|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Podobno zrobił napad na internetowy kantor!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,604
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,604 |
matouidi już się boi Krychy i ucieka z psg do manciasta
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,604
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,604 |
był przed chwilą jakiś obrażający post w stronę jednego z modów - napisany przez nowo rejestrowanego... jakis pan budowlaniec się udzielił
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Beksiu piszę że już puścił pierwszą transzę do Teo Sprawdź Teo konto , opisz sytuację 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
był przed chwilą jakiś obrażający post w stronę jednego z modów - napisany przez nowo rejestrowanego... A widziałem, później go wcięło, myślałem żemi się zdawało. Skąd wiadomo, że to on?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Beksiu piszę że już puścił pierwszą transzę do Teo Sprawdź Teo konto , opisz sytuację  Zreferuj, znaczy sie. :-))
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
OT a wczoraj Melepety z Bułgarii w siatkę (z Australią) popsuły mi taaaką ładną wygraną 4-tym setem.  A mieli 22-17 i przegrali 23-25  gdyż trener Melepeta zapomniał, że może wziąć "czas"! Na szczęście tych Melepet nie ma w żadnym ważnym turnieju, więc już ich może nie zobaczę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
matouidi już się boi Krychy i ucieka z psg do manciasta money money money  każdy piłkarz chyba woli grać w junajted nie odbierając niczego pełesże poszedł za swoim kolegą Zlatanczicem Ibramiczem  ciekawe czy Zlatko odpali i ile będzie kosztował w Fantasy Premier Leaguea mam nadzieję że tym razem Beto z nami zagrasz , darmowa dopamina zawsze w cenie http://fantasy.premierleague.com/my-team/
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Im bliżej do meczu Portugalii, tym bardziej czuję, że spokojnie wygrają.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
Na papierze Francja wygląda co najmniej jeden poziom wyżej.
Chyba tylko jedynie Neuer i Boateng przewaga na pozycjach przesadziles, w pelnym skladzie szwabow stawial bym na nich, wlochow zneutralizowali ktorzy z hiszpania stworzyli sobie multum sytuacji klarownych, francja nie zachwyca, wzorajszego meczu nie bral bym jako wyznacznik mega formy, islandia wczoraj cuda w tej obronie wyprawiala. Włosi zagrali zbyt zachowawczo. Wiadomo, mecz meczowi nie równy ale widzę dużą przewagę Francuzów w ofensywie. Loew po raz kolejny dał szanse Muellerowi a ten zanotował kolejny kiepski mecz. Przed Euro właśnie jego widziałem jako króla strzelców wraz z Griezmanem a tu klapa... Myśle, że Draxler się lepiej prezentuje. Podolski czy Goetze trzymani na ławce. Kimich sporo błędów. Boczni obrońcy rzadko właczający się do akcji ofensywnych. Brak Gomeza, Hummelsa i Khediry. Nic tylko brać awans Francji @2
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
Beksiu piszę że już puścił pierwszą transzę do Teo Sprawdź Teo konto , opisz sytuację  spłaci i wraca na salony?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Coming Soon
Check back here during July to join the most popular fantasy football game in the world.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,604
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,604 |
Im bliżej do meczu Portugalii, tym bardziej czuję, że spokojnie wygrają. za bardzo mnie nie kręci fantasy
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Dostałem właśnie 400pln od beksa. Resztę spłaci później. Poszła moja zgoda na to. Dzięki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Beksiu piszę że już puścił pierwszą transzę do Teo Sprawdź Teo konto , opisz sytuację  spłaci i wraca na salony? a to już nie do mnie pytanie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Im bliżej do meczu Portugalii, tym bardziej czuję, że spokojnie wygrają. za bardzo mnie nie kręci fantasy też myślę że wygrają Nie gadaj Beto zagrasz w lidze Mecz.pl to się wkręcisz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Im bliżej do meczu Portugalii, tym bardziej czuję, że spokojnie wygrają. za bardzo mnie nie kręci fantasy Polecam  [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Im bliżej do meczu Portugalii, tym bardziej czuję, że spokojnie wygrają. za bardzo mnie nie kręci fantasy też myślę że wygrają Nie gadaj Beto zagrasz w lidze Mecz.pl to się wkręcisz  Jakbym napisał, że wygra "Drużyna Ronaldo", to na pewno nie miałby nic przeciwko. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
POR-FRA
finał nie widzę inaczej Heniu
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,604
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,604 |
POR-FRA
finał nie widzę inaczej Heniu może wymiatacz zdobedzie miszcza Europy 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|