Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 76 1 2 3 4 5 6 7 75 76
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Zbanować nie zbanują, po prostu będziesz musiał "nacieszyć" dzisiaj swoje oko nie Monetem, a zacnym fiutem w avku smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
raz na 30 lat mozna... test flagi


Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by jaga1920
chociaz dzis zachowaj sie jak facet a nie jak rozkapryszona cipa smile

Widzę że podnosisz poprzeczkę.

Byłeś wtedy - w pierwszym rzędzie - w Warszawie ?

Jest Twoja " akcja " w necie.

Nie prowokuj pajacu, bo generalnie fajni ludzie są tu z Białego,
poza Tobą.

Dzisiaj gra Polska, a swoje kompleksy przedstawisz później, jak zacznie się liga.

Z poważaniem.




Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
oj dajcie mu spokój ..może żaby mu pouciekały a może jest against modern football

niech zyje jak chce, wolność jest

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by fechu
Zbanować nie zbanują, po prostu będziesz musiał "nacieszyć" dzisiaj swoje oko nie Monetem, a zacnym fiutem w avku smile

Tego się po Tobie nie spodziewałem.

Niby " konkretny ", ale...

grin


POLSKA, POLSKA...

Wystarczy fechowcu ?

Ty masz Tico i Ci wystarcza. smile

Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Originally Posted by akagi
Originally Posted by c1nek
akagi dzisiaj tylko z nurtem, albo utoniesz

Przekonałeś mnie,
na władzę nie poradzę. grin

Chociaż...

Mam pewne zasady. smile

Spróbuję,
jak z tego powodu mnie zbanują,
to będę płakał trzy i pół dnia, bo jednak ma się jakiś sentyment do tego forum. grin
Może i zasady, a może i pewna jakaś manifestacja w związku z ostatnimi wydarzeniami na forum?

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Terrora to nie banuje, gość skrypt forum wyrył na kamieniu, parę uderzeń młotkiem i nam posypie się wszystko - lepiej nie ryzykować.

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
akagi coś bym powiedział,

ale nie powiem,

bo i tak byś nie zrozumiał



a tak poważnie nie pajacuj jakby tu bóg wie o co chodziło

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
(powitać na chwilę piwo)

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by kazow
oj dajcie mu spokój ..może żaby mu pouciekały a może jest against modern football

niech żyje jak chce, wolność jest

Spokój to mogą dać Tobie,
jak nie możesz Sobie z tym poradzić.

Ty też żyj jak chcesz,
oczywiście pod warunkiem, że jesteś w stanie tak żyć.


Zastanów się,
jak masz napisać głupotę...

To po prostu pisz w polityce.


I nie zadam Ci pytania żabiego, tylko odpowiedź.

Wiem że nie kumasz.

Ale każdy ma jakieś problemy. smile

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
a co do Terrora, Pio przecież jak mu podmienisz avka to on z racji wieku nawet nie zauważy a nawet jak zauważy to zaraz zapomni laugh

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,298
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,298
Panowie chciałbym Wam przypomnieć, abyście nie zapomnieli o meczu. Dziś o godz. 21 zagra Polska z Portugalią w 1/4 Euro. Stawką jest półfinał dużej imprezy, więc ten mecz jest bardzo ważny dla polskiej kadry

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Originally Posted by akagi
Originally Posted by jaga1920
chociaz dzis zachowaj sie jak facet a nie jak rozkapryszona cipa smile

Widzę że podnosisz poprzeczkę.

Byłeś wtedy - w pierwszym rzędzie - w Warszawie ?

Jest Twoja " akcja " w necie.

Nie prowokuj pajacu, bo generalnie fajni ludzie są tu z Białego,
poza Tobą.

Dzisiaj gra Polska, a swoje kompleksy przedstawisz później, jak zacznie się liga.

Z poważaniem.

bedziesz jechal teraz na jednym watku caly czas jak jurek owsiak to u was normalne
po drugie mistrzuniu robisz tu z siebie ch.. wie kogo bon ton konwenanse ę ą trzeba ksiecia prosic najlepiej wszyscy i po 10 razy wkoncu mnie przekonali zejdz na ziemie lucjan dzis gra Polska animozje klubowe zostaw na potem

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Originally Posted by mazinho
Panowie chciałbym Wam przypomnieć, abyście nie zapomnieli o meczu. Dziś o godz. 21 zagra Polska z Portugalią w 1/4 Euro. Stawką jest półfinał dużej imprezy, więc ten mecz jest bardzo ważny dla polskiej kadry

Dokładnie! A nie jakieś kłótnie! Dodam tylko od siebie, że kto wygra to przechodzi dalej.

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Originally Posted by bitnap
a co do Terrora, Pio przecież jak mu podmienisz avka to on z racji wieku nawet nie zauważy a nawet jak zauważy to zaraz zapomni laugh

smile

Boję się, że nie wrócę do "dziadka" bo nie pamiętam jak laugh
Ps ile mam pkt w fantazy, ewentualnie który jestem smile

Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Witam piwo

Polska lub remis @1,7 oczywista oczywistość wink

Ale kurs skoczył na Portugalie....

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Glik czy Pazdan na (C) >? ?

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
grin aplauz

Przyznam, że wygraliście Panowie.

Ale oświadczam, że nie wiem za cholerę, skąd wziąć tę flagę do avatara. grin

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,298
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,298
Originally Posted by Master.com back
Originally Posted by mazinho
Panowie chciałbym Wam przypomnieć, abyście nie zapomnieli o meczu. Dziś o godz. 21 zagra Polska z Portugalią w 1/4 Euro. Stawką jest półfinał dużej imprezy, więc ten mecz jest bardzo ważny dla polskiej kadry

Dokładnie! A nie jakieś kłótnie! Dodam tylko od siebie, że kto wygra to przechodzi dalej.

Zgadza się. Styl i jakość gry schodzi na dalszy plan. Celem jest awans do kolejnej rundy, nie ważne w jaki sposob sie go osiągnie. Od północy w przypadku awansu zaczynamy myśleć o kolejnym rywalu, który wyłoni jutrzejszy mecz Walii z Belgią. Dla polskiego interesu najlepsza byłaby wymeczająca dogrywka, po ktorej awansowałaby Walia. Dobrze by było jakby a końcowce meczu urazu mięśniowego nabawił się Gareth Bale, lider drużyny "Smoków".

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Terror jesteś pierwszy i masz przy nazwie zespołu znaczek "the best team ever" smile

Strona 5 z 76 1 2 3 4 5 6 7 75 76

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, rafal08, Lukasz111, burbon), 2,787 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,865
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1