczyć o miejsce.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Morata jutro z ławki mecz zaczyna,nadciagniety miesien na treningu. sciema czy prawda? nie świruj , pokaż źródło [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
szkoda bratankow ale i tak sam awans do euro to dla nich wielki sukces a wyjscie z grupy nawet jej wygranie to i tak szalenstwo, bravo wegry   i obraz jak po meczu im kibice dziękowali. U Nas Janusz z Andrzejem by wąsy na dół spuścoli. Brawo Węgrzy. Tu na forum tez nie jest lepiej , jak troche nie szlo to od razu kto jest chujem , kogo wyjebac i czemu Nawalka tak pierdoli robote 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
prowadzacy studio gajer i tranpki kappy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Live 227 - ale zmieniłem kapitana z Bale'a na Lukaku bez komentarza wiec będzie mniej
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
szkoda bratankow ale i tak sam awans do euro to dla nich wielki sukces a wyjscie z grupy nawet jej wygranie to i tak szalenstwo, bravo wegry   i obraz jak po meczu im kibice dziękowali. U Nas Janusz z Andrzejem by wąsy na dół spuścoli. Brawo Węgrzy. Tu na forum tez nie jest lepiej , jak troche nie szlo to od razu kto jest chujem , kogo wyjebac i czemu Nawalka tak pierdoli robote  na milika mozna troche ponarzekac ale wyzywanie jest nie godne prawdziwego kibica reprezentacji Polski
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|