Panga w cieście naleśnikowym + frytki + surówka Panga w cieście naleśnikowym + frytki + surówka
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 21 1 2 3 4 5 20 21
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Quote
Quote
Quote
Quote
Zaraz obiadek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Panga w cieście naleśnikowym + frytki + surówka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> mniam

Co to panga?
Ryba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Lepsza od karpia? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Panga lub sola <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dla mnie lepszych nie ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> No ewentualnie lubie paste makrelowa, albo koreczki sledziowe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,146
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,146
Hehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> włąśnie kumpel wrócił z kuponikami z STS i zagrał zarówno sobie jak i mi na Loko Moskwa że wygra I połowe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to że mecz się zaczol o 12:00 a kumpel puścił kupon o 13.49 gdy już znalismy wynik I połowy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ... jak myślicie przejdzie to w STS czy dadzą zwrot ??

DOdam że dalej ten mecz jest w ofercie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Karp <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Kania tylko zremisowała w Koscierzynie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 0:0 Szkoda straconych 2 pkt ;/

Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Quote
Kania tylko zremisowała w Koscierzynie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 0:0 Szkoda straconych 2 pkt ;/

Szkoda, że Kaszubia straciła 2 punkty z Kanią <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

A tak wogóle dzisiaj jest obchodzone 60 lecie klubu i mogli dać nam wygrać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Koreczki sledziowe w sosie pomidorowym, jako zagrycha do wodki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Quote
Koreczki sledziowe w sosie pomidorowym, jako zagrycha do wodki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Wole w oleju <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Quote
Quote
Kania tylko zremisowała w Koscierzynie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 0:0 Szkoda straconych 2 pkt ;/

Szkoda, że Kaszubia straciła 2 punkty z Kanią <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

A tak wogóle dzisiaj jest obchodzone 60 lecie klubu i mogli dać nam wygrać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Byłes na meczu?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Quote
Quote
Koreczki sledziowe w sosie pomidorowym, jako zagrycha do wodki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Wole w oleju <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Ja rowniez, ale czekam az ten olej scieknie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Quote
Quote
Quote
Kania tylko zremisowała w Koscierzynie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 0:0 Szkoda straconych 2 pkt ;/

Szkoda, że Kaszubia straciła 2 punkty z Kanią <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

A tak wogóle dzisiaj jest obchodzone 60 lecie klubu i mogli dać nam wygrać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Byłes na meczu?

niestety nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Własnie siedze sobie sam w domu i postanowiłem skoczyc do sklepu po Tani alkohol jakim jest Nalewka porzeczkowa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Mam nadzieje ze mnie nieposkłada zbyt mocno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> A no wiec wasze zdrowie i żeby dzis cos kasy weszło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [Linked Image]

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Quote
Własnie siedze sobie sam w domu i postanowiłem skoczyc do sklepu po Tani alkohol jakim jest Nalewka porzeczkowa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Mam nadzieje ze mnie nieposkłada zbyt mocno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> A no wiec wasze zdrowie i żeby dzis cos kasy weszło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [Linked Image]

Polecam z cola pol na pol <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Kylo tak własnie czynie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> cola z Lewiatana za 0.99 zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Tez to preferujesz? moze jakas ustawka na wspolne chlanie? tongue

Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
u nas na ukrainie na jabola pół na pół z colą mowi się BOMBA

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Quote
Kylo tak własnie czynie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> cola z Lewiatana za 0.99 zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Tez to preferujesz? moze jakas ustawka na wspolne chlanie? tongue

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Dokladnie, najtansza cola i drinki pychota. Do Gostynia troche
mam, ale maybe kiedys kto wie :]
Ale dzisiaj bez takich eksperymentow, ide do sportpubu, kulturalnie gulnac kilka piwek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Quote
u nas na ukrainie na jabola pół na pół z colą mowi się BOMBA

Bomba to my juz na sama pryte mowimy, a z colą mowimy na to Tabasco <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

[Linked Image]

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Bomba to my juz na sama pryte mowimy...

Pryta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Jak ja dawno tego nie słyszałem ,typowo lubelskie okreslenie bełta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

A co to jest "tata z mamą" ?

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Quote
Quote
Bomba to my juz na sama pryte mowimy...

Pryta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Jak ja dawno tego nie słyszałem ,typowo lubelskie okreslenie bełta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

A co to jest "tata z mamą" ?

Siwi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Kylo a wiesz chociarz gdzie Gostyń tongue hehe a tak apropo to własnie skanczyłem pic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i wywnioskowałem ze dobrze sie pije na mecz.pl Bayern arsenal i Schalke weszło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> miło sie pije takie drinki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Quote
Quote
u nas na ukrainie na jabola pół na pół z colą mowi się BOMBA

Bomba to my juz na sama pryte mowimy, a z colą mowimy na to Tabasco <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

[Linked Image]

a na mazurach mówimy na to KOCZKA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Strona 3 z 21 1 2 3 4 5 20 21

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, latajaca_holenderka, aker, rafal08, forty, Lukasz111), 1,062 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,288
Posty5,835,213
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1