|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Kurde dzieciarnia po cukierki przyszla, a mamie sie nie chcialo wychodzic, to im chipsy rzucila przez okno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> a niech maja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
do mnie też przyszli, to mama ich pogoniła <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849 |
a wiecie ze jutro urodziny Bożydara? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Bożo wporzo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
mam pytanie.. moj dziadek ma brata, i jak mam wolac na brata mojego dziadka?? stryjek?? bo sam nie weim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849 |
a jak ma na imie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033 |
mam pytanie.. moj dziadek ma brata, i jak mam wolac na brata mojego dziadka?? stryjek?? bo sam nie weim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> poprostu wujek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 819
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 819 |
A ja mam wkurzającą sprawę z adresem soccerstand.com jak wpisuje w explorerze cokolwiek zaczynącego się na so to od razu wyskakuje mi adres soccerstand.. a czyszczenie historii, cookies i tego typu rzeczy kilkoma programami nic nie daje.. tak jakby ten adres był wbudowany w przeglądarkę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> Jakieś pomysły? [prócz formata czy re WIN -.-]
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504 |
A ja mam wkurzającą sprawę z adresem soccerstand.com jak wpisuje w explorerze cokolwiek zaczynącego się na so to od razu wyskakuje mi adres soccerstand.. a czyszczenie historii, cookies i tego typu rzeczy kilkoma programami nic nie daje.. tak jakby ten adres był wbudowany w przeglądarkę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> Jakieś pomysły? [prócz formata czy re WIN -.-] firefox <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 740
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 740 |
heh a w Krakowie snieg spadl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i chyba nie tylko w Krakowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
U mnie paskudny deszcz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
U mnie sloneczko, aczkolwiek zimno bardzo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Rodman w Polsce? <img src="...s/laugh.gif" alt="" /> [ sport.interia.pl] Fajna sprawa, chyba bym przyjechal go zobaczyc na zywo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Szkoda ze autorem newsa jest... "Fakt" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> / <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
mam pytanie.. moj dziadek ma brata, i jak mam wolac na brata mojego dziadka?? stryjek?? bo sam nie weim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> poprostu wujek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> nie no, wujkiem to on jest dla moich rodzicow..., w CK tez sniegi i to nawet duzo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
heh a w Krakowie snieg spadl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i chyba nie tylko w Krakowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> w opolu tez <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> wlasnie dojechalem do wroclawia i tutaj nie ma juz az tyle - ale ogolnie ja lubie snieg wiec PADAJ PADAJ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 740
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 740 |
Rodman w Polsce? <img src="...s/laugh.gif" alt="" /> [ sport.interia.pl] Fajna sprawa, chyba bym przyjechal go zobaczyc na zywo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Szkoda ze autorem newsa jest... "Fakt" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> / <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> wlasnie to czytalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a co mnie rozwaliło na maxaaa to artykuł na ostatniej stronie na temat telewizorów na nagrobkach które są już montowane w USA. Można sobie oglądać wideoklip ze zmarłym w roli głównej. Co ci ludzie jeszcze wymyślą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998 |
heh a w Krakowie snieg spadl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i chyba nie tylko w Krakowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> w opolu tez <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> wlasnie dojechalem do wroclawia i tutaj nie ma juz az tyle - ale ogolnie ja lubie snieg wiec PADAJ PADAJ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> przyjechałem dziś do Rzeszowa i z rana też zawiało...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
U mnie tez juz oglosili II stopien zagrozenia lawinowego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
A u mnie słońce grzeje jak cholera.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
u mnie też posypało w nocy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
to co nikt nie ma pomyslu jak mam mowic na brata mojego dziadka?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|