|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
Pogoda za oknem taka, że się odechciewa wszystkiego. Tradycyjnie pobudka o 9:00 na mecz Hattricka, śniadanko i siadamy do typów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525 |
Zawsze taka zamula. Przynajmniej dla mnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Choooooory jestem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Apteka obok zamknięta, pada deszcz, a matka stwierdziła, że sam sobie jestem winien <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
No niedziele sa fatalne. Tak mi sie nigdy nie chce uczyc... ;/ Perspektywa uczelni i poniedzialku mnie dobija troche. Len ze mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Pani od geografii w LO na mnie "nygus" mowila <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Jejku... mowie Wam - kto jeszcze jest w szkole sredniej niech sie naprawde cieszy!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306 |
Ja tam sie ciesze.. ale powoli dolowac sie maturą zaczynam... chociaż to w przyszlym sezonie dopiero.. ale ja ch.. nic nie umiem...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Matura to bzdura <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Najgorsza ta ustna tylko...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Ja tam sie ciesze.. ale powoli dolowac sie maturą zaczynam... chociaż to w przyszlym sezonie dopiero.. ale ja ch.. nic nie umiem... Co zdajesz? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
No niedziele sa fatalne. Tak mi sie nigdy nie chce uczyc... ;/ Perspektywa uczelni i poniedzialku mnie dobija troche. Len ze mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Pani od geografii w LO na mnie "nygus" mowila <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Jejku... mowie Wam - kto jeszcze jest w szkole sredniej niech sie naprawde cieszy! To zależy, gdzie na studia pójdziesz. Moja siostra cioteczna poszła do Warszawy na charakteryzację i ani przez moment nie przyszło jej do głowy, że fajnie by było do liceum wrócić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
No widzisz Radek. Nie dziwie sie Twojej kuzynce... kobieta+charakteryzacja to chyba mowi za siebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> studia w sam raz dla niej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ja studiuje socjologie - narazie troche nudno jest, moze bedzie lepiej. Ksiazki wielkosci encyklopedi napisane jezykiem z nutka filozofii tez mi sie narazie nie podobaja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306 |
Ja tam sie ciesze.. ale powoli dolowac sie maturą zaczynam... chociaż to w przyszlym sezonie dopiero.. ale ja ch.. nic nie umiem... Co zdajesz? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> rozszerzony wos rozszerzony polski rozszerzony angielski podstawowy niemiecki
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
ehh niedzielny poranek ... moja głowa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ... ehh
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
to ja tez powiem ehhh... pomyslowy kris wczoraj w protku stuknal denkiem swojego browara w szyjke browara kumpla i co sie stalo?... strumien piwa zalal koledze plecy bialej koszuli... a ten co trzymal browar podczas proby zamiany na moj - bylo w nim wiecej bro, rozcial reke... madry krzysiu...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998 |
pre pani jestem taki troche niewyraźny....
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689 |
Chwała Terry'emu Gilliam'owi. Monty Python rulez <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> -Camelot -Camelot -CAMELOT !! -its a model <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
albo
-My father is a Roman -Your father is Woman ?
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033 |
Panowie orientujecie się ile kosztuje kurs na prawo jazdy kat C bądz odrazu C + E ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208 |
Na C jakieś 1200PLNów - C+E stówkę drożej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033 |
Na C jakieś 1200PLNów - C+E stówkę drożej. jesteś pewien ? skoro samo B kosztuje teraz około 900 zł to C jest tylko tyle droższe ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208 |
Na C jakieś 1200PLNów - C+E stówkę drożej. jesteś pewien ? skoro samo B kosztuje teraz około 900 zł to C jest tylko tyle droższe ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Sprawdziłem jeszcze raz i faktycznie - cena to jednak ok 1800. Cwaniaczki w jednym ośrodku dali cenę właśnie 1200 ale za 20h praktyki. Z tym że obowiązkowe jest 30h a za dodatkowe godziny po 50 zeta.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|