Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
Quote
Quote
witam -prosba potrzebuje do jutro do godziny 18-20 50 zeta oddaje 62(bo pokrywam prowizje ) na mb
jestem zweryfikowany na stronie (tam mam jeszcze nick kurczak123)
oto moj numero 3138669 (czesto niewidoczny ) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

ty dziwny koles jestes ! obwiniasz wszystkich o oszustwa o kradzieże itp itd a sam co chwila chcesz kase pozyczac ! zarob, zaplac i bez klopotu...

a jeszcze jedno JEST GDZIES CHOC JEDEN POST ZE ZROBILEM LUDZI NA CZARNOO ?? NO DAWAJ JAK GDZIES MASZ TAKI ARGUMENT I NIEHACZ NAPRAWDE BO ZNISZCZE CIE A LUDZIOM OODAJE Z PROCENTEM <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />I I OMNIE NIEMUSZA SIE BAC !!!!!!!!! 19 LATKU NIEWYCHOWANY (potrzebuje pieniadze na zaplacenie za wybicie szyb extra jestes naprawde niebylo tak ???? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />)

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
Quote
witam -prosba potrzebuje do jutro do godziny 18-20 50 zeta oddaje 62(bo pokrywam prowizje ) na mb
jestem zweryfikowany na stronie (tam mam jeszcze nick kurczak123)
oto moj numero 3138669 (czesto niewidoczny ) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

bankowo oddaje juto (przelew na konto wyplata) p
przeciwnienstwie do kajsrr...costam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

nick jego dawny cylu inne forum tak nie zbanowany za oszustwa na innych userach i tutaj tez to powinien miec zrobione i dziwie sie dlaczego tego nieuczyniono ???
to pytanie dla wladzy tego forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
Quote
Quote
witam -prosba potrzebuje do jutro do godziny 18-20 50 zeta oddaje 62(bo pokrywam prowizje ) na mb
jestem zweryfikowany na stronie (tam mam jeszcze nick kurczak123)
oto moj numero 3138669 (czesto niewidoczny ) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

ty dziwny koles jestes ! obwiniasz wszystkich o oszustwa o kradzieże itp itd a sam co chwila chcesz kase pozyczac ! zarob, zaplac i bez klopotu...

NO ZES KUR...SIE WNERWILEM ZE SZOK <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> TAKI CWEL MI BEDZIE KOLO DUPY ROBIL CZARNO

OTO JEGO OSTATNIA ANALIZA W TEMACIE DZIAL PILKARSKI -UEFA REWANZE GODZINA 16:11 (I TAKICH POSTOW MA DUZO BEZUZYTECZNE ON SIE NA NICZYM CO ZWIAZANE ZE SPORTEM JEST NIEZNA TYLKO NABIJA ZEBY WY ZIOMKI NABRALISCIE DO NIEGO ZAUFANIA OTO BIEGA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

TO JEGO ANALIZA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

mi się zdaje(czuję to w kościach :P), że dziś polskie drużyny w końcu pokażą na co je stać!!!

GRAJCIE A NAPEWNO BEDZIE EXTRA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

pozdrawiam sie cwelu upss soryy CYLU <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
-
enthusiast
enthusiast
- Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
Quote
mam 100$ na netellerze, przyjmuje mbank
pokrywam cala prowizje
jak bedzie ktos chetny to prosze o piva

nadal aktualne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,826
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,826
Quote
Quote
Quote
witam -prosba potrzebuje do jutro do godziny 18-20 50 zeta oddaje 62(bo pokrywam prowizje ) na mb
jestem zweryfikowany na stronie (tam mam jeszcze nick kurczak123)
oto moj numero 3138669 (czesto niewidoczny ) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

ty dziwny koles jestes ! obwiniasz wszystkich o oszustwa o kradzieże itp itd a sam co chwila chcesz kase pozyczac ! zarob, zaplac i bez klopotu...

NO ZES KUR...SIE WNERWILEM ZE SZOK <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> TAKI CWEL MI BEDZIE KOLO DUPY ROBIL CZARNO

OTO JEGO OSTATNIA ANALIZA W TEMACIE DZIAL PILKARSKI -UEFA REWANZE GODZINA 16:11 (I TAKICH POSTOW MA DUZO BEZUZYTECZNE ON SIE NA NICZYM CO ZWIAZANE ZE SPORTEM JEST NIEZNA TYLKO NABIJA ZEBY WY ZIOMKI NABRALISCIE DO NIEGO ZAUFANIA OTO BIEGA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

TO JEGO ANALIZA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

mi się zdaje(czuję to w kościach :P), że dziś polskie drużyny w końcu pokażą na co je stać!!!

GRAJCIE A NAPEWNO BEDZIE EXTRA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

pozdrawiam sie cwelu upss soryy CYLU <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

prawda w oczy kole co nie ??? nie mogles napisac w 1 poscie tylko zasmiecac tutaj ? a poza tym co ty pieprzysz o jakims cylu baranie glupi... mialem jak narazie 1 wymiane z yogimacko i wymiana pozytywna... a to ze jestes na stronie kanciastego to nie znaczy ze nie mozesz oszukac...

