Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 52 z 70 1 2 50 51 52 53 54 69 70
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Gulerme cos tam gra jeszcze szkoda ze go nie ma

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Originally Posted by tronk
cweltic 2-0 juz

3:0 a jak Twoje Legła?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,293
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,293
Oglądał ktoś Pilzno jak pogrywa

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by burbon
ten łysy w Legii, dobry jest..
To Tazen smile

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by Patricu$
Originally Posted by tronk
cweltic 2-0 juz

3:0 a jak Twoje Legła?

jak moje ? pomyliłes mnie z kims.


Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Zachodzę w głowę jak ten Broź się tyle czasu trzyma w tej drużynie. Wszyscy generalnie nie grają nic, ale ten chłop to dramat.

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730
Likes: 10
Originally Posted by fechu
Originally Posted by burbon
ten łysy w Legii, dobry jest..
To Tazen smile

dziękuję młody człowieku, żeś zechciał staremu Januszowi naświetlić smile

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730
Likes: 10
poszło Ludożerec o1,5 i Portko dnb...równo, demokratycznie po całe dwa złote

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Originally Posted by tronk
glik w wyjsciowym na taki mecz, no niezle.
Widze, ze Celtic gnoi zydow juz do przerwy. Sorry za chujowe doradzenie frown

Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Originally Posted by Patricu$
Originally Posted by tronk
cweltic 2-0 juz

3:0 a jak Twoje Legła?
Legia standard człapie po 0:0 i liczyć pewnie na fartowne 1:0 w Wa-wie
Jak przejdą to murowany wysoki wpie.. od każdego

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by iti
Originally Posted by tronk
glik w wyjsciowym na taki mecz, no niezle.
Widze, ze Celtic gnoi zydow juz do przerwy. Sorry za chujowe doradzenie frown

spox, nie mam pretensji. smile

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730
Likes: 10
Originally Posted by iti
Originally Posted by tronk
glik w wyjsciowym na taki mecz, no niezle.
Widze, ze Celtic gnoi zydow juz do przerwy. Sorry za chujowe doradzenie frown

iti...goł hom grin

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
masz szanse Iti sie zrehabilitowac, dumałem długo, i taki dubel wymysliłem słowenia w reczna + felek lopinho, co bys powiedzial?

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,350
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,350
Likes: 11
Originally Posted by Patricu$
Originally Posted by tronk
cweltic 2-0 juz

3:0 a jak Twoje Legła?

Nie jestem jej fanem i mnie wkurwia ze juz nie prowadzi ,ale please pisz normalnie nazwe zespolu duch

Dołączył: Oct 2009
Posty: 2,638
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Oct 2009
Posty: 2,638
Originally Posted by tronk
przerazajace ze oni takie krocie zarabiaja. crazy
Co tu się w ogóle odpierdala ja sie pytam?! Co oni trenują na tych swoich treningach do kurwy nędzy, że nie potrafi toto jedno z drugim 3 podań celnych wymienić z takimi tuzami footballu jak Dundalk? Przyszedł "Wiatrak", zagrał 2 dobre mecze i od tego momentu gra, jak parodysta. Langil zagrał 2 dobre mecze i teraz tylko lata, jak popierdolony po boisku, zawsze tam gdzie nie ma piłki. Ten gruby murzyn to od początku do końca jakieś tragiczne nieporozumienie. Kurwa, dać mu szmatę i wiadro i niech korytarze sprząta, bo tylko do tego sie nadaje. Ja jebie, na to się autentycznie nie da patrzeć! Wolałbym na Orliku dzieciaki oglądać, przynajmniej coś ciekawego zawsze się zobaczy, ktoś spróbuje sztuczki, ktoś uderzy z dystansu, a tu chujnia i 3 metry mułu. Nie sądzę, całkiem poważnie, aby była duża różnica gdyby w strojach Legii - Mistrza (kurwa mać!) Polski wybiegli zawodnicy LZS. Przynajmniej są zawsze wybiegani bo to zwykle latające suchary i jakiś "Gucio" co zawsze strzeli bramkę, jak tylko nie chla od tygodnia. No ja pierdolę!
Przepraszam za wiadro pomyj i inwektywy, ale wkurw sięga zenitu. Półamatorzy z 20 tygodniowymi kontraktami grają LEPIEJ niż ci parodyści w strojach Legii, bo ci wyglądają, jakby pierwszy raz w piłkę grali nie tylko ze sobą, ale w ogóle.

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by fechu
Zachodzę w głowę jak ten Broź się tyle czasu trzyma w tej drużynie. Wszyscy generalnie nie grają nic, ale ten chłop to dramat.

a lesny gadał ze broz to poziom beresia. smile

Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
dramat ta Legia, jak jakimś cudem wślizgną się do LM to będzie dobrze jak komuś gola strzelą...

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,293
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,293
dzisiaj czarny dzień polskiego sportu
Fajdek aut
Siatkarze aut
Reczni - zapewne aut
brakuje jeszcze wtopy Legii

Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Originally Posted by rafal08
Originally Posted by Patricu$
Originally Posted by tronk
cweltic 2-0 juz

3:0 a jak Twoje Legła?

Nie jestem jej fanem i mnie wkurwia ze juz nie prowadzi ,ale please pisz normalnie nazwe zespolu duch


Dokładnie smile The Bhoys to CELTIC

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Originally Posted by Loonatic
Originally Posted by tronk
przerazajace ze oni takie krocie zarabiaja. crazy
Co tu się w ogóle odpierdala ja sie pytam?! Co oni trenują na tych swoich treningach do kurwy nędzy, że nie potrafi toto jedno z drugim 3 podań celnych wymienić z takimi tuzami footballu jak Dundalk? Przyszedł "Wiatrak", zagrał 2 dobre mecze i od tego momentu gra, jak parodysta. Langil zagrał 2 dobre mecze i teraz tylko lata, jak popierdolony po boisku, zawsze tam gdzie nie ma piłki. Ten gruby murzyn to od początku do końca jakieś tragiczne nieporozumienie. Kurwa, dać mu szmatę i wiadro i niech korytarze sprząta, bo tylko do tego sie nadaje. Ja jebie, na to się autentycznie nie da patrzeć! Wolałbym na Orliku dzieciaki oglądać, przynajmniej coś ciekawego zawsze się zobaczy, ktoś spróbuje sztuczki, ktoś uderzy z dystansu, a tu chujnia i 3 metry mułu. Nie sądzę, całkiem poważnie, aby była duża różnica gdyby w strojach Legii - Mistrza (kurwa mać!) Polski wybiegli zawodnicy LZS. Przynajmniej są zawsze wybiegani bo to zwykle latające suchary i jakiś "Gucio" co zawsze strzeli bramkę, jak tylko nie chla od tygodnia. No ja pierdolę!
Przepraszam za wiadro pomyj i inwektywy, ale wkurw sięga zenitu. Półamatorzy z 20 tygodniowymi kontraktami grają LEPIEJ niż ci parodyści w strojach Legii, bo ci wyglądają, jakby pierwszy raz w piłkę grali nie tylko ze sobą, ale w ogóle.
wino aplauz

Strona 52 z 70 1 2 50 51 52 53 54 69 70

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, rafal08, forty, kamel), 2,665 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,335
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1