|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Kylo a wiesz chociarz gdzie Gostyń  hehe a tak apropo to własnie skanczyłem pic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i wywnioskowałem ze dobrze sie pije na mecz.pl Bayern arsenal i Schalke weszło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> miło sie pije takie drinki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pomiedzy Wroclawiem, a Poznaniem chyba :]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Bomba to my juz na sama pryte mowimy... Pryta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Jak ja dawno tego nie słyszałem ,typowo lubelskie okreslenie bełta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> A co to jest "tata z mamą" ? Siwi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Tata - spirytus Mama - sok wisniowy (tylko wisniowy sie nadaje) Mame pomału dolewamy do ,znajdujacego sie juz w karafce,*** taty. Czysty ,wysoki dźwiek po puknieciu w szkło oznacza ,że wybiła godzina degustacji. Smacznego ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> ***doskonale do tej roli nadaje sie kolba laboratoryjna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525 |
Kylo a wiesz chociarz gdzie Gostyń  hehe a tak apropo to własnie skanczyłem pic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i wywnioskowałem ze dobrze sie pije na mecz.pl Bayern arsenal i Schalke weszło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> miło sie pije takie drinki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pomiedzy Wroclawiem, a Poznaniem chyba :] No tak jakby <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> do wrocka 100 km do poznania 80 km <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Niedługo usłyszysz o Gostyniu jak Kania znajdzie sie w 2 lidze
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Kylo a wiesz chociarz gdzie Gostyń  hehe a tak apropo to własnie skanczyłem pic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i wywnioskowałem ze dobrze sie pije na mecz.pl Bayern arsenal i Schalke weszło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> miło sie pije takie drinki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pomiedzy Wroclawiem, a Poznaniem chyba :] No tak jakby <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> do wrocka 100 km do poznania 80 km <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Niedługo usłyszysz o Gostyniu jak Kania znajdzie sie w 2 lidze A ty uslyszysz o Motorze Lublin, ktory w tym roku na II lige idzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> A Kanie zjadlbym: [ Linked Image] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
http://sport.onet.pl/0,1248702,1407869,wiadomosc.html Rasiak wymiata <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ..nie szydze, ja zawsze lubiłem tego zawodnika, chociaz pozartowac też się zdarzało, bo jednak te dowcipy smieszą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ..ale cieszą mnie jego sukcesy, aby tak dalej no i aby odbiło to się także na reprezentacji ..kilka goli nie zaszkodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Kylo grzybiarz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Kylo grzybiarz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> To akurat fakt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
ale jaja jakies 10 minut temu musiałem wyjsc do sklepu ide sobie schodami patrze a ta parterze sąsiad najebany jak bela leje na klatke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
no to ja mu: co pan tu robi!!!
a on na to:sram!!!!!!!!!!!!!!!a co nie widać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804 |
jedzie ktos na dyskoteke do Jaświł ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804 |
Gosia Andrzejewicz dzis wymiata <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Łysy co Ty sie po jakis disco szlajasz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Kylo tak własnie czynie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> cola z Lewiatana za 0.99 zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Tez to preferujesz? moze jakas ustawka na wspolne chlanie?  Ale dzisiaj bez takich eksperymentow, ide do sportpubu, kulturalnie gulnac kilka piwek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ciekawe czy sie kiedys w sporcie widzielismy. Kiedys jak byla stara ekipa barmanska to bylem czestym gosciem. Teraz chodze rzadziej. Ostatnio na Cracovia - Łks bylem A pryty to sie w zyciu nachlałem sporo. Ech te węgrzyny, jabluszka i nalewki... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
zapewne słyszeliście juz o Natalii Kowalskiej, tej co smiga w formule 3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> http://sport.onet.pl/0,1248769,1407779,wiadomosc.html ..chodzi mi dokładniej o to czy wiecie jak Ona wyglada, szukam jej fotki i nie mogę znaleźć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ..jakaś ładna ona czy nie ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> no i zastanawia mnie co się dzieje z cyckami przy takich przeciążeniach...no chyba, że ich nie ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816 |
przeciążeniach...no chyba, że ich nie ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> z jednej strony deska z drugiej strony deska <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> ORANGE WSPIERA EKSTRAKLASE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804 |
Łysy co Ty sie po jakis disco szlajasz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ciezko opowiadac, pozwolilem kobiecie zdecydowac i wybrala... ale nie zaluje bo dosc fajnie bylo, nie ma to jak DISCO POLO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Kurde snilo mi sie ze na GB wplynelo mi jakims cudem 71zł, budze sie a tu klops <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,158
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,158 |
Oszukali Cie! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Chyba czas sie ogolic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Wychodzisz gdzies czy po prostu wypada albo juz zaczelo drapac? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|