i w..."> i w...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 21 1 2 3 4 5 6 20 21
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Quote
Kylo a wiesz chociarz gdzie Gostyń tongue hehe a tak apropo to własnie skanczyłem pic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i wywnioskowałem ze dobrze sie pije na mecz.pl Bayern arsenal i Schalke weszło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> miło sie pije takie drinki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pomiedzy Wroclawiem, a Poznaniem chyba :]

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Quote
Quote
Bomba to my juz na sama pryte mowimy...

Pryta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Jak ja dawno tego nie słyszałem ,typowo lubelskie okreslenie bełta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

A co to jest "tata z mamą" ?

Siwi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Tata - spirytus
Mama - sok wisniowy (tylko wisniowy sie nadaje)

Mame pomału dolewamy do ,znajdujacego sie juz w karafce,*** taty.
Czysty ,wysoki dźwiek po puknieciu w szkło oznacza ,że wybiła godzina degustacji.
Smacznego ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

***doskonale do tej roli nadaje sie kolba laboratoryjna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Quote
Quote
Kylo a wiesz chociarz gdzie Gostyń tongue hehe a tak apropo to własnie skanczyłem pic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i wywnioskowałem ze dobrze sie pije na mecz.pl Bayern arsenal i Schalke weszło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> miło sie pije takie drinki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pomiedzy Wroclawiem, a Poznaniem chyba :]

No tak jakby <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> do wrocka 100 km do poznania 80 km <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Niedługo usłyszysz o Gostyniu jak Kania znajdzie sie w 2 lidze

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Quote
Quote
Quote
Kylo a wiesz chociarz gdzie Gostyń tongue hehe a tak apropo to własnie skanczyłem pic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i wywnioskowałem ze dobrze sie pije na mecz.pl Bayern arsenal i Schalke weszło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> miło sie pije takie drinki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pomiedzy Wroclawiem, a Poznaniem chyba :]

No tak jakby <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> do wrocka 100 km do poznania 80 km <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Niedługo usłyszysz o Gostyniu jak Kania znajdzie sie w 2 lidze

A ty uslyszysz o Motorze Lublin, ktory w tym roku na II lige idzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

A Kanie zjadlbym:
[Linked Image]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
http://sport.onet.pl/0,1248702,1407869,wiadomosc.html

Rasiak wymiata <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ..nie szydze, ja zawsze lubiłem tego zawodnika, chociaz pozartowac też się zdarzało, bo jednak te dowcipy smieszą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ..ale cieszą mnie jego sukcesy, aby tak dalej no i aby odbiło to się także na reprezentacji ..kilka goli nie zaszkodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Kylo grzybiarz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Quote
Kylo grzybiarz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
To akurat fakt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
ale jaja jakies 10 minut temu musiałem wyjsc do sklepu ide sobie schodami patrze a ta parterze sąsiad najebany jak bela leje na klatke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

no to ja mu: co pan tu robi!!!

a on na to:sram!!!!!!!!!!!!!!!a co nie widać.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
jedzie ktos na dyskoteke do Jaświł ??

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Fantazja :]

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
Gosia Andrzejewicz dzis wymiata <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Łysy co Ty sie po jakis disco szlajasz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Quote
Quote
Kylo tak własnie czynie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> cola z Lewiatana za 0.99 zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Tez to preferujesz? moze jakas ustawka na wspolne chlanie? tongue


Ale dzisiaj bez takich eksperymentow, ide do sportpubu, kulturalnie gulnac kilka piwek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Ciekawe czy sie kiedys w sporcie widzielismy. Kiedys jak byla stara ekipa barmanska to bylem czestym gosciem. Teraz chodze rzadziej. Ostatnio na Cracovia - Łks bylem

A pryty to sie w zyciu nachlałem sporo. Ech te węgrzyny, jabluszka i nalewki... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
zapewne słyszeliście juz o Natalii Kowalskiej, tej co smiga w formule 3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

http://sport.onet.pl/0,1248769,1407779,wiadomosc.html

..chodzi mi dokładniej o to czy wiecie jak Ona wyglada, szukam jej fotki i nie mogę znaleźć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ..jakaś ładna ona czy nie ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

no i zastanawia mnie co się dzieje z cyckami przy takich przeciążeniach...no chyba, że ich nie ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Mar Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Quote
przeciążeniach...no chyba, że ich nie ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

z jednej strony deska z drugiej strony deska <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />


ORANGE WSPIERA EKSTRAKLASE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
Quote
Łysy co Ty sie po jakis disco szlajasz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
ciezko opowiadac, pozwolilem kobiecie zdecydowac i wybrala... ale nie zaluje bo dosc fajnie bylo, nie ma to jak DISCO POLO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Kurde snilo mi sie ze na GB wplynelo mi jakims cudem 71zł, budze sie a tu klops <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,158
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,158
Oszukali Cie!
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Chyba czas sie ogolic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Wychodzisz gdzies czy po prostu wypada albo juz zaczelo drapac? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Strona 4 z 21 1 2 3 4 5 6 20 21

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, latajaca_holenderka, betowiec, alfa, Lukasz111, aker, Akhu, Kretol, rymoholik, bukma, Green Arrow), 770 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,108
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1