|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,040
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,040 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
|
|
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5 |
MISTRZ MISTRZ LEGIA MISTRZ MISTRZ MISTRZ !!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
LEGIAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Benjamin Mendy (Monaco) dostaje drugą żółtą kartkę i już wie co to oznacza. Czerwona kartka i Benjamin Mendy (Monaco) kończy grę.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,369
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,369 |
L 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
MAMY TOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
nie chce byc malkontentem, z awansu sie uciesze, tylko szkoda ze to nie jest ta legia z celticem, sportingiem, spartakiem, ktorej gre sie ogladalo z zachwytem. awans + dobry zgrany zespół to była by jeszcze wieksza duma.  duma będzie, jeśli wreszcie zainwestują tą kasę w PRAWDZIWYCH zawodników, a nie wydają po 500-800 tysi € na dziadków na emeryturze lub dziadów bez formy. oby to szło w dobrym kierunku, kasa za lm niech bedzie dobrze spozytkowana. 222222222222222222 LLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Brawo (L) Ehhh, znowu miałem rację, że koncentracja będzie zupełnie inna w tym meczu. I tyle wystarczyło na mega słabych Iroli. Jak oni się tu znaleźli w ogóle. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 6,669
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 6,669 |
Na Boga .. chlopcy moi kochani z Lazienkowskiej ... utrzymac to cenne 0-2 !!!!!!!!!!!!!!!! - utrzymaaaaaaaccc , dajcie z siebie wszystko !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
99999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Pysznie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Jako że mam chwile to napiszę szybko - Legia to wygra i tyle, różnica co najmniej klas i doświadczenia (w odpadaniu z eliminacji do LM też ;-)) ). Przegrany mecz z takim rodzynkiem jak Dundal to byłby po prostu blamaż i już nie "rozczarowanie", a czysta żenada.
A tak poza sportowo Legia miała/ma stulecie klubu, kiedy nie szło jej, a Piast był liderem etc., napisałem, że i tak Legia będzie mistrzem, czy 2 czy 10 punktami, to będzie. Podobnie z tą LM, może i Legia nie wygra cztery czy pięć zero ale wygra (dwumecz).
Jedyny atut Dundalk to... skład narodowy! ;-)) Tam chyba nie gra nikt spoza Irlandii.
Pzdr! Tak o napisałem, dzisiaj koło 12. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 6,669
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 6,669 |
Uff ... utrzymali .. nie jejst zle , osiem rzutow karnych i awans jest calkiem realny.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
jest pieknie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
akagi gratulacje, sprawa awansu już przesądzona, dogadamy się na priv
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
I lecimy wszyscy razem:
Jesteeeeeśmyyyyyyyyyy zawsze tam!
Gdzie nasza Legia gra!
Aejaoooooooooo, hej Legia gooooooooool!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Jako że mam chwile to napiszę szybko - Legia to wygra i tyle, różnica co najmniej klas i doświadczenia (w odpadaniu z eliminacji do LM też ;-)) ). Przegrany mecz z takim rodzynkiem jak Dundal to byłby po prostu blamaż i już nie "rozczarowanie", a czysta żenada.
A tak poza sportowo Legia miała/ma stulecie klubu, kiedy nie szło jej, a Piast był liderem etc., napisałem, że i tak Legia będzie mistrzem, czy 2 czy 10 punktami, to będzie. Podobnie z tą LM, może i Legia nie wygra cztery czy pięć zero ale wygra (dwumecz).
Jedyny atut Dundalk to... skład narodowy! ;-)) Tam chyba nie gra nikt spoza Irlandii.
Pzdr! Tak o napisałem, dzisiaj koło 12.  Specjalisty dobrze posłuchać  Technik Specjalista-Specjalizacja-Wódka Czysta!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Brawo (L) Ehhh, znowu miałem rację, że koncentracja będzie zupełnie inna w tym meczu. I tyle wystarczyło na mega słabych Iroli. Jak oni się tu znaleźli w ogóle.  Jak to jak? Przeszli dwie rundy i awansowali do decydujacej fazy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
I lecimy wszyscy razem:
Jesteeeeeśmyyyyyyyyyy zawsze tam!
Gdzie nasza Legia gra!
Aejaoooooooooo, hej Legia gooooooooool! i jebać Stulejarzy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
I lecimy wszyscy razem:
Jesteeeeeśmyyyyyyyyyy zawsze tam!
Gdzie nasza Legia gra!
Aejaoooooooooo, hej Legia gooooooooool! 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|