|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,632
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,632 |
Udanego wieczoru i do usłyszenia później  vamos
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
to bierz i będziesz płakał jak na euro chyba ciężko sprawić żeby płakał Legia to jest TRA GE DIA piach, dno, zero piłki, cały skład do wypierdolenia, ciśnie ich jakaś Łęczna, no naprawdę
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,632
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,632 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Coraz mniej drużyn w Polsce boi sie Legii - taka jest prawda
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,716
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,716 |
Legia jest myślami przy LM i dzisiaj gra na 30% i nie ma się co dziwić. w el LM Legia 2x pewne win a potem i tak w lidze odjedzie wszystkim i to na wiele sezonów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,774 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,774 Likes: 12 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,163 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,163 Likes: 9 |
to bierz i będziesz płakał jak na euro chyba ciężko sprawić żeby płakał Legia to jest TRA GE DIA piach, dno, zero piłki, cały skład do wypierdolenia, ciśnie ich jakaś Łęczna, no naprawdę Nie po to przegrywają z Łęczną żeby z Dundalk odpaść, priorytety...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Legia jest myślami przy LM i dzisiaj gra na 30% i nie ma się co dziwić. w el LM Legia 2x pewne win a potem i tak w lidze odjedzie wszystkim i to na wiele sezonów. puchr odpuścili, mecz z Łęczną również, przy ewentualnym potknięciu w Irlandii będzie gadane, że oszczędzają się na rewanż?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Legia jest myślami przy LM i dzisiaj gra na 30% i nie ma się co dziwić. w el LM Legia 2x pewne win a potem i tak w lidze odjedzie wszystkim i to na wiele sezonów. Póki co budżet rośnie a gra co raz słabsza. 30%? To po chuj 1 skład gra 90 minut w tym meczu? Niemoc jest NIESAMOWITA, ani jednego dobrego meczu w tym sezonie. Dundalk jak zepnie dupska to może być naprawdę ciepło
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Panowie kur** Ogladałem każdy mecz Legii w tym sezonie, tu nei chodzi o odpuszczanie czy oszczędzanie się !!! Oni nie grali nawet 30 minut płynnie, składnie z pomysłem. Tu jest problem, że się nie zazębia drużyna. Dodatkowo doszło 3 zawodników którzy w domyśle mają wskoczyć do pierwszej 11
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
Legia jest myślami przy LM i dzisiaj gra na 30% i nie ma się co dziwić. w el LM Legia 2x pewne win a potem i tak w lidze odjedzie wszystkim i to na wiele sezonów. puchr odpuścili, mecz z Łęczną również, przy ewentualnym potknięciu w Irlandii będzie gadane, że oszczędzają się na rewanż? nie będzie żadnego potknięcia, będzie Legia MISTRZ MISTRZ MISTRZ 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Udanego wieczoru i do usłyszenia później  idziesz moczyc morde
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,632
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,632 |
Legia jest myślami przy LM i dzisiaj gra na 30% i nie ma się co dziwić. w el LM Legia 2x pewne win a potem i tak w lidze odjedzie wszystkim i to na wiele sezonów. puchr odpuścili, mecz z Łęczną również, przy ewentualnym potknięciu w Irlandii będzie gadane, że oszczędzają się na rewanż? 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Legia jest myślami przy LM i dzisiaj gra na 30% i nie ma się co dziwić. w el LM Legia 2x pewne win a potem i tak w lidze odjedzie wszystkim i to na wiele sezonów. puchr odpuścili, mecz z Łęczną również, przy ewentualnym potknięciu w Irlandii będzie gadane, że oszczędzają się na rewanż? nie będzie żadnego potknięcia, będzie Legia MISTRZ MISTRZ MISTRZ  namówiłeś wszystkich
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
ciężko będzie miała Legia w lidze po awansie do LM
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
ciężko będzie miała Legia w lidze po awansie do LM wtedy zmienia się priorytety 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Malarz mega forma ! Już od kilku spotkań
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665 |
 MSK ZILINA over 1,5 FT 1,83 za wiecej over 2,5 ft 3,75 za drobne  nie ma uja ze tam nie bedzie overa
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|