|
|
Dołączył: Jan 2016
Posty: 493
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2016
Posty: 493 |
...przez cały ostatni tydzień nic tylko grał na konsoli w FIFE w hotelu i rączki się zastały :-(
szkoda ,ale swoja drogą czy ktoś był mocny by postawić na Niego przy kursie 1,01 hmmmmmmm na podbicie kursu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
a jest tu ktos kto L, nienawidzi?  no moze poza lima. Wiesz... Że tak powiem... Poza tym ( aktualnie ) mamy na forum 314 gości. Może któryś z nich.  melduje że zapomniałem się zalogować 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
...przez cały ostatni tydzień nic tylko grał na konsoli w FIFE w hotelu i rączki się zastały :-(
szkoda ,ale swoja drogą czy ktoś był mocny by postawić na Niego przy kursie 1,01 hmmmmmmm Gdyby było chociaż 1,12 to wielu dodałoby do kuponów "na podatek"  Przykra sprawa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
...przez cały ostatni tydzień nic tylko grał na konsoli w FIFE w hotelu i rączki się zastały :-(
szkoda ,ale swoja drogą czy ktoś był mocny by postawić na Niego przy kursie 1,01 hmmmmmmm na podbicie kursu  https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn....baa23297777cb8e62497a9a2&oe=58127451
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
W sumie nadzieja jest  jak 5 spartoli swoje rzuty to awansuje...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
W sumie nadzieja jest  jak 5 spartoli swoje rzuty to awansuje... ups, 11 musi zwalic... sorry
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
...przez cały ostatni tydzień nic tylko grał na konsoli w FIFE w hotelu i rączki się zastały :-(
szkoda ,ale swoja drogą czy ktoś był mocny by postawić na Niego przy kursie 1,01 hmmmmmmm Gdyby było chociaż 1,12 to wielu dodałoby do kuponów "na podatek"  Przykra sprawa. Było 1.01? Czy 1.1?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
dlatego wybrałem Majewskiego w rzucie kula za @34 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
dlatego wybrałem Majewskiego w rzucie kula za @34  Powiem tak, jak Majewski rzuci/pchnie kulę najdalej ze wszystkich to może wejść.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817 |
dlatego wybrałem Majewskiego w rzucie kula za @34  Nie ma takiej konkurencji Ale dla Ciebie to bez różnicy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
dlatego wybrałem Majewskiego w rzucie kula za @34  Nie ma takiej konkurencji Ale dla Ciebie to bez różnicy  Pchnięcie kulą lub rzut kulą - Wojciech Lipoński: Encyklopedia sportów świata. Warszawa: 2001.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665 |
AL ANSAR BEIRUUT over 0,5 FT 1,66 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665 |
FAJDEK kozak,bufon i cwaniak 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,307 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,307 Likes: 3 |
FAJDEK kozak,bufon i cwaniak  I tak kończy się gwiazdorzenie.... Nie wyspał się biedak ale to nie jego wina tylko organizatorów bo mu za wcześnie zrobili kwalifikacje
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2016
Posty: 236
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2016
Posty: 236 |
Mecz Brazylii z Hondurasem sędziuje rumun Hategan. Lubi wyciągać kartki. W meczu Brazylii z Iranem pokazał ich aż 8. Linia 5.5, bądź 4.5 (unibet) zachęca... to są południowcy, a te wszystkie drużyny z Ameryki Łacińskiej każdy mecz między sobą traktują, choćby to miał być ich ostatni.. Stawka olbrzymia, a tak niedoceniany Honduras udowodnił, że można. Ograli Argentynę, Koreę czy Portugalię. W żadnym z tych meczów nie byli faworytem. Honduranie na pewno będą prowokowani przez Caraninhos i karteczki się same posypią. Brazylia od siebie coś dołoży. Weźmy również pod uwagę fakt, że Honduranie są bardzo ruchliwi, szybcy i zwinni, a ciśnienia każdy na boisku może nie wytrzymać. Pytanie czy kartki kasują się po półfinale? Jeżeli tak to dla mnie jest to żyła złota. Czekam na opinie. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,307 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,307 Likes: 3 |
Na dzisiaj dubelek Pilzno+Legia
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,790 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,790 Likes: 10 |
Burbonie będę dopiero 21,30 w domu Linka szukaj na Roja Directa a będę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,790 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,790 Likes: 10 |
dlatego wybrałem Majewskiego w rzucie kula za @34  Powiem tak, jak Majewski rzuci/pchnie kulę najdalej ze wszystkich to może wejść. Master, za to Cię podziwiam...za tę przenikliwość 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Na dzisiaj dubelek Pilzno+Legia Śmiem wątpić w Pilzno. Ludożercy+Żółta Łódka
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|