Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 27 z 38 1 2 25 26 27 28 29 37 38
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,469
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,469
kiedy jest finał?

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
w niedzielę

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by JELCZ
kiedy jest finał?

10lipca 2016roku

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by quincy
Originally Posted by Warren
Originally Posted by Kura
z angielską u mnie to tak średnio, a jak gram to o najwyższe cele wink
Nic nie stoi na przeszkodzie , wyrobisz się wink

Ale trzeba zorganizować budżet na nagrody. Bo tak na sucho to mnie się nawet w tym erło nie chciało cudować a co dopiero przez cały sezon w EPL.
20 zł wpisowego. Wpłacamy do pacyfka. 50 uczestników i zwycięzca zgarnia 700. 2 miejsce 200, trzeci 100.

20 zł nikt nie zbiednieje, a nagroda dla zwycięzcy całkiem spoko. smile

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Originally Posted by fechu
Originally Posted by quincy
Originally Posted by Warren
Originally Posted by Kura
z angielską u mnie to tak średnio, a jak gram to o najwyższe cele wink
Nic nie stoi na przeszkodzie , wyrobisz się wink

Ale trzeba zorganizować budżet na nagrody. Bo tak na sucho to mnie się nawet w tym erło nie chciało cudować a co dopiero przez cały sezon w EPL.
20 zł wpisowego. Wpłacamy do pacyfka. 50 uczestników i zwycięzca zgarnia 700. 2 miejsce 200, trzeci 100.

20 zł nikt nie zbiednieje, a nagroda dla zwycięzcy całkiem spoko. smile
aplauz

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Jelczu zostawiłeś kogoś na drugi rok?

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Collins ładnie odepchną Kryślę w polu karnym.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Pasuje mi taki układ wino

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by pacyfista
Jelczu zostawiłeś kogoś na drugi rok?
i jakie stopnie w wuefu
chętnie ćwiczą czy są usprawiedliwienia na tablecie wink

Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,469
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,469
Originally Posted by pacyfista
Jelczu zostawiłeś kogoś na drugi rok?
nie tym razem, wszyscy byli aktywni w tym roku:)

Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
widać sędziowie już mają dosyć tego nażelowanego pajaca i nie gwizdzą fauli na nim, choć tu karny był ewidentny

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Tylko pacyfek musiałby się zgodzić być skarbnikiem i trzeba by zebrać te 50 twarzy. Obawiam się, że dla tutejszych hazardzistów/Inwestorów ciężko będzie wysłać nawet te 20 zł. Trzeba by poprosić moda o założenie tematu w dziale konkursowym i zrobić zapisy. Zobaczymy jaki będzie odzew.

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
jest jeszcze ustawligę smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Na upartego można by założyć dla każdej większej ligi , choć Anglia jest najlepsza do Fantasy smile

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by Kura
jest jeszcze ustawligę smile
Tutaj również można coś zorganizować. Kura jak ogarniesz to organizacyjnie to jestem smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by Kura
jest jeszcze ustawligę smile
bida z nędzą krowy pędzą smile
nie umywa się do FPL wink

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
ciekawy pomysł na rożnego

Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
J
pewny piniądz
pewny piniądz
J Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
Originally Posted by Warren
W każdej sekundzie swojego pobytu w Paryżu – nieważne czy gra mecz, trenuje lub śpi – na jego konto wpada 35 groszy. Czyli Grzesiek mógłby co sekundę zjadać jedną kajzerkę.
Grzegorz podpisał z PSG kontrakt opiewający na 4,8 miliona euro rocznie. Po odliczeniu podatku – dla łatwiejszego rachunku przyjmijmy, że wyjdzie on na poziomie 50 procent – to wciąż kolosalna suma 2,4 miliona euro. Po przeliczeniu przy obecnym kursie wychodzi jakieś 10,8 miliona złotych rocznie do ręki.

Żeby lepiej przybliżyć wam nowe zarobki Krychowiaka, zaprezentujemy kilka produktów i czas, po jakim Grzesiek będzie sobie mógł na nie pozwolić.

1. W każdej sekundzie swojego pobytu w Paryżu – nieważne czy gra mecz, trenuje lub śpi – na jego konto wpada 35 groszy. Czyli Grzesiek mógłby co sekundę zjadać jedną kajzerkę:

2. W każdej minucie na konto Krychowiaka wpadać będzie 21 złotych. A to równowartość lunchu sushi, które Grzesiek tak przecież lubi:

3. Co godzinę Krychowiak inkasuje 1250 złotych netto. Innymi słowy, co godzinę może sobie kupić nowiutkiego, oryginalnego iPada 2 mini.


4. Za każde cztery godziny w przeciągu kilku najbliższych lat Krychowiak będzie zgarniał 5000 złotych. Czyli zarobi na ekskluzywny apartament w jednym z najdroższych hoteli świata, Burj Al Arab w Dubaju.


5. Za każdy dzień dumnego noszenia barw PSG Grzesiek otrzyma 30 tysięcy złotych. Czyli codziennie będzie mógł sobie kupić nowiutkiego, nieśmiganego Fiata Pandę:


6. Tygodniówka Krychowiaka to 210 tysięcy złotych. A to oznacza, że co tydzień Grzesiek może sobie kupić nowe, 50-metrowe mieszkanie w Łodzi. Na przykład na tym osiedlu:


7. Miesięczna pensja Krychowiaka – oczywiście netto – to 900 tysięcy złotych. Innymi słowy, co miesiąc Grzesiek może sobie kupić samolot, na przykład taki:


8. Kwartalnie Krychowiak zarobi już 2,7 miliona złotych, czyli po każdej pełnej porze roku będzie mógł sobie kupić 100-metrowy apartament w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Warszawie, przy Złotej 44:


9. No dobra, a co można łyknąć za wspomniane 10,8 miliona złotych, które Grzesiek przytuli każdego roku? Krychowiak mógłby na przykład kupić sobie jedną z greckich wysp:

I to się właśnie nazywa intratny kontrakt.
zje kajzerke i reszte planow szlag trafi

Strona 27 z 38 1 2 25 26 27 28 29 37 38

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
15 zarejestrowanych użytkowników (ElNinho[mmdea], betowiec, burbon, poozon, rafal08, Sensei, bukma, alfa, Lukasz111, rymoholik, 11kera11, $-man, latajaca_holenderka, aker, Zaixi), 2,838 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,694
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1