|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
a.k.a. "Klajd Frog"
|
|
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220 |
Wstal juz ktos ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
tak wstał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> już drugi raz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ...wczesniej o 4 musiałem wtsac i zawieźć córkę znajomego do Mragowa na autobus, o 8 rano znowu byłem w łózku i teraz drugi raz na nowo zaczynam dzień <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689 |
7 krasnoludkow, o moj Boze co za chlam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> za ta kase co kupilem bilet moglem postawic jakic meczyk :>
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998 |
ależ mi sie chce spać, miałem ciężką noc... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> a do tego w topciku mi zrobili mi kupe i musialem interweniowac
nic sie nie dzieje... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998 |
hehehehehhehehe
na tvn 24 wywiad z panem Marek Jurek poliglota prawie jak SZPAKOWSKI
" pani Begier " " pani Begier " " pani Begier "
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
hehehehe
Szczypior wczoraj miałeś nie zły młyn w temacie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Nie mart sie debili na tym swiecie nie brakuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Szczypop nie przejmuj sie tym napletem co Ci sie wpisywal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> olac gnoja! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
a Ty Jose po aspiryne lec! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Szczypop nie przejmuj sie tym napletem co Ci sie wpisywal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> olac gnoja! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
a Ty Jose po aspiryne lec! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Już sie nałykałem tabletek witaminek itd. Jedyne co mnie napewno wyleczy to wieczorne zwycięstwo mojego ukochanego klubu. FORZA INTER <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ide się położyc znów zazyna męczyć już to siedzenie... pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Z cyklu nie do wiary
Dzisiaj siedze sobie w autobusie i nademna kloca sie dwa stare pierniki, ktory ma usiasc na moim miejscu... wyobrazacie sobie!?! i Jedna przekrzykuje druga, ja mam 80 lat mi sie bardziej nalezy, a mnie boli udo... :| ! Odpowiedzialem im bardzo dyplomatycznie "Pierwszy bylem!!!". Oczywiscie wybuch smiechu wsrod osob w autobusie, babcie z grobowymi minami zrezygnowaly <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Ja sobie słucham Myslovitz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Ludzie odezwijcie sie po nudy niesamowite <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Byle do 20:45 potem LM i szaliczek Interu na karku i przyspiewki FORZA INTER <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
a ja dzis bylem na zabiegu fizjoterpeutycznym z prawym kolanem, przystawili mi jakis terapuls do kolana i tak siedzialem 15 minut, niedawno wrocilem a kolano nadal boli przy zginaniu, ale to byl dopiero 1 zabieg a ma byc 10
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 504
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 504 |
Szczypop nie przejmuj sie tym napletem co Ci sie wpisywal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> olac gnoja! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
a Ty Jose po aspiryne lec! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Już sie nałykałem tabletek witaminek itd. Jedyne co mnie napewno wyleczy to wieczorne zwycięstwo mojego ukochanego klubu. FORZA INTER <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ide się położyc znów zazyna męczyć już to siedzenie... pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Przykro mi, że musze ci to oznajmić ale dziś wygra mój ukochany klub. MYNSIEN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
idz sie lepiej połóż bo juz czas na ciebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
powiedziałbym Ci co sobie możesz oznajmiać ale mam juz dwa ostrzeżenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998 |
jestem, wrocilem z miasta, mialem pare spraw osobistych, do szpitala do dziadka, na poczte, kobite na busa odstawic
teraz wpirzam placka, mniam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 504
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 504 |
idz sie lepiej połóż bo juz czas na ciebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
powiedziałbym Ci co sobie możesz oznajmiać ale mam juz dwa ostrzeżenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Sorry, ale dopiero jak mama wróci z pracy to pójde bo musi mi przeczytać bajeczke na dobranoc (Kaczor Donald - moja ulubiona <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />) bo inaczej nie zasne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998 |
hehehehe
Szczypior wczoraj miałeś nie zły młyn w temacie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Nie mart sie debili na tym swiecie nie brakuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dzieki panowie za miłe słowa, nie przejmuje sie, ale troszke irytują takie sytuacje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
idz sie lepiej połóż bo juz czas na ciebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
powiedziałbym Ci co sobie możesz oznajmiać ale mam juz dwa ostrzeżenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Sorry, ale dopiero jak mama wróci z pracy to pójde bo musi mi przeczytać bajeczke na dobranoc (Kaczor Donald - moja ulubiona <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />) bo inaczej nie zasne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />. Mam nadzieje że mama wraca z pracy przed 20:45 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> A kaczor donald to chyba cie przerasta i możesz potem miec nie spokojny sen popros mame o cos po czym bedziesz mógł spać spokojnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Jak przez wypowiedz Kaczki nie pokaża dzisiaj od poczatku Interu to pójde i wysadze ten cyrk na Wiejskiej.
Bo to już jest smieszne co oni tam wyprawiaja.
Wszystko jest jak na dłoni a PiS dalej swoje że są nie winni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
Mój dziadek powiedział że wolał by byc już w trumnie niż doczekać takiej Polski <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998 |
dobrji djeń <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź 
|
|
ŁKS Łódź 
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488 |
dobrji djeń <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> dobrji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> tylko zaraz zmykam do szkoły <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> ale dzisiaj tylko 5 lekcji a potem zasiadam do analiz P Uefa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|