Niedziela dzisiaj Niedziela dzisiaj
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 21 1 2 3 4 5 6 7 20 21
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Quote
Wychodzisz gdzies czy po prostu wypada albo juz zaczelo drapac? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Niedziela dzisiaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Quote
Quote
Wychodzisz gdzies czy po prostu wypada albo juz zaczelo drapac? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Niedziela dzisiaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Niedziela dniem golenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
w Niedziela trzeba zawsze ładnie wygladać na spacerek wyjść z kobita do teściów pojechać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

to jak nie ogolonym być w takich sytuacjach nie pasuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
A dzis dostalem rozkaz pojscia do cukierni po jakies ciasto i sprzedawala jakas nowa Pani i w ogole myslalem ze nie wyjde jeszcze specjalnie 10 minut sie zastanawialem jakie ciasto wziac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> brunetka, okolo 1.75m, slicznie i z wyczuciem opalona, sympatyczna, usmiechnieta, jakims dżołkiem mi zarzucila nawet cukierniczym hehe, ucho w sam raz... mmmmm... od dzis ja chodze po ciasto! mowie Wam zajebista. cos okolo 25 lat... Ja bardzo wybredny jestem, ale ta po prostu spelnia wszystkie kryteria <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Gorzej jak pali... ;/ Ale co tam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Quote
A dzis dostalem rozkaz pojscia do cukierni po jakies ciasto i sprzedawala jakas nowa Pani i w ogole myslalem ze nie wyjde jeszcze specjalnie 10 minut sie zastanawialem jakie ciasto wziac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> brunetka, okolo 1.75m, slicznie i z wyczuciem opalona, sympatyczna, usmiechnieta, jakims dżołkiem mi zarzucila nawet cukierniczym hehe, ucho w sam raz... mmmmm... od dzis ja chodze po ciasto! mowie Wam zajebista. cos okolo 25 lat... Ja bardzo wybredny jestem, ale ta po prostu spelnia wszystkie kryteria <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Gorzej jak pali... ;/ Ale co tam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

zrób jej fotke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> hehehehee

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
dzis bylem w sklepie kupic sobie nowy numer Focusa (jest z filem dla doroslych "Showgirls") i sprzedawczyni calkiem symaptyczna kobieta kolo 30, zagadal mnie co to za pornos w tej gazecie.. jako ze film juz ogladalem kiedys zaczalem jej opowiadac ze to nie pornoc tylko bardziej taki bardzo lajcikowy erotyk, ze scenami komediowymi i troche dramatu tez sie znajdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> widac kobieta byla zainteresowna, jak bede u niej nastepnym razem to spytam czy pozyczyc jej filmu bo dzis zapomnialem!! a wyczulem ze byla zainteresowana

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
działaj Dziabor, działaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
jpl Offline
a.k.a. "Klajd Frog"
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
jest 1 w nocy, ja mam na 6 do roboty czyli o 4:00 trzeba wstac a mi sie nie chce spac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Lezalem i usilowalem zasnac ale nic z tego... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Oooa chyba właśnie do mnie dotarło, że jeszcze jestem pijany i to jeszcze nie kac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Mądry Tomuś wracając z poprawin musiał sobie jeszcze 4 piwa wypić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Thomas czyli najgorsze przed tobą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
ja wlasnie wrocilem z przychodni, bylem bo cos mam z kolanem, dali mi skierowniae do chirurga poszedlem a tam zamkniete a na drzwiach pisze jak wol ze do 13 przyjmuje ja bylem o 11:20, a ludzie mowia ze juz nie przyjmuje. wiec jutro o 10 znowu wizyta u chirurga

Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Cierpie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,408
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,408
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

no to bedzie nauczka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

przynajmniej na jakiś (krótki) czas <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Idę zjeść coś gorącego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
jestem w kropce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jak wracalem z zakupow na na ulicy lezal piatak no wiec sobie go podnioslem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ale ide ide i tak mi sie przypomnialo, ze w niedalekiej przeszlosci placac rachunek w banku Pani pomylila sie na moja korzyc, jednak zwrocilem jej uwage, ze popelnila blad. Tego samego wieczoru wszedl mi kupon i bylem na wiele wiekszym plusie niz w chwili kiedy posepilbym sie na te pare groszy z rachunku. No i teraz mam problem bo dzisiaj jest ostatni mecz, ktory zamyka mi calkiek przyzwoity system <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> no i teraz nie wiem, co mial na mysli bozek hazardu podstawiajac mi pod nos tego piataka z ulicy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> moze lepiej bylo go nie podnosic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
a moze to był znak że za piątaka powinieneś kontre dać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
z ciekawosci spojrzalem na forum BA i widze, ze moj typ jest w opozycji do typu liczacych sie graczy z BA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

ehhh ten piatak to tylko 33% wlozonego siana w system wiec musi wejsc system! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
http://img14.imageshack.us/img14/288/pic15ub.jpg

What the fuck is this? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
australijska anakonda, ktora zrobila sobie zerowisko na farmie owiec... farmerowi ginely owce wiec zalozyl ogrodzenie zeby zobaczyc co je zjada <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> no i zlapal tego malucha <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
A ja już się nie mogę doczekać środy ...

od środy pije do niedzieli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ... kończe 18 lat to

trzeba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

a najlepsze jest to,że w czwartek mam jazny jeszcze na

prawko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Strona 5 z 21 1 2 3 4 5 6 7 20 21

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, Sensei, burbon, JelineK, kamel), 1,443 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,880
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025