A dzis dostalem rozkaz pojscia do cukierni po jakies ciasto i sprzedawala jakas nowa Pani i w ogole myslalem ze nie wyjde jeszcze specjalnie 10 minut sie zastanawialem jakie ciasto wziac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> brunetka, okolo 1.75m, slicznie i z wyczuciem opalona, sympatyczna, usmiechnieta, jakims dżołkiem mi zarzucila nawet cukierniczym hehe, ucho w sam raz... mmmmm... od dzis ja chodze po ciasto! mowie Wam zajebista. cos okolo 25 lat... Ja bardzo wybredny jestem, ale ta po prostu spelnia wszystkie kryteria <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Gorzej jak pali... ;/ Ale co tam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
A dzis dostalem rozkaz pojscia do cukierni po jakies ciasto i sprzedawala jakas nowa Pani i w ogole myslalem ze nie wyjde jeszcze specjalnie 10 minut sie zastanawialem jakie ciasto wziac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> brunetka, okolo 1.75m, slicznie i z wyczuciem opalona, sympatyczna, usmiechnieta, jakims dżołkiem mi zarzucila nawet cukierniczym hehe, ucho w sam raz... mmmmm... od dzis ja chodze po ciasto! mowie Wam zajebista. cos okolo 25 lat... Ja bardzo wybredny jestem, ale ta po prostu spelnia wszystkie kryteria <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Gorzej jak pali... ;/ Ale co tam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
zrób jej fotke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> hehehehee
dzis bylem w sklepie kupic sobie nowy numer Focusa (jest z filem dla doroslych "Showgirls") i sprzedawczyni calkiem symaptyczna kobieta kolo 30, zagadal mnie co to za pornos w tej gazecie.. jako ze film juz ogladalem kiedys zaczalem jej opowiadac ze to nie pornoc tylko bardziej taki bardzo lajcikowy erotyk, ze scenami komediowymi i troche dramatu tez sie znajdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> widac kobieta byla zainteresowna, jak bede u niej nastepnym razem to spytam czy pozyczyc jej filmu bo dzis zapomnialem!! a wyczulem ze byla zainteresowana
jest 1 w nocy, ja mam na 6 do roboty czyli o 4:00 trzeba wstac a mi sie nie chce spac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Lezalem i usilowalem zasnac ale nic z tego... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
ja wlasnie wrocilem z przychodni, bylem bo cos mam z kolanem, dali mi skierowniae do chirurga poszedlem a tam zamkniete a na drzwiach pisze jak wol ze do 13 przyjmuje ja bylem o 11:20, a ludzie mowia ze juz nie przyjmuje. wiec jutro o 10 znowu wizyta u chirurga
no to bedzie nauczka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
przynajmniej na jakiś (krótki) czas <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
jestem w kropce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jak wracalem z zakupow na na ulicy lezal piatak no wiec sobie go podnioslem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ale ide ide i tak mi sie przypomnialo, ze w niedalekiej przeszlosci placac rachunek w banku Pani pomylila sie na moja korzyc, jednak zwrocilem jej uwage, ze popelnila blad. Tego samego wieczoru wszedl mi kupon i bylem na wiele wiekszym plusie niz w chwili kiedy posepilbym sie na te pare groszy z rachunku. No i teraz mam problem bo dzisiaj jest ostatni mecz, ktory zamyka mi calkiek przyzwoity system <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> no i teraz nie wiem, co mial na mysli bozek hazardu podstawiajac mi pod nos tego piataka z ulicy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> moze lepiej bylo go nie podnosic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
z ciekawosci spojrzalem na forum BA i widze, ze moj typ jest w opozycji do typu liczacych sie graczy z BA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
ehhh ten piatak to tylko 33% wlozonego siana w system wiec musi wejsc system! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
australijska anakonda, ktora zrobila sobie zerowisko na farmie owiec... farmerowi ginely owce wiec zalozyl ogrodzenie zeby zobaczyc co je zjada <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> no i zlapal tego malucha <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />