Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 19 z 21 1 2 17 18 19 20 21
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Kurde dzieciarnia po cukierki przyszla, a mamie sie nie chcialo wychodzic, to im chipsy rzucila przez okno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> a niech maja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
do mnie też przyszli, to mama ich pogoniła <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
a wiecie ze jutro urodziny Bożydara? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Bożo wporzo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
mam pytanie..
moj dziadek ma brata, i jak mam wolac na brata mojego dziadka?? stryjek?? bo sam nie weim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
a jak ma na imie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
Quote
mam pytanie..
moj dziadek ma brata, i jak mam wolac na brata mojego dziadka?? stryjek?? bo sam nie weim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

poprostu wujek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: May 2006
Posty: 819
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 819
A ja mam wkurzającą sprawę z adresem soccerstand.com jak wpisuje w explorerze cokolwiek zaczynącego się na so to od razu wyskakuje mi adres soccerstand.. a czyszczenie historii, cookies i tego typu rzeczy kilkoma programami nic nie daje.. tak jakby ten adres był wbudowany w przeglądarkę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> Jakieś pomysły? [prócz formata czy re WIN -.-]

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Quote
A ja mam wkurzającą sprawę z adresem soccerstand.com jak wpisuje w explorerze cokolwiek zaczynącego się na so to od razu wyskakuje mi adres soccerstand.. a czyszczenie historii, cookies i tego typu rzeczy kilkoma programami nic nie daje.. tak jakby ten adres był wbudowany w przeglądarkę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> Jakieś pomysły? [prócz formata czy re WIN -.-]

firefox <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2005
Posty: 740
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 740
heh a w Krakowie snieg spadl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i chyba nie tylko w Krakowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
U mnie paskudny deszcz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
U mnie sloneczko, aczkolwiek zimno bardzo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Rodman w Polsce? <img src="...s/laugh.gif" alt="" /> [sport.interia.pl]

Fajna sprawa, chyba bym przyjechal go zobaczyc na zywo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Szkoda ze autorem newsa jest... "Fakt" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> / <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Quote
Quote
mam pytanie..
moj dziadek ma brata, i jak mam wolac na brata mojego dziadka?? stryjek?? bo sam nie weim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

poprostu wujek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

nie no, wujkiem to on jest dla moich rodzicow..., w CK tez sniegi i to nawet duzo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Quote
heh a w Krakowie snieg spadl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i chyba nie tylko w Krakowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

w opolu tez <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> wlasnie dojechalem do wroclawia i tutaj nie ma juz az tyle - ale ogolnie ja lubie snieg wiec PADAJ PADAJ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2005
Posty: 740
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 740
Quote
Rodman w Polsce? <img src="...s/laugh.gif" alt="" /> [sport.interia.pl]

Fajna sprawa, chyba bym przyjechal go zobaczyc na zywo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Szkoda ze autorem newsa jest... "Fakt" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> / <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

wlasnie to czytalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

a co mnie rozwaliło na maxaaa to artykuł na ostatniej stronie na temat telewizorów na nagrobkach które są już montowane w USA. Można sobie oglądać wideoklip ze zmarłym w roli głównej.

Co ci ludzie jeszcze wymyślą

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Quote
Quote
heh a w Krakowie snieg spadl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i chyba nie tylko w Krakowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

w opolu tez <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> wlasnie dojechalem do wroclawia i tutaj nie ma juz az tyle - ale ogolnie ja lubie snieg wiec PADAJ PADAJ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

przyjechałem dziś do Rzeszowa i z rana też zawiało...

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
U mnie tez juz oglosili II stopien zagrozenia lawinowego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
A u mnie słońce grzeje jak cholera.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
u mnie też posypało w nocy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
to co nikt nie ma pomyslu jak mam mowic na brata mojego dziadka?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Strona 19 z 21 1 2 17 18 19 20 21

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, betowiec, rafal08), 2,731 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,522
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1