"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 21 1 2 4 5 6 7 8 20 21
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
jpl Offline
a.k.a. "Klajd Frog"
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
Wstal juz ktos ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
tak wstał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> już drugi raz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ...wczesniej o 4 musiałem wtsac i zawieźć córkę znajomego do Mragowa na autobus, o 8 rano znowu byłem w łózku i teraz drugi raz na nowo zaczynam dzień <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
7 krasnoludkow, o moj Boze co za chlam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> za ta kase co kupilem bilet moglem postawic jakic meczyk :>

Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
ależ mi sie chce spać, miałem ciężką noc... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> a do tego w topciku mi zrobili mi kupe i musialem interweniowac

nic sie nie dzieje... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
hehehehehhehehe

na tvn 24 wywiad z panem Marek Jurek poliglota prawie jak SZPAKOWSKI

" pani Begier " " pani Begier " " pani Begier "

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
hehehehe

Szczypior wczoraj miałeś nie zły młyn w temacie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Nie mart sie debili na tym swiecie nie brakuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Szczypop nie przejmuj sie tym napletem co Ci sie wpisywal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> olac gnoja! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

a Ty Jose po aspiryne lec! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Quote
Szczypop nie przejmuj sie tym napletem co Ci sie wpisywal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> olac gnoja! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

a Ty Jose po aspiryne lec! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Już sie nałykałem tabletek witaminek itd.

Jedyne co mnie napewno wyleczy to wieczorne zwycięstwo mojego ukochanego klubu.

FORZA INTER <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

ide się położyc znów zazyna męczyć już to siedzenie...

pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Z cyklu nie do wiary

Dzisiaj siedze sobie w autobusie i nademna kloca sie dwa stare pierniki, ktory ma usiasc na moim miejscu... wyobrazacie sobie!?! i Jedna przekrzykuje druga, ja mam 80 lat mi sie bardziej nalezy, a mnie boli udo... :| ! Odpowiedzialem im bardzo dyplomatycznie "Pierwszy bylem!!!". Oczywiscie wybuch smiechu wsrod osob w autobusie, babcie z grobowymi minami zrezygnowaly <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Ja sobie słucham Myslovitz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Ludzie odezwijcie sie po nudy niesamowite <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Byle do 20:45 potem LM i szaliczek Interu na karku i przyspiewki FORZA INTER <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
a ja dzis bylem na zabiegu fizjoterpeutycznym z prawym kolanem, przystawili mi jakis terapuls do kolana i tak siedzialem 15 minut, niedawno wrocilem a kolano nadal boli przy zginaniu, ale to byl dopiero 1 zabieg a ma byc 10

Dołączył: Dec 2005
Posty: 504
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 504
Quote
Quote
Szczypop nie przejmuj sie tym napletem co Ci sie wpisywal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> olac gnoja! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

a Ty Jose po aspiryne lec! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Już sie nałykałem tabletek witaminek itd.

Jedyne co mnie napewno wyleczy to wieczorne zwycięstwo mojego ukochanego klubu.

FORZA INTER <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

ide się położyc znów zazyna męczyć już to siedzenie...

pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Przykro mi, że musze ci to oznajmić ale dziś wygra mój ukochany klub. MYNSIEN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
idz sie lepiej połóż bo juz czas na ciebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

powiedziałbym Ci co sobie możesz oznajmiać ale mam juz dwa ostrzeżenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
jestem, wrocilem z miasta, mialem pare spraw osobistych, do szpitala do dziadka, na poczte, kobite na busa odstawic

teraz wpirzam placka, mniam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2005
Posty: 504
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 504
Quote
idz sie lepiej połóż bo juz czas na ciebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

powiedziałbym Ci co sobie możesz oznajmiać ale mam juz dwa ostrzeżenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Sorry, ale dopiero jak mama wróci z pracy to pójde bo musi mi przeczytać bajeczke na dobranoc (Kaczor Donald - moja ulubiona <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />) bo inaczej nie zasne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Quote
hehehehe

Szczypior wczoraj miałeś nie zły młyn w temacie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Nie mart sie debili na tym swiecie nie brakuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


Dzieki panowie za miłe słowa, nie przejmuje sie, ale troszke irytują takie sytuacje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Quote
Quote
idz sie lepiej połóż bo juz czas na ciebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

powiedziałbym Ci co sobie możesz oznajmiać ale mam juz dwa ostrzeżenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Sorry, ale dopiero jak mama wróci z pracy to pójde bo musi mi przeczytać bajeczke na dobranoc (Kaczor Donald - moja ulubiona <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />) bo inaczej nie zasne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />.

Mam nadzieje że mama wraca z pracy przed 20:45 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

A kaczor donald to chyba cie przerasta i możesz potem miec nie spokojny sen

popros mame o cos po czym bedziesz mógł spać spokojnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Jak przez wypowiedz Kaczki nie pokaża dzisiaj od poczatku Interu to pójde i wysadze ten cyrk na Wiejskiej.

Bo to już jest smieszne co oni tam wyprawiaja.

Wszystko jest jak na dłoni a PiS dalej swoje że są nie winni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Mój dziadek powiedział że wolał by byc już w trumnie niż doczekać takiej Polski <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
dobrji djeń <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
Quote
dobrji djeń <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

dobrji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

tylko zaraz zmykam do szkoły <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

ale dzisiaj tylko 5 lekcji a potem zasiadam do analiz P Uefa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

Strona 6 z 21 1 2 4 5 6 7 8 20 21

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, Sensei, latajaca_holenderka, 11kera11), 1,635 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,796
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1