Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 21 1 2 3 4 20 21
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
dlaczego nie idziesz? studniówkę ma się tylko raz w życiu, no chyba, że będziesz w przyszłości osobą towarzyszącą, ja swoja bardzo miło wspominam, pokłuciłem się z dziewczyną i resztę czasu spędziłem z kolezankami...było zajebiście <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> hehehe

no Klakier kombinuj

a ty Shane w jakim mieście mieszkasz? bo ja mam wrażenie, że skadś Ciebie znam, ale nie bardzo mogę dojść skąd <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Quote
dlaczego nie idziesz? studniówkę ma się tylko raz w życiu,

No juz miałem rok temu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> buhaha Po co iść 2 raz ?

Dołączył: Feb 2005
Posty: 914
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 914
Quote
juz znacie termin ? My jeszcze nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> my tzn moja klasa bo ja sie nie wybieram <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
co Ty opowiadasz, patrz jaką bryką woziłem się po sali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
zdjęcie [i10.tinypic.com]

100-dniówka to naprawde fajna impreza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Ja na swoja studniowke poszedlem jakby z obowiazku, bo takowa jest przeciez raz w zyciu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Bylo nudo, ale co tam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

@gnacik - z Bydgoszczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,175
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,175
no fajna bryka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
a my będziemy mieli na 100 dniówce kieliszki do picia hahhaa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
furka przednia, haha sam tak wjechałes czy z partnerką na ramie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> hehe

ja na mojej studniówce byłem w 100% trzeźwy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ..koledzy nie chcieli wierzyć, że mam zamiar nic nie pić, ten który nigdy sobie nie załował <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ..fajna była akcja jak koles na cała sale zaraz po tym jak chodzili jacys ludzie i zabierali wódkę uczniom, wydarł sie na cały głos: "eeeej! a nam zabrali?" ..a w odp. usłyszał "nie" haha <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

ee to raczej nie, w Bydgoszczy byłem tylko raz i to rpzejazdem, ale twarz znajoma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2005
Posty: 914
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 914
fura jest pożyczona od nauczyciela ekonomiki. Dostał ją na części artystycznej, a potem zostawił na sali, gdzie nauczyciele pili. Zal było nie pojeździć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Zwłasza po parkiecie gdzie ludzie tańczyli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
ech, ale nudy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> a nawet mi sie nie chce isc spac...

gnacik wklej jakies fotki fajnych beybe, mi sie juz nie chce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,175
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,175
Motam maniurke zeby mi fotke dala to wkleje najwyzej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2006
Posty: 3
D
stranger
stranger
D Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3
gdzie moj temat o sosnie

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,549
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,549
Quote
gdzie moj temat o sosnie

poszukaj na wysypisku

Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Quote
gdzie moj temat o sosnie
W Archiwum X <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,549
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,549
Quote
Quote
gdzie moj temat o sosnie

poszukaj na wysypisku

znalazlem www.polskiewysypidka.pl/djsosna [polskiewysypidka.pl]

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Zaraz obiadek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Panga w cieście naleśnikowym + frytki + surówka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> mniam

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Quote
Zaraz obiadek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Panga w cieście naleśnikowym + frytki + surówka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> mniam

Co to panga?

Dołączył: Sep 2006
Posty: 51
Q
journeyman
journeyman
Q Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 51
Quote
Quote
Zaraz obiadek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Panga w cieście naleśnikowym + frytki + surówka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> mniam

Co to panga?
Ryba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Quote
Quote
Quote
Zaraz obiadek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Panga w cieście naleśnikowym + frytki + surówka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> mniam

Co to panga?
Ryba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Lepsza od karpia? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Panga bardzo smaczna rybka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

według mnie lepsza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Dla mnie najlepsza ryba jaka jadlem jest koluch(koluszek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />). Na patelni w panierce ahhh <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2005
Posty: 361
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 361
Co za piosenka leci teraz w radiu Eska?

Strona 2 z 21 1 2 3 4 20 21

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Akhu, burbon, forty, Sensei, rymoholik), 1,907 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,309
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1