Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 66 z 70 1 2 64 65 66 67 68 69 70
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Originally Posted by pacyfista
żeby tylko dobrze wylosować w barcelony,bayerny,city


CSKA Porto Dynamo Kijow wink

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by burbon
a superpuchar kto ogląda...Hiszpanii ??
Laboga i Orłowski na 100 %

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by ssaczu
Originally Posted by pacyfista
żeby tylko dobrze wylosować w barcelony,bayerny,city


CSKA Porto Dynamo Kijow wink
Leicester Roma Salzburg

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,762
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,762
Likes: 10
Originally Posted by Warren
Originally Posted by burbon
a superpuchar kto ogląda...Hiszpanii ??
Laboga i Orłowski na 100 %

Arda Tuareg i jeden zero

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by burbon
Originally Posted by Warren
Originally Posted by burbon
a superpuchar kto ogląda...Hiszpanii ??
Laboga i Orłowski na 100 %

Arda Tuareg i jeden zero
zobacz a Euro miał takie słabe....

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Jest Prime Time i ani słowa o Fantasy?

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Originally Posted by Warren
Originally Posted by burbon
a superpuchar kto ogląda...Hiszpanii ??
Laboga i Orłowski na 100 %

A kiedy w ogóle grają?

Ja to myslę, że Barca pierwsza strzeli, tak kolo 10 minuty i moze strzelić Turan ale nie wiem jak będzie. smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by Master.com back
Originally Posted by Warren
Originally Posted by burbon
a superpuchar kto ogląda...Hiszpanii ??
Laboga i Orłowski na 100 %

A kiedy w ogóle grają?

Ja to myslę, że Barca pierwsza strzeli, tak kolo 10 minuty i moze strzelić Turan ale nie wiem jak będzie. smile
Turana wyjebało jak z 10 metrowej trampolyny!

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by fechu
Jest Prime Time i ani słowa o Fantasy?
hejterzy zbili z tropu wink
za wiele na siłę przed gw2 się zrobić nie da
można po kminić z kapitanem i zrobić max 1 transfer
a może lepiej poczekać i za tydzień mieć dwa ? smile
na wilcarda jeszcze za wcześnie , na bonusa też.
trzeba porotować ławką i dobrze wybrać kapitana i coś z tego będzie , mam nadzieję ...

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
W Legii najwięcej podań : Pazdan, Lewczuk, Broź...

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Tak Biczu, wyczerpałeś temat Fantasy na dzisiaj. smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by fechu
Tak Biczu, wyczerpałeś temat Fantasy na dzisiaj. smile
w piątek wieczorem zaczniemy temat o 19:45 jak już będzie za późno na zmiany wink

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Lubie mieć plan w FPL, najlepiej taki na dwie trzy kolejki do przodu. Przed GW1 miałem taki, Kane IN. Jak nie uda się z Evertonem, to GW2 coś wpadnie. Bo przecież mecz u siebie z CP itp. Ale po tym co pokazał z Evertonem, nie jestem przekonany. Liczba strzałów całe ZERO.

Gdybym miał Zlatana, to nie przejmowałbym się wcale. Po prostu, postawiłbym na niego. Bez zbędnych kalkulacji. Podobnie zrobiłbym z Rooneyem czy Martialem. Wtedy , czułbym się bezpiecznie przed GW2. Chociaż pewnie Southampton, tanio skóry nie sprzeda. To jednak United będzie atakowało od pierwszej minuty i ja i tak nie będę tego oglądał. Wyjdę sobie przed dom, popatrzę na gwiazdy i pomyślę o tym że brak Zlatana w składzie to jedna z tych decyzji w FPL które skracają mój czas na planecie Ziemia.
Jako różnica, najlepszy zawodnik jakiego widzieliśmy w pierwszej kolejce? Eden Hazard na C? Z Watfordem, to prawie jak derby Londynu. Przy takiej formie w jakie pokazał się w pierwszym spotkaniu, to może być dobry strzał. Napisałbym że Costa również ale mnożyć minus za czerwień ? Tego chyba nie chcemy? Belg jest mocnym kandydatem do opaski u mnie.

