Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
@BKS - ale te nowe koszulki wyjazdowe to macie beznadziejne , wyglądają tak jakby temu który je "projektował" zabrakło pomysłu na plecy. Z przodu niby fajnie to wygląda a z tyłu nicość. Stylówa taka trochę.... wieś tańczy i śpiewa
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
panowie no ja was plisss naprawdę uważacie, że Lechia dobrze gra?
Toż to Ekstraklasa, tutaj nikt dobrze nie gra
Nie bądź malkontentem.
ja przywykłem i poszedłem za radą naszego najlepszego tenisisty...niczego nie oczekuje
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Gefle u21 o0.5 + Jonkopings u21 o1.5 @3
leniwe chujki
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556
over w lecznej warty gry?
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
@BKS - ale te nowe koszulki wyjazdowe to macie beznadziejne , wyglądają tak jakby temu który je "projektował" zabrakło pomysłu na plecy. Z przodu niby fajnie to wygląda a z tyłu nicość. Stylówa taka trochę.... wieś tańczy i śpiewa
mam czarne polo, leczy mnie tylko ten napis .... z tyłu.
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
nie kumam tych "waśni" przy okazji PW
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
nie kumam tych "waśni" przy okazji PW
A nie można tak po ludzku przenieść obchodów Powstania Warszawskiego do Smoleńska?
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
nie kumam tych "waśni" przy okazji PW
A nie można tak po ludzku przenieść obchodów Powstania Warszawskiego do Smoleńska?
Ty BKS, a "Wolne miasto Gdańsk" to od czego się wzięło ?
dla mnie to brzmi jak "wolne pokoje" dla wczasowiczów
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Widzisz - BKS - jak to jest, jak większość na Twoją drużynę atakuje.
Ale w tym roku jak nie załapiecie się do pucharów, to faktycznie, będą mieli rację.
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
BKS kiedy lotnisko w Gdansku zmnieni swojego patrona? bo to wstyd zeby sbecka kapusta figurowala
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Ale lecą pociski w stronę BKS-a
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Widzisz - BKS - jak to jest, jak większość na Twoją drużynę atakuje.
Ale w tym roku jak nie załapiecie się do pucharów, to faktycznie, będą mieli rację.
DADZĄ RADĘ
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
nie kumam tych "waśni" przy okazji PW
A nie można tak po ludzku przenieść obchodów Powstania Warszawskiego do Smoleńska?
Ty BKS, a "Wolne miasto Gdańsk" to od czego się wzięło ?
dla mnie to brzmi jak "wolne pokoje" dla wczasowiczów
Dołączył: May 2005
Posty: 29,388
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,388
Widzisz - BKS - jak to jest, jak większość na Twoją drużynę atakuje.
Ale w tym roku jak nie załapiecie się do pucharów, to faktycznie, będą mieli rację.
to nie są ataki tylko obiektywna krytyka, tak samo jak pisanie, że na dzień dzisiejszy L ma w środku pola dziurę po Dudzie i Guilherme
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Jak słyszę hitowy transfer i Legia to przed oczami wielki napis WTOPA w stylu Nacho Novo czy jakiś inny chujek. Tutaj sprawdzają się siurki w stylu Gilerme, nieznani nikomu szerzej. I co do dyskusji stadionowej najładniejsze stadiony w kraju to Ł3 i Białystok.
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS kiedy lotnisko w Gdansku zmnieni swojego patrona? bo to wstyd zeby sbecka kapusta figurowala
wali mnie to
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Ale lecą pociski w stronę BKS-a
ostatnio standard na forum...
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
nie kumam tych "waśni" przy okazji PW
A nie można tak po ludzku przenieść obchodów Powstania Warszawskiego do Smoleńska?
Ty BKS, a "Wolne miasto Gdańsk" to od czego się wzięło ?
dla mnie to brzmi jak "wolne pokoje" dla wczasowiczów
rozwiń myśl
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,633
BKS kiedy lotnisko w Gdansku zmnieni swojego patrona? bo to wstyd zeby sbecka kapusta figurowala
wali mnie to
Link skopiowany do schowka