Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,829
Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,829
Likes: 10
Oster aż nie możliwe, że nie strzeli..@1,72 za dwa.
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Dostałem właśnie 400pln od beksa. Resztę spłaci później. Poszła moja zgoda na to. Dzięki.
prosze, prosze.
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,829
Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,829
Likes: 10
Frodo właśnie napisał,że w piątek - najpóźniej w poniedziałek dojdzie mój jacuś..
[
Linked Image ]
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
jak dobrze pójdzie to TEO tez reszta kasy do końca tygodnia na koncie. i nie jest to uzaleznione od jakiś tam wygranych u buka, żeby nie było....
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
jak dobrze pójdzie to TEO tez reszta kasy do końca tygodnia na koncie. i nie jest to uzaleznione od jakiś tam wygranych u buka, żeby nie było....
Ok spoko.
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,829
Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,829
Likes: 10
Oster aż nie możliwe, że nie strzeli..@1,72 za dwa.
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
wygrali to znaczy ze byli lepsi
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
jak dobrze pójdzie to TEO tez reszta kasy do końca tygodnia na koncie. i nie jest to uzaleznione od jakiś tam wygranych u buka, żeby nie było....
oo frodo wrocił z banicji, Goget sie ulitowal
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Zaklinał się po tym banie, że będzie grzeczny. No i nudne było usuwanie kolejnych nicków. Póki co może pisać raz na godzinę, jak odda wszystko i nie będzie siał fermentu i wyzywał to się pomyśli co z nim zrobić. Tak czy siak smród się będzie zanim ciągnął po tej aferze.
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
jak dobrze pójdzie to TEO tez reszta kasy do końca tygodnia na koncie. i nie jest to uzaleznione od jakiś tam wygranych u buka, żeby nie było....
oo frodo wrocił z banicji, Goget sie ulitowal
Nie ma co najeżdzać na siebie nawzajem. I wszystko będzie ok.
Jesteśmy na tym forum niektórzy już dobre kilka czy kilkanaście lat. Trzeba się jakoś dogadywać.
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
"Nie może tak być, że na lewej obronie gra przypadkowy zawodnik, którego nazwiska teraz nie pamiętam. Cała drużyna musi wtedy bronić lewej strony"
Gugała o reprezentacji Polski
A ja się pytam: co to jest ? Kurrrrrrwaaaa
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
"Nie może tak być, że na lewej obronie gra przypadkowy zawodnik, którego nazwiska teraz nie pamiętam. Cała drużyna musi wtedy bronić lewej strony"
Gugała o reprezentacji Polski
A ja się pytam: co to jest ? Kurrrrrrwaaaa
umknelo mi to, to bylo o naszej reprezentacji?
jesli tak to podwojny
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Zaklinał się po tym banie, że będzie grzeczny. No i nudne było usuwanie kolejnych nicków. Póki co może pisać raz na godzinę, jak odda wszystko i nie będzie siał fermentu i wyzywał to się pomyśli co z nim zrobić. Tak czy siak smród się będzie zanim ciągnął po tej aferze.
Jak coś mam do sprzedania (oczywiście drogo!) ekskluzywny (czy jakoś tak) nick, z długim stażem - powyżej 10 lat, cena (jak już wskazywałem droga!), wszelkie oferty rozważę!
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Ale ten Nick musi być obowiązkowo na literę B !
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Ale ten Nick musi być obowiązkowo na literę B !
I jest oczywiscie. :-))
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Zaklinał się po tym banie, że będzie grzeczny. No i nudne było usuwanie kolejnych nicków. Póki co może pisać raz na godzinę, jak odda wszystko i nie będzie siał fermentu i wyzywał to się pomyśli co z nim zrobić. Tak czy siak smród się będzie zanim ciągnął po tej aferze.
0:30 Beks pozbywa się smrodu.
Vitolo
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
A da się odzyskać zbanowany nick? Bo jeden Mod Maruda mnie zbanował jakos 10 lat temu na takim elitarnym z 2001 r.
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Hujnia trzeba czekać do czwartku na poważną piłkę....
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
Nawet jak odda hajs to wyjebać w pizdu koczkodana
Link skopiowany do schowka