Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 18 z 21 1 2 16 17 18 19 20 21
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Pogoda za oknem taka, że się odechciewa wszystkiego. Tradycyjnie pobudka o 9:00 na mecz Hattricka, śniadanko i siadamy do typów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Zawsze taka zamula. Przynajmniej dla mnie

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Choooooory jestem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Apteka obok zamknięta, pada deszcz, a matka stwierdziła, że sam sobie jestem winien <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
No niedziele sa fatalne. Tak mi sie nigdy nie chce uczyc... ;/ Perspektywa uczelni i poniedzialku mnie dobija troche. Len ze mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Pani od geografii w LO na mnie "nygus" mowila <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Jejku... mowie Wam - kto jeszcze jest w szkole sredniej niech sie naprawde cieszy!

Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Ja tam sie ciesze.. ale powoli dolowac sie maturą zaczynam... chociaż to w przyszlym sezonie dopiero.. ale ja ch.. nic nie umiem...

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Matura to bzdura <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Najgorsza ta ustna tylko...

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Quote
Ja tam sie ciesze.. ale powoli dolowac sie maturą zaczynam... chociaż to w przyszlym sezonie dopiero.. ale ja ch.. nic nie umiem...

Co zdajesz? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Quote
No niedziele sa fatalne. Tak mi sie nigdy nie chce uczyc... ;/ Perspektywa uczelni i poniedzialku mnie dobija troche. Len ze mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Pani od geografii w LO na mnie "nygus" mowila <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Jejku... mowie Wam - kto jeszcze jest w szkole sredniej niech sie naprawde cieszy!
To zależy, gdzie na studia pójdziesz. Moja siostra cioteczna poszła do Warszawy na charakteryzację i ani przez moment nie przyszło jej do głowy, że fajnie by było do liceum wrócić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
No widzisz Radek. Nie dziwie sie Twojej kuzynce... kobieta+charakteryzacja to chyba mowi za siebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> studia w sam raz dla niej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ja studiuje socjologie - narazie troche nudno jest, moze bedzie lepiej. Ksiazki wielkosci encyklopedi napisane jezykiem z nutka filozofii tez mi sie narazie nie podobaja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Quote
Quote
Ja tam sie ciesze.. ale powoli dolowac sie maturą zaczynam... chociaż to w przyszlym sezonie dopiero.. ale ja ch.. nic nie umiem...

Co zdajesz? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

rozszerzony wos
rozszerzony polski
rozszerzony angielski
podstawowy niemiecki

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
ehh niedzielny poranek ... moja głowa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ... ehh

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
to ja tez powiem ehhh... pomyslowy kris wczoraj w protku stuknal denkiem swojego browara w szyjke browara kumpla i co sie stalo?... strumien piwa zalal koledze plecy bialej koszuli... a ten co trzymal browar podczas proby zamiany na moj - bylo w nim wiecej bro, rozcial reke... madry krzysiu...

Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
pre pani jestem taki troche niewyraźny....

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Chwała Terry'emu Gilliam'owi. Monty Python rulez <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
-Camelot
-Camelot
-CAMELOT !!
-its a model <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

albo

-My father is a Roman
-Your father is Woman ?

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
Panowie orientujecie się ile kosztuje kurs na prawo jazdy kat C bądz odrazu C + E ?

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208
Na C jakieś 1200PLNów - C+E stówkę drożej.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
Quote
Na C jakieś 1200PLNów - C+E stówkę drożej.

jesteś pewien ? skoro samo B kosztuje teraz około 900 zł to C jest tylko tyle droższe ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208
Quote
Quote
Na C jakieś 1200PLNów - C+E stówkę drożej.

jesteś pewien ? skoro samo B kosztuje teraz około 900 zł to C jest tylko tyle droższe ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Sprawdziłem jeszcze raz i faktycznie - cena to jednak ok 1800. Cwaniaczki w jednym ośrodku dali cenę właśnie 1200 ale za 20h praktyki. Z tym że obowiązkowe jest 30h a za dodatkowe godziny po 50 zeta.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208
Cholera już się zamieszałem - chyba jednak obowiązkowe jest 20h praktyki a nie 30.
Tu na przykład mają cenę 1600 http://www.enigma.kielce.pl/nauka_jazdy/index.php?menu=prawo_jazdy_c&kategoria=NAUKA%20JAZDY,%20PRAWO%20JAZDY,%20SZKO%C5%81A%20JAZDY
A tu 1200
http://www.lok.tczew.pl/kursy.php

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208
Tu masz fajną stronkę:
http://www.federacja.prawojazdy.com.pl/forum/viewtopic.php?t=6539

Trochę sobie ponabijałem postów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 18 z 21 1 2 16 17 18 19 20 21

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, rymoholik, betowiec, Sensei, Lukasz111, forty, aker, burbon, alfa, $-man, bukma, 11kera11), 2,654 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,833,951
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1