|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Zaraz obiadek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Panga w cieście naleśnikowym + frytki + surówka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> mniam Co to panga? Ryba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Lepsza od karpia? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Panga lub sola <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dla mnie lepszych nie ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> No ewentualnie lubie paste makrelowa, albo koreczki sledziowe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,146
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,146 |
Hehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> włąśnie kumpel wrócił z kuponikami z STS i zagrał zarówno sobie jak i mi na Loko Moskwa że wygra I połowe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to że mecz się zaczol o 12:00 a kumpel puścił kupon o 13.49 gdy już znalismy wynik I połowy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ... jak myślicie przejdzie to w STS czy dadzą zwrot ??
DOdam że dalej ten mecz jest w ofercie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Karp <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525 |
Kania tylko zremisowała w Koscierzynie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 0:0 Szkoda straconych 2 pkt ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
Kania tylko zremisowała w Koscierzynie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 0:0 Szkoda straconych 2 pkt ;/ Szkoda, że Kaszubia straciła 2 punkty z Kanią <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> A tak wogóle dzisiaj jest obchodzone 60 lecie klubu i mogli dać nam wygrać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Koreczki sledziowe w sosie pomidorowym, jako zagrycha do wodki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Koreczki sledziowe w sosie pomidorowym, jako zagrycha do wodki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Wole w oleju <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525 |
Kania tylko zremisowała w Koscierzynie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 0:0 Szkoda straconych 2 pkt ;/ Szkoda, że Kaszubia straciła 2 punkty z Kanią <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> A tak wogóle dzisiaj jest obchodzone 60 lecie klubu i mogli dać nam wygrać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Byłes na meczu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Koreczki sledziowe w sosie pomidorowym, jako zagrycha do wodki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Wole w oleju <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ja rowniez, ale czekam az ten olej scieknie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
Kania tylko zremisowała w Koscierzynie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 0:0 Szkoda straconych 2 pkt ;/ Szkoda, że Kaszubia straciła 2 punkty z Kanią <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> A tak wogóle dzisiaj jest obchodzone 60 lecie klubu i mogli dać nam wygrać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Byłes na meczu? niestety nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525 |
Własnie siedze sobie sam w domu i postanowiłem skoczyc do sklepu po Tani alkohol jakim jest Nalewka porzeczkowa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Mam nadzieje ze mnie nieposkłada zbyt mocno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> A no wiec wasze zdrowie i żeby dzis cos kasy weszło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Własnie siedze sobie sam w domu i postanowiłem skoczyc do sklepu po Tani alkohol jakim jest Nalewka porzeczkowa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Mam nadzieje ze mnie nieposkłada zbyt mocno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> A no wiec wasze zdrowie i żeby dzis cos kasy weszło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [ Linked Image] Polecam z cola pol na pol <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525 |
Kylo tak własnie czynie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> cola z Lewiatana za 0.99 zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Tez to preferujesz? moze jakas ustawka na wspolne chlanie? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998 |
u nas na ukrainie na jabola pół na pół z colą mowi się BOMBA
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Kylo tak własnie czynie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> cola z Lewiatana za 0.99 zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Tez to preferujesz? moze jakas ustawka na wspolne chlanie?  <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dokladnie, najtansza cola i drinki pychota. Do Gostynia troche mam, ale maybe kiedys kto wie :] Ale dzisiaj bez takich eksperymentow, ide do sportpubu, kulturalnie gulnac kilka piwek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
u nas na ukrainie na jabola pół na pół z colą mowi się BOMBA Bomba to my juz na sama pryte mowimy, a z colą mowimy na to Tabasco <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Bomba to my juz na sama pryte mowimy... Pryta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Jak ja dawno tego nie słyszałem ,typowo lubelskie okreslenie bełta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> A co to jest "tata z mamą" ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Bomba to my juz na sama pryte mowimy... Pryta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Jak ja dawno tego nie słyszałem ,typowo lubelskie okreslenie bełta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> A co to jest "tata z mamą" ? Siwi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525 |
Kylo a wiesz chociarz gdzie Gostyń  hehe a tak apropo to własnie skanczyłem pic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i wywnioskowałem ze dobrze sie pije na mecz.pl Bayern arsenal i Schalke weszło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> miło sie pije takie drinki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
u nas na ukrainie na jabola pół na pół z colą mowi się BOMBA Bomba to my juz na sama pryte mowimy, a z colą mowimy na to Tabasco <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [ Linked Image] a na mazurach mówimy na to KOCZKA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|