|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
awans na wyciagniecie ręki, ale zakładajac ze tego zyebac juz nie mozna jak chocby z celticiem, to wypadałoby sie pokazac z dobrej strony, chocby jak astana w ostatniej edycji i mysle taki wystep by wystarczył by zamknac japy hejtom.  naiwne dziecko usiadz ty lepiej na tym kiblu który masz w avku i zamilcz. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
jadu tu na tym forum, i chyba w kraju ze az sie wylewa 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,381
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,381 |
jadu tu na tym forum, i chyba w kraju ze az sie wylewa  gratuluję optymizmu, ponoć optymiści żyją dłużej 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Angielscy dziennikarze już podaja, że Nikolic podpisal kontrakt z Hull a Niko dalej sie waha  To jaka jest prawda...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Przecież ten drugi koszyk Piostara to Liga Europy a nie LM
Przy pierwszym to bilans bramek 1-20 czuje Czujesz... Ile byś postawił na ten Twój nos ? Ludzie, dajcie się pocieszyć choć trochę. Później, możliwe że nadejdzie Wasze 5 minut, to sobie odbijecie.  czytałeś wczorajsze wpisy ? Broniłem L jak mogłem to mi wytknęli że na mecze nie chodzę ale ja i tak dalej sądzę że jebać HEJTERÓW 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
jadu tu na tym forum, i chyba w kraju ze az sie wylewa  gratuluję optymizmu, ponoć optymiści żyją dłużej  a gdyby ci jakis optymista przed meczem z bosniakami powiedział ze legia bedzie o mały kroczek od lm to bys go pewnie wział za wariata.  po drugie nie wiadomo na kogo trafimy, moze legie szczescie w losowaniu nie opusci i znowu los bedzie łaskawy.  pasowało by kogos sciagnac, w perspektywie tak wielkiego zarobku za awans, ale nie wiem co na to lesny. no i moze gra legi sie poprawi, nie wiem, jestem umiarkowanym optymista, pokazac sie z dobrej strony, wstydu nie przyniesc, a awans nawet ze słabszej grupy to s-f. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Brawo Polacy jak nikt na nich nie liczy to pokazuja pazur 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Barcelona
City
Totenham
Legia
ładnie wygląda
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Ja tam Legii nie lubię wręcz nie znoszę, ale przyjąłem zasadę, że w europejskich pucharach kibicuje każdej polskiej ekipie szczerze - życząc samych wygranych i awansów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
i cos czuje ze beda zakłady na quasi na under/over sumy punktow legi w grupie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Ja tam Legii nie lubię wręcz nie znoszę, ale przyjąłem zasadę, że w europejskich pucharach kibicuje każdej polskiej ekipie szczerze - życząc samych wygranych i awansów.  "mam tak samo ja Ty..."
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Czytałem Biczyk czytałem.  fechu też pięknie jechał. W poprzednim temacie dałem temu wyraz. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Wszyscy normalni ludzie tak mają Ojro i Pio Ale są tacy którzy Legii życzą najgorzej bo nie podoba im się Lesnodorski 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Mam ich spisanych. Na każdego przyjdzie czas. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
No może i nie jest najpiękniejszy z Bogusławów, ale żeby od razu źle życzyć? PS. wolę kobiety 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Barcelona
City
Totenham
Legia
ładnie wygląda City z Tottenhaamem w grupie grać nie będą Pacyfku
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Ah, no tak - przecie te kraje. No to za Totki Lyon 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
No może i nie jest najpiękniejszy z Bogusławów, ale żeby od razu źle życzyć? PS. wolę kobiety  
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Co Wy z tym Leśnym.
Facet od 4 lat z Legii robi LEGIĘ, a Wy tylko o jego aparycji i manierach.
Ma wyniki - kurwa - ma wyniki, jak żaden prezes w historii Legii.
Chuj mnie zatem obchodzi jego wygląd czy sposób bycia.
Ale za to Was obchodzi, bo do czegoś trzeba się przypierdolić.
I jeszcze.
Życzę wszystkim polskim klubom takich prezesów. Wtedy nie byłoby płaczu, że tylko jeden polski klub gra dalej niż w 3 rundzie pucharów.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|