|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
dlaczego nie idziesz? studniówkę ma się tylko raz w życiu, no chyba, że będziesz w przyszłości osobą towarzyszącą, ja swoja bardzo miło wspominam, pokłuciłem się z dziewczyną i resztę czasu spędziłem z kolezankami...było zajebiście <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> hehehe
no Klakier kombinuj
a ty Shane w jakim mieście mieszkasz? bo ja mam wrażenie, że skadś Ciebie znam, ale nie bardzo mogę dojść skąd <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525 |
dlaczego nie idziesz? studniówkę ma się tylko raz w życiu, No juz miałem rok temu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> buhaha Po co iść 2 raz ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 914
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2005
Posty: 914 |
juz znacie termin ? My jeszcze nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> my tzn moja klasa bo ja sie nie wybieram <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> co Ty opowiadasz, patrz jaką bryką woziłem się po sali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> zdjęcie [ i10.tinypic.com] 100-dniówka to naprawde fajna impreza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Ja na swoja studniowke poszedlem jakby z obowiazku, bo takowa jest przeciez raz w zyciu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Bylo nudo, ale co tam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
@gnacik - z Bydgoszczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,175
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,175 |
no fajna bryka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> a my będziemy mieli na 100 dniówce kieliszki do picia hahhaa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
furka przednia, haha sam tak wjechałes czy z partnerką na ramie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> hehe
ja na mojej studniówce byłem w 100% trzeźwy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ..koledzy nie chcieli wierzyć, że mam zamiar nic nie pić, ten który nigdy sobie nie załował <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ..fajna była akcja jak koles na cała sale zaraz po tym jak chodzili jacys ludzie i zabierali wódkę uczniom, wydarł sie na cały głos: "eeeej! a nam zabrali?" ..a w odp. usłyszał "nie" haha <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
ee to raczej nie, w Bydgoszczy byłem tylko raz i to rpzejazdem, ale twarz znajoma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 914
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2005
Posty: 914 |
fura jest pożyczona od nauczyciela ekonomiki. Dostał ją na części artystycznej, a potem zostawił na sali, gdzie nauczyciele pili. Zal było nie pojeździć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Zwłasza po parkiecie gdzie ludzie tańczyli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
ech, ale nudy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> a nawet mi sie nie chce isc spac...
gnacik wklej jakies fotki fajnych beybe, mi sie juz nie chce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,175
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,175 |
Motam maniurke zeby mi fotke dala to wkleje najwyzej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,549
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,549 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
W Archiwum X <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,549
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,549 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Zaraz obiadek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Panga w cieście naleśnikowym + frytki + surówka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> mniam
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Zaraz obiadek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Panga w cieście naleśnikowym + frytki + surówka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> mniam Co to panga?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 51
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Sep 2006
Posty: 51 |
Zaraz obiadek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Panga w cieście naleśnikowym + frytki + surówka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> mniam Co to panga? Ryba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Zaraz obiadek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Panga w cieście naleśnikowym + frytki + surówka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> mniam Co to panga? Ryba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Lepsza od karpia? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Panga bardzo smaczna rybka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
według mnie lepsza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Dla mnie najlepsza ryba jaka jadlem jest koluch(koluszek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />). Na patelni w panierce ahhh <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 361
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2005
Posty: 361 |
Co za piosenka leci teraz w radiu Eska?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|