|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
co jest dzisiaj z tymi pokerroomami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
nawet pograc sie nie da <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876 |
to co nikt nie ma pomyslu jak mam mowic na brata mojego dziadka?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> już było pisane, poprostu Wujek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />...ja tak bynajmniej mówie na braci moich dziadków i babć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> hmmm, wujek?? to jest brat rodzicow, a brat dziadka?? wujek to moga wolac na niego twoi rodzice, no wiem ze sie czepiam ale mnie to nurtuje, choc wiem ze wiekszosc z pytanych mowi wujek albo dziadek, ale patrzac na wyjasnienie tego slowa w jakims slowniku to chyba nie jest prawidlowe ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Oj Dziabor kombinujesz jak koń pod górę do brata dziadka mówi się wujek i tyle wiem bo sam tak mówię i brzmi to bardzo sensownie. Kolejna sprawa często bywa tak, że czasem do dobrych znajomych bądź przyjaciół rodziców mówi się wujku czy ciociu a to dopiero jest bezsensowne. Panowie brat dziadka to brat dziadka. Dla Twojego ojca/matki to jest stryj ale dla Ciebie to brat dziadka. Oczywiście mozesz do niego mówić stryju ale ta forma pod względem stylistycznym jest poprawna tylko dla Twojego ojca/matki...a poza tym nie róbcie problemów na forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Jak włącze w telfonie bluetooth (K 700i) i znajduje inne urządzenia, chce im coś wysłać to musze znać jakieś hasło? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Czy może są jakieś "fabryczne hasła" ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
Jak włącze w telfonie bluetooth (K 700i) i znajduje inne urządzenia, chce im coś wysłać to musze znać jakieś hasło? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Czy może są jakieś "fabryczne hasła" ? wydaje mi sie, ze nie bynajmniej ja jak cos wysylam do znajomyc to odbywa sie to na drodze bezhaslowej
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
Jak włącze w telfonie bluetooth (K 700i) i znajduje inne urządzenia, chce im coś wysłać to musze znać jakieś hasło? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Czy może są jakieś "fabryczne hasła" ? wydaje mi sie, ze nie bynajmniej ja jak cos wysylam do znajomyc to odbywa sie to na drodze bezhaslowej jak podlaczasz jakies urzadzenie np. sluchawke to aby ją dodać to trzeba wpisac najpierw hasło, które jest podane w instrukcji obsługi produktu lub na jakimś innym papierku, ale jak łączysz sie z innym telefonem to się ejszcze nie spotkałem
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802 |
Obecnie nie możesz wykonać kolejnego szukania. Proszę spróbować ponownie za kilka minut.
LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL hahahahahahahahahha !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrde <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
Obecnie nie możesz wykonać kolejnego szukania. Proszę spróbować ponownie za kilka minut.
LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL hahahahahahahahahha !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrde <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> wkurzające nie? też czasem mam ten problem, trzeba będzie się wyżalic w temacie o tym co nas denerwuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> hehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998 |
temacik ma juz pare podstron, zapraszam więc do nowego, a moderatora proszę o zmianę w nowym cyferki z 2 na 3 nazwie nopwego tematu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> http://www.mecz.org/ubbthreads/show...4417&an=0&page=0#2984417
|
|
|
Link skopiowany do schowka