|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
Oryginalnie wysłał GOPA: [qb]rany czepiasz sie szczegolow , te 70% to na oko walnolem ;-) [/qb] :eek: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> :eek:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 72
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2004
Posty: 72 |
co DJ SOSNA sie tak dziwisz ??
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 226
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2004
Posty: 226 |
santos 4-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 687
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2004
Posty: 687 |
Santos wygrał 4-1 kupon wszedł i w tym momencie sie rodzi dopiero pytanie! co teraz masz zrobic? Ja nie wiem ale nie zazdroszcze sytuacji bo dobre wyjscie z tej sytuacji trudno znalezc....
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
Lepiej poczekaj jeszcze kilka tygodni, slyszalem od znajomego ze chlopaki w Grudziądzu bedą od jutra okupowac sts'y <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> szkoda kuponu... :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 72
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2004
Posty: 72 |
no kurcze zebym ja mial takie problemy:PPP
najlepiej bedzie jak zrzekniesz sie tego kuponu na rzecz ludzi z tego forum :PPP
|
|
|
Link skopiowany do schowka