Przy takiej formie ofensywniej jaką prezentują zawodnicy The Reds, trzeba rozważyć ich kandydatury. Tylko który z nich? Dalej Mane czy Coutinho? a może teraz kolej Firmino? Jakoś tak mi wychodzi że Liverpool strzeli koło 2-3 bramek w tym spotkaniu. Może warto zaryzykować na tym etapie sezonu i spróbować z opaską dla jednego z nich?

Jamie Vardy, czy to jest podobna sytuacja jak z Kanem? Ten chociaż oddawał strzały na bramkę przeciwnika. W ostatnich dwóch spotkaniach z Arsenalem, zdobył 3 bramki. I jeżeli , do obrony Arsenalu nie wróci Kos, to Vardy lub Mahrez nie są wcale głupim pomysłem. A do czasu kiedy w Leicester nie zamelduje się nowy Kante, zawodnicy tacy jak Walcott czy Sanchez, będą dobrym wyborem na C przeciwko obronie Leicester.

Jest bardzo prawdopodobne że od pierwszej minuty zobaczymy dwóch zawodników, Payet zagra mecz u siebie z Bournemouth a Lukaku przeciwko WBA na wyjeździe. Szczególnie Payet wydaje mi się dobrą opcją z tej dwójki. Obok nich, jest jeszcze Siggy i jedna z ostatnich okazji aby ugrać coś ciekawego z graczy Swansea? A może Rondon? Napastnik WBA oddał przecież najwięcej strzałów spośród wszystkich napastników podczas GW1.

Kiedy pisałem to wczoraj wieczorem, Kun przestrzelił dwa karne. To był oczywisty znak , że z nim , nie będzie mi po drodze na C w tej kolejce. Ale teraz, kiedy strzelił 3 wraca jako opcja Kun.Easy.
Fajnie że kolejka zaczyna się w piątek, to znaczy że decyzję trzeba podjąć w tym całym zgiełku dnia powszedniego. Na teraz moje 4 typy Hazard, Aguero, Kane, Vardy. Dla tych ze Zlatanem w składzie, to pewnie on jest tym najlepszym C na GW2?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Karny Sevka

Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
BRAWO LEGIA !!!!! ZACZYNAMY ŚWIĘTOWAĆ piwo

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Claudio Bravo
Iborra jak amator

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,762
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,762
Likes: 10
Originally Posted by Master.com back
Originally Posted by Warren
Originally Posted by burbon
a superpuchar kto ogląda...Hiszpanii ??
Laboga i Orłowski na 100 %

A kiedy w ogóle grają?

Ja to myslę, że Barca pierwsza strzeli, tak kolo 10 minuty i moze strzelić Turan ale nie wiem jak będzie. smile

i się nie pomyliłeś wcale Master...brawo !!!!
aż mnie korci poprosić Cię o numery jutrzejszego lotto za 12 dyni...ale uj...zrobię to...jutro po 22.00

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by burbon
Originally Posted by Master.com back
Originally Posted by Warren
Originally Posted by burbon
a superpuchar kto ogląda...Hiszpanii ??
Laboga i Orłowski na 100 %

A kiedy w ogóle grają?

Ja to myslę, że Barca pierwsza strzeli, tak kolo 10 minuty i moze strzelić Turan ale nie wiem jak będzie. smile

i się nie pomyliłeś wcale Master...brawo !!!!
aż mnie korci poprosić Cię o numery jutrzejszego lotto za 12 dyni...ale uj...zrobię to...jutro po 22.00
nie graj jutro bo w sobotę będzie 15 dyni

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,762
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,762
Likes: 10
zagram Warrenie,,w sobotę będę już poza granicami Ojczyzny kochanej na urlopie 10 dniowym..dlatego poproszę Mastera -damusa o numerki..

30 kilometrów od stadionu Rijeki będę, to może się uda 27 na mecz podjechać

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299
Likes: 3
Originally Posted by pacyfista
brawo panowie z L piwo

20 lat czekania na LM

żeby tylko dobrze wylosować w barcelony,bayerny,city

a pamiętam jak nie wierzyłeś
jak pisałeś że za naszego życia żadna polska drużyna nie awansuje

Strona 66 z 70 1 2 64 65 66 67 68 69 70

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, burbon, Akhu, rafal08, rymoholik, $-man, Sensei, Lukasz111, forty, 11kera11, aker, latajaca_holenderka, alfa, kamel), 2,806 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,666
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1