|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin 
|
|
Marat Safin 
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982 |
ROZLICZONY z TEO
TEO potwierdzi zapewne A o co to był zakład i o jaką stawkę bo nie chce mi się szukać?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
miłego dnia życzę i awansu Portugalii Vitolo  burbon, mógłbyś to przetłumaczyć? Nie każdy zna hiszpański...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,744 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,744 Likes: 10 |
początek to...przyzwyczaiłem się do 5 posiłków dziennie. Z owoców najbardziej lubię granaty, to coś wspaniałego.. a generalnie, to faktycznie Torino dużo dla Kamila znaczyło, co widać nie tylko po tym pożegnalnym liście.. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817 |
ROZLICZONY z TEO
TEO potwierdzi zapewne A o co to był zakład i o jaką stawkę bo nie chce mi się szukać? Polska under/over 3pkt w grupie na Euro. 1000 PLN Ale w sumie to nie wiem, czy Bullet nie robisz sobie jaj pytając  
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Szkoda Ramsaya, ale może Walia da radę i opierdoli pizdeczki z Krystyną w ekipie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Wiadomo ile Glikson będzie pobierał od Ruska w Monaco? Vitolo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
powiem szczerze nie spodziewałem się, że ktoś tak ogarnięty jak Glik na wejściu pierdolnie, że Monako to tylko przystanek w karierze rozumiem jakiegoś szczeniaka z Jadźki czy Legii ale 28-letni wydawałoby się profesjonalista z wyrobioną całkiem solidną marką? Stano widzę jest dokładnie tego samego zdania trochę amatorka, że jeszcze meczu nie zagrał a już sygnalizuje, że chce stąd spierdalać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
(powitać  )
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
Wiadomo ile Glikson będzie pobierał od Ruska w Monaco? Vitolo  Według naszych informacji stoper reprezentacji Polski w nowym klubie może liczyć na pensję oscylującą w granicach 1,5 miliona euro netto rocznie (6 mln euro za cztery lata, czyli ponad 24 mln zł).
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
bawią się dobrze w lubelskim Snopkowie  [ Linked Image] zaraz pewnie zdejmą tak jak zdjęli: [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,387 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,387 Likes: 2 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
powiem szczerze nie spodziewałem się, że ktoś tak ogarnięty jak Glik na wejściu pierdolnie, że Monako to tylko przystanek w karierze rozumiem jakiegoś szczeniaka z Jadźki czy Legii ale 28-letni wydawałoby się profesjonalista z wyrobioną całkiem solidną marką? Stano widzę jest dokładnie tego samego zdania trochę amatorka, że jeszcze meczu nie zagrał a już sygnalizuje, że chce stąd spierdalać  A kogo to obchodzi, znasz jakichś kibiców AS Monaco?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
6 melonów PLN na rękę za rok gry w takim klubie? Słabiutko łoj słabiutko. To Legia płaci już tylko 3 razy mniej niż francuski klub, który gra w LM? Wiem, że podatki w Monaco masakryczne ale szanujmy się.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
sie troche ich pojawi po tym transferze, zreszta ja kibicuje zespolom tam gdzie graja polacy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
quincy, 6 mln to oficjalnie, a ile ma wie tylko on i klub
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
sie troche ich pojawi po tym transferze, zreszta ja kibicuje zespolom tam gdzie graja polacy  czekamy na filmik z Twojego pierwszego wyjzadu z ekipą Monaco 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
sie troche ich pojawi po tym transferze, zreszta ja kibicuje zespolom tam gdzie graja polacy  czekamy na filmik z Twojego pierwszego wyjzadu z ekipą Monaco  no juz bez przesady  zwykle kibicowanie bez przesadnego fanatyzmu  biczu kibicuje chelsea a pisal ze nie byl na stamford 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Nie na temat. Ale właśnie oglądam ruską galę mma EFN czy jakoś tak. Kurwa z tych naszych wojowników od siedmiu boleści z KSW toby nie było co tam zbierać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
6 melonów PLN na rękę za rok gry w takim klubie? Słabiutko łoj słabiutko. To Legia płaci już tylko 3 razy mniej niż francuski klub, który gra w LM? Wiem, że podatki w Monaco masakryczne ale szanujmy się. Czy ja o czyms nie wiem? Cos sie zmienilo w tej kwestii?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|