Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 44 z 54 1 2 42 43 44 45 46 53 54
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Jeszcze was kurwa DOGONIĘ !!!! smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
ja daje Diera na (C) jutro

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by fechu
U mnie 229, ale zmieniłem kapitana z Grosika więc 224 chyba będę miał, no i od razu można odjąć dodatkowe 2 bo Payeta zamienię bankowo na Diera albo Alli'ego, wychodzisz na prowadzenie chyba wink

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
no u mnie został jeszcze Dier więc chyba też zdejmę Lukaku z kapitana

liczę na hattricka i 3 asysty laugh

Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
a najgorsza wtopa to Boateng na lawce i 12 pkt w piach smile

Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
J
pewny piniądz
pewny piniądz
J Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
co ten Lewy pierdoli: dziekujemy za wsparcie byliscie wspaniali
to jeszcze nie koniec euro i powinno byc : dziekujemy za wsparcie jestescie wspaniali

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
to jutro hiszpanie i synowie albionu ?!

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Dzisiaj wszystko we-jszło, jutro chyba coś musi....

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Originally Posted by tronk
szkoda bratankow ale i tak sam awans do euro to dla nich wielki sukces a wyjscie z grupy nawet jej wygranie to i tak szalenstwo, bravo wegry aplauz
aplauz i obraz jak po meczu im kibice dziękowali. U Nas Janusz z Andrzejem by wąsy na dół spuścoli.
Brawo Węgrzy.

Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195
Lalana jutro gra? bo słyszałem o kontuzji jego ostatnio

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,679
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,679
Likes: 10
686 25.06.2016 15:00 Switzerland - Poland
Soccer, International, Euro Cup 2016
To qualify
2 1.80 2   gora
2984 25.06.2016 18:00 Wales - Northern Ireland
Soccer, International, Euro Cup 2016
To qualify
1 1.45 1   gora
2830 25.06.2016 21:00 Croatia - Portugal
Soccer, International, Euro Cup 2016
To qualify
2 2.00 2   gora
1918 26.06.2016 15:00 France - Republic of Ireland
Soccer, International, Euro Cup 2016
To qualify
1 1.18 - 1 gora
623 26.06.2016 18:00 Germany - Slovakia
Soccer, International, Euro Cup 2016
To qualify
1 1.18 - 1 gora
987 26.06.2016 21:00 Hungary - Belgium
Soccer, International, Euro Cup 2016
To qualify
2 1.25 - 2 gora
4558 27.06.2016 18:00 Italy - Spain
Soccer, International, Euro Cup 2016
Draw no bet
1 2.90 -
3097 24.06.2016 14:30 King, Vania - Kumkhum, Luksika
Tennis, WТА, Wimbledon, London, Great Britain, Qualifying
Match result
2 1.70 0:2   gora
SUMMARY Ticket type: AKO Totals odds:44.79
Date: 24.06.2016 03:23 Your Stake:140.00 PLN

Possible win:6270.60 PLN. Wypadałoby to skontrowac, myślałem o klocki na Hiszpanie

Dołączył: Jan 2016
Posty: 493
addict
addict
Dołączył: Jan 2016
Posty: 493
Originally Posted by TEO
Originally Posted by tronk
szkoda bratankow ale i tak sam awans do euro to dla nich wielki sukces a wyjscie z grupy nawet jej wygranie to i tak szalenstwo, bravo wegry aplauz
aplauz i obraz jak po meczu im kibice dziękowali. U Nas Janusz z Andrzejem by wąsy na dół spuścoli.
Brawo Węgrzy.

Bo u nas wymaga się od nich dojścia do finału blush Dla mnie wyjście z grupy było wymagane, każde kolejne mecze teraz to tylko masa radości jak ze Szwajcarią piwo

Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
J
pewny piniądz
pewny piniądz
J Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
Morata jutro z ławki mecz zaczyna,nadciagniety miesien na treningu. sciema czy prawda?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by jackm
Morata jutro z ławki mecz zaczyna,nadciagniety miesien na treningu. sciema czy prawda?
nie świruj , pokaż źródło

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Álvaro Morata przygotowuje się do jutrzejszego meczu 1/8 finału Euro z Włochami w bazie Hiszpanów na Île de Ré. Wychowanek Realu Madryt znalazł chwilę, by porozmawiać z dziennikarzami telewizji Cuatro. Głównym tematem była oczywiście przyszłość Moraty. Zapis rozmowy prezentujemy poniżej.

