|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
skad ten Ludogorec wzial tylu canarinhos  to uchodźcy a nie canarinhos 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092 |
skad ten Ludogorec wzial tylu canarinhos  pewno z brazylii ale mogę się mylić  chyba ze byli naturalizowni w mongolii wpierw 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
skad ten Ludogorec wzial tylu canarinhos  na urlopie byli w Bułgarii i sciągneli 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
przecież tronk tylko napisał to co powiedział komentator  jakby Hajto mówił skład Kaiser to Tronku też by to napisał ? Lubi Tronka bo to gość z któym można ciekawie pogadać ale trzeba siuę cieszyć z karnego a nie pisać że się nie należał sędzia gwizdnął to się należał i tyle nie miałem złych intencji jak to pisałem, nie ma co szukac dziury w całym  Proste Byku , może trochę źle to odebrałem Przepraszam  ale hejterom nadal huj w dupę , siekiera w plecy i kotwica na ramie  Ok, nie ma sprawy  [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
przecież tronk tylko napisał to co powiedział komentator  jakby Hajto mówił skład Kaiser to Tronku też by to napisał ? Lubi Tronka bo to gość z któym można ciekawie pogadać ale trzeba siuę cieszyć z karnego a nie pisać że się nie należał sędzia gwizdnął to się należał i tyle nie miałem złych intencji jak to pisałem, nie ma co szukac dziury w całym  Proste Byku , może trochę źle to odebrałem Przepraszam  ale hejterom nadal huj w dupę , siekiera w plecy i kotwica na ramie  
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,445
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,445 |
i jeszcze jedno Jebać tych Hejterów co życzyli Legii źle Huj wam w potylicę po niemiecko cccpowskie świnie obyście dostali świerzbu ! jak trzeba być zjebanym pedałem żeby źle życzyć Polskiej drużynie w pucharach Akurat im to życzę wszystkiego najgorszego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 6,669
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 6,669 |
Warren Ty się tak nie denerwuj, ja mogę własna glowę zaryzykować ze ten potężny klub z Warszawy ma wszelkie szanse odrobic straty w rewanzu, wystarczy ze sędziowie meczu w Warszawie podyktują ze cztery rzuty karne dla gospodarzy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
i jeszcze jedno Jebać tych Hejterów co życzyli Legii źle Huj wam w potylicę po niemiecko cccpowskie świnie obyście dostali świerzbu ! jak trzeba być zjebanym pedałem żeby źle życzyć Polskiej drużynie w pucharach kurwa też tego nie rozumiem jedna drużyna nasz kraj reprezentuje to kibicujemy bez podziałów ale widać nie każdy to rozumie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
i jeszcze jedno Jebać tych Hejterów co życzyli Legii źle Huj wam w potylicę po niemiecko cccpowskie świnie obyście dostali świerzbu ! jak trzeba być zjebanym pedałem żeby źle życzyć Polskiej drużynie w pucharach Akurat im to życzę wszystkiego najgorszego  a jakby to była Wisła , Lech czy Zagłębie to byś życzył najlepszego ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Warren Ty się tak nie denerwuj, ja mogę własna glowę zaryzykować ze ten potężny klub z Warszawy ma wszelkie szanse odrobic straty w rewanzu, wystarczy ze sędziowie meczu w Warszawie podyktują ze cztery rzuty karne dla gospodarzy. jakie kurwa straty Clock ? nakręć tryby 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Huge i Aktorek nas dzisiaj nie odwiedzili 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
|
|
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,445
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,445 |
i jeszcze jedno Jebać tych Hejterów co życzyli Legii źle Huj wam w potylicę po niemiecko cccpowskie świnie obyście dostali świerzbu ! jak trzeba być zjebanym pedałem żeby źle życzyć Polskiej drużynie w pucharach Akurat im to życzę wszystkiego najgorszego  a jakby to była Wisła , Lech czy Zagłębie to byś życzył najlepszego ? Tak. To co działa na mnie ten pozer Lesnodorski...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,513
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,513 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
i jeszcze jedno Jebać tych Hejterów co życzyli Legii źle Huj wam w potylicę po niemiecko cccpowskie świnie obyście dostali świerzbu ! jak trzeba być zjebanym pedałem żeby źle życzyć Polskiej drużynie w pucharach Akurat im to życzę wszystkiego najgorszego  a jakby to była Wisła , Lech czy Zagłębie to byś życzył najlepszego ? Tak. To co działa na mnie ten pozer Lesnodorski... Jak na każdego. Swoją drogą jak go widzę to zawsze się zastanawiam jak taki buc dorabia się takich pieniędzy, układów i pozycji...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,513
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,513 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
The Bhoys 4-2 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|