|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Juz sie nie moge doczekac pierwszych spotkan sezonu zeby zobaczyc jak Stef z Klayem napierdalaja trojki a KD stoi i sie przyglada.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
A Dwayne w Cavs raczej nie wypali. Cavsi nie maja tyle miejscaw $$$. Wade chce 25mln/sezon i to na 2-3lata kontrakt.
Bidzej musialby zejsc ze swojego i to znacznie zeby moc wziac Wade`a na poklad. No ale nie takie cuda juz widzialem wiec moze Pan Cegla, ktory zarabia i tak 10x wiecej rocznie z reklam i swoich innych biznesow odda troche $$$ dla czarnego ziomka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Ciekawe info nt Wade & Cavs,bo w lokalnych mediach Chicago mowi sie o tym ze trafi... do bullsow.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Zgodnie z powyzszym - Wade w Chicago 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Zamienili szklanego Rose`a na dziadzie Wade`a. Deal kurwa stulecia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,548 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,548 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097 |
nie dramatyzujcie, Wade jeden z najlepszych zawodników ligi, swoje lata już ma, ale przy rozsądnym dzieleniu jego minut w regular, może dać sporo drużynie, szczególnie w PO. BDB, że wyjebali Rosa, po tych kontuzjach zrobił się tragicznym egoistycznym ceglarzem bez dynamiki, a 3/4 sezonu by spędził w szpitalu...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Badzmy powazni, Bullsi maja marne szanse zalapania sie na PO.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
Gortat zmieni klub.  Ciekawe tylko na jaki? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Dziwne w tym wszystkim jest to, że po transferze Rose'a można było się spodziewać całkowitego przekazania zespołu Butlerowi.
I nagle dodaje się do drużyny Rondo i Wade'a, którzy muszą mieć piłkę, a nie rzucają za trzy. Dla mnie nie wygląda to zbyt przemyślanie ruchy.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Wizz puscili Nene do Rockets.
Wiec nie musza sie pozbywac Gortata.
Z drugiej strony nie widac chetnych procz PTB w braniu cetra. Wszscy sie juz oblowili.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
Ojciec Gortata gra w moim STSie. Podobno peffka peff ze zmieni klub. ale mnie nie bylo jak on byl, info z drugiej reki. jak go zobacze to bede mial info z pierwszej reki 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Dziwne w tym wszystkim jest to, że po transferze Rose'a można było się spodziewać całkowitego przekazania zespołu Butlerowi.
I nagle dodaje się do drużyny Rondo i Wade'a, którzy muszą mieć piłkę, a nie rzucają za trzy. Dla mnie nie wygląda to zbyt przemyślanie ruchy. I jeszcze fochy Rondo i jego nastawienie negatywne do wszystkiego. Tam bedzie masakra w nastepnym sezonie. Heat tez po chuju wyszli na tym wszystkim. Przekonali Whiteside`a zeby zostal, ten sie zgodzil wziac mniej kasy bo chcieli brac Duranta. Puscili Denga i Johnsona, z Duranta wyszla kupa. Na dodatek odszedl Wade i Hassan pewnie teraz siedzi wkurwiony. Juz slychac, ze moze zrobic to samo co DeAndre i sie wypnie na Heat 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
bazyl Ty miales info, ze Durant jest dogadany z LAL 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
bazyl Ty miales info, ze Durant jest dogadany z LAL  ano. w chuja mnie załadowali 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,548 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,548 Likes: 10 |
Rondo w Bulls!? Ja pierdykam, to jest kpina
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Letnia liga ! 76ers-Utah ,rower 167 1.83  Ktokolwiek tam gra,blazny z 76 zawsze prezentuja podobny poziom zero obrony a i cos wpadnie.Linie zaledwie kilka dni temu bylo po 142,ale szlo jak burza m.in w takich meczach jak 76ers vs Celci,gdzie krecili po ok 200 pkt 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
izi ksiegarnia po 1kw. Kolejny mecz w letniej lidze,w ktorej pomimo 10 minutowych kwart,pada wynik "enbiejowski"
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
W NBA summer league linie o/u potrafia latac po 20 pkt,w kilka minut - polecam. Juz sie troche ogarneli i z wyjsciowych 148 jest po 169  Ale to tez mozna wykorzystac w druga strone. W tej chwile Celty-Bulls ,linia 169 ,po 1 kw ,linia 150,po 4 min 172.5  Przedzialy dobre mozna pobierac
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|