|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925 |
trzeba przyznac że Coco umie uderzyć ze swojego bh solidnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Co powiecie o Mahut - Ferrer ? I Milman - Paire ? Ferrer na luzie. Na Żenua skoda strzępić języka. ferrer na trawie ogrywajacy mamuta ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Co powiecie o Mahut - Ferrer ? I Milman - Paire ? Ferrer na luzie. Na Żenua skoda strzępić języka. ferrer na trawie ogrywajacy mamuta ? Mahut z hc Milman
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Tsurenko na live napewno warta gry 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989 |
Co powiecie o Mahut - Ferrer ? I Milman - Paire ? Ferrer na luzie. Na Żenua skoda strzępić języka. ferrer na trawie ogrywajacy mamuta ? Mahut z hc Milman a miałem dać Mahuta, teraz już wiem co zrobić
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 6,669
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 6,669 |
Z roku na rok trawa na Wimbledonie jest wolniejsza, z roku na rok rosną na tym turnieju szanse ,,ziemniaków,, - dawno minęły czasy kiedy Goran Ivanisevic stał i serwował, stał i serwował. Teraz trzeba juz grać. Moim typem zdecydowanie Ferrer.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225 |
Co powiecie o Mahut - Ferrer ? I Milman - Paire ? Ferrer na luzie. Na Żenua skoda strzępić języka. ferrer na trawie ogrywajacy mamuta ? Oglądałem Ferrera i Mahuta. Moim zdaniem kurs na Davida to nieporozumienie. Oczywiście przy takim kursie możliwy wałek, ale jak będzie normalna gra, to Nicolas bez szans. Stawiam na Davida po kursie 1.61, 4000.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,336
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,336 |
Tsurenko na live napewno warta gry  napewno
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Tsurenko na live napewno warta gry  wychodzę z tego pomysłu ...  Hernych Diep Jones 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410 |
Zagrają dzisiaj?...Szczerze wątpię...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
Zagrają dzisiaj?...Szczerze wątpię... Siema  Aż takie złe prognozy? Delbonis i hc na Evansa, Seppiego, Stakhovskiego  Aga na centralnym, polszmat pokaże? Willis naprzeciw Rogera 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Witaj Czekający na śmierć  #1 29/06 12:30 Watson, Heather - Beck, Annika 3 sety @ 2,55 #2 29/06 13:00 Kontaveit, Anett - Strycova, Barbora 3 sety @ 2,5 #3 29/06 14:00 Pironkova, Tsvetana - Bencic, Belinda Bencic, Belinda @ 2,05 #4 29/06 12:30 Delbonis, Federico - Fognini, Fabio Delbonis, Federico @ 3,25 mysle, ze Beck spore szanse ma, Watson bez formy, to co grala przed wimbem to nie wrozby jej osiagniecie wyniku. Bencic wygrala rok temu w 1 rundzie Wim wlasnie z Piro. przeciwko fabio to mus 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410 |
[b][/b] Zagrają dzisiaj?...Szczerze wątpię... Siema  Aż takie złe prognozy? Delbonis i hc na Evansa, Seppiego, Stakhovskiego  Aga na centralnym, polszmat pokaże? Willis naprzeciw Rogera  Wczoraj widziałem Rogera jak się z dyplomacją o Willisie wypowiadał...Prawie pompatycznie... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 270
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2009
Posty: 270 |
aż tak źle chyba nie jest.. 50 % szans na deszcze, od 12 do 15 ma nie padać.. troche pograją
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
mysle, ze dla zagranie z Rogere na Wimbie to jak wygranie go, nawet jesli bedzie Król 3-0
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
mysle, ze dla Wilisa,zagranie z Rogerem na Wimbie to jak wygranie go, nawet jesli bedzie Król 3-0 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 270
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2009
Posty: 270 |
Krunic 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
Roger po drugiej stronie siatki, kort centralny, pełne trybuny, trema go zje, chociaż trzymam za niego kciuki. Wczoraj podobnie było z Sadikovic, początek bardzo sztywny ale drugi set na plus 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
[b][/b] Zagrają dzisiaj?...Szczerze wątpię... Siema  Aż takie złe prognozy? Delbonis i hc na Evansa, Seppiego, Stakhovskiego  Aga na centralnym, polszmat pokaże? Willis naprzeciw Rogera  Wczoraj widziałem Rogera jak się z dyplomacją o Willisie wypowiadał...Prawie pompatycznie...  moze mowil o brucie willisie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
Poniżej 8,5 gema 1st set @2.62 w bet365, lekko można spróbować  Poniżej 7,5 @5 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|