Real Madryt zakomunikował, że będziesz z drużyną podczas okresu przygotowawczego. Jaki jest cel Moraty podczas tej pretamporady? Co chcesz udowodnić Zidane'owi?
Nie muszę niczego udowadniać. Nie jest zawodnikiem Castilli, by mówić, że otrzymałem szansę na spędzenie okresu przygotowawczego z Realem Madryt. Real zadecyduje o tym, czy jestem w stanie być jego kolejnym zawodnikiem. Ja dam z siebie wszystko, by spróbować walczyć o miejsce. Jeśli się nie uda, to trzeba będzie wybrać inne rozwiązanie.

Morata zaakceptuje być czwartym napastnikiem? To znaczy grać te minuty, których nie może BBC?
Morata zaakceptuje być kolejnym zawodnikiem w Realu Madryt i walkę o miejsce. Wiele rzeczy się pozmieniało od kiedy tutaj byłem i jedyne czego pragnę, to być szczęśliwym i być w miejscu, w którym mnie chcą.

Co jest lepsze? BBC czy BMC?
Cóż, w tym momencie nie myślę zbyt wiele o mojej przyszłości, ponieważ jestem tutaj, by grać dla hiszpańskiej reprezentacji i próbować wygrać Euro. Myślę, że co ma być, to będzie. W tym momencie jestem spokojny. Czekamy i zobaczymy co się wydarzy.

Madridismo cię kocha. W Juve pokazałeś, że jesteś zawodnikiem z najwyższej półki. W przyszłym sezonie widzisz się bardziej w Realu Madryt czy w Premier League?
Teraz jestem zawodnikiem Realu Madryt i nie mogę powiedzieć więcej. Naprawdę, byłbym zachwycony, gdybym był częścią tego klubu, ale też chcę być ważny w zespole i walczyć o miejsce.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by Warren
Originally Posted by jackm
Morata jutro z ławki mecz zaczyna,nadciagniety miesien na treningu. sciema czy prawda?
nie świruj , pokaż źródło
[Linked Image]

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Originally Posted by TEO
Originally Posted by tronk
szkoda bratankow ale i tak sam awans do euro to dla nich wielki sukces a wyjscie z grupy nawet jej wygranie to i tak szalenstwo, bravo wegry aplauz
aplauz i obraz jak po meczu im kibice dziękowali. U Nas Janusz z Andrzejem by wąsy na dół spuścoli.
Brawo Węgrzy.

Tu na forum tez nie jest lepiej , jak troche nie szlo to od razu kto jest chujem , kogo wyjebac i czemu Nawalka tak pierdoli robote puke

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
prowadzacy studio gajer i tranpki kappy smile

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Live 227 - ale zmieniłem kapitana z Bale'a na Lukaku bez komentarza
wiec będzie mniej

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by Inzaghi78
Originally Posted by TEO
Originally Posted by tronk
szkoda bratankow ale i tak sam awans do euro to dla nich wielki sukces a wyjscie z grupy nawet jej wygranie to i tak szalenstwo, bravo wegry aplauz
aplauz i obraz jak po meczu im kibice dziękowali. U Nas Janusz z Andrzejem by wąsy na dół spuścoli.
Brawo Węgrzy.

Tu na forum tez nie jest lepiej , jak troche nie szlo to od razu kto jest chujem , kogo wyjebac i czemu Nawalka tak pierdoli robote puke

na milika mozna troche ponarzekac ale wyzywanie jest nie godne prawdziwego kibica reprezentacji Polski

Strona 44 z 54 1 2 42 43 44 45 46 53 54

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
1 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka), 2,059 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,816
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1