Ma ktoś bony do bwin ?? 50zl najlepiej... jak tak to PW

Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
Quote
witam -prosba potrzebuje do jutro do godziny 18-20 50 zeta oddaje 62(bo pokrywam prowizje ) na mb
jestem zweryfikowany na stronie (tam mam jeszcze nick kurczak123)
oto moj numero 3138669 (czesto niewidoczny ) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

nieaktualne
pozyczyl mi KRUPIER <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

wiec jutro regulacja z tym ZIOMKIEM I OCZYWISCIE Z YOGIMACKO
BEZ OBAW

i co KajserSose glupio ci teraz ? ze ty chory czlowieczku tak niemozesz napisac ???? bo ty niejestes wyplacalny

Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,826
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,826
Quote
Quote
witam -prosba potrzebuje do jutro do godziny 18-20 50 zeta oddaje 62(bo pokrywam prowizje ) na mb
jestem zweryfikowany na stronie (tam mam jeszcze nick kurczak123)
oto moj numero 3138669 (czesto niewidoczny ) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

nieaktualne
pozyczyl mi KRUPIER <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

wiec jutro regulacja z tym ZIOMKIEM I OCZYWISCIE Z YOGIMACKO
BEZ OBAW

i co KajserSose glupio ci teraz ? ze ty chory czlowieczku tak niemozesz napisac ???? bo ty niejestes wyplacalny

nie jest mi łyso... poprostu dziwne jest to, że cały czas chcesz pożyczać i tyle... a poza tym żadnej skargi na mój nick nie było, że kogoś oszukałem tylko bezpodstawne oskarżenia...

Kupię bon do bah i bwin... najlepiej pisać na PW

Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378


prawda w oczy kole co nie ??? nie mogles napisac w 1 poscie tylko zasmiecac tutaj ? a poza tym co ty pieprzysz o jakims cylu baranie glupi... mialem jak narazie 1 wymiane z yogimacko i wymiana pozytywna... a to ze jestes na stronie kanciastego to nie znaczy ze nie mozesz oszukac...

Ma ktoś bony do bwin ?? 50zl najlepiej... jak tak to PW

TO NAPISAL KAISER

PRZEPRASZAM ODRAZU ALE USEROW ALE TEN SMIEC NIEMA WOGLE CHOC SZCZYPTY HONORU NORMALNIE PROWOKUJESZ DALEJ ? CHCESZ CO MYSLISZ NIEIDZIE CYNICZNY PEDALALKU ZNALEZC W POPRZEDNICH TEMATACH
FAKT TU NATEJ JESTES NIBY CZYSTY <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />ALE W POPRZEDNICH DUZO PISANE JEST WIEC OTO
LINK

http://www.mecz.org/ubbthreads/showflat....art=23&vc=1 [mecz.org]

A JESLI KOMUS SIE NIECHCE TO PRZYTOCZE TO

NAPISAL VIVO DNIA 25/9/2006 GODZINA 14:49


Uwazajcie na KaiserSose vel cylu czy jak mu tam. Juz bylo tu pisane ze jest zlodziejem. Caly weekend nagabywal mnie zebym mu przelal kase na MB a on w poniedzialek mi przesle ze swojego banku. Juz od poczatku rozmowy mozna sie spostrzec ze to zlodziej, ale najlepsze haslo jakie od niego przeczytalem to (uwaga):
"plzzz, przelej mi ta kase, no nie badz taki " MEGALOOOL

a teraz troche prywaty z mojej strony:
Kurwa, koles ty nie masz za krzty honoru. Kilka stron wczesniej jest skan twojej legitymacji szkolnej (lol), wszyscy wiedza juz nawet jak wygladasz, a ty jakby nigdy nic, dalej chcesz ludzi okradac.
Dla zainteresowanych tu link:
legitymacja
Trzeba to zdjecie na gejowo.pl albo cos za to co robisz

I JEST JESZCZE WIELE WIELE SKARG O TOBIE PISANE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

APELUJE DO MODERATOROW BANA TEMU SMIECIOWI A JEDEN DO MNIE NAPISAL USER I MA RACJE SZKODA NA GNOJA PRADU I SIE ZGODZE (przepraszam za bluzganie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

teraz odemnie
JESLI CIE MATKA I OJCIEC NIEWYCHOWALI TO BRAK SLOW A MOZE SA TACY SAMI JAK TY ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ZERO SZACUNKU DLA DRUGIEGO CZLOWIEKA WIEC SKONCZ MI DUPE MIETOLIC BO SIE ZLIE SKONCZY DLA CIEBIE BEZ ODBIORU (CHYBA ZROZUMIALES )

SORY ZA BRUDY ZIOMKI naprawde niegniewajcie sie widzicie sami kto zaczal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

TEMU GOSCIOWI BANA TO APEL !!!!!!!!!

Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Ja apeluje o usunięcie zbędnych postów przez modów. Kłótnie piszcie sobie na priva.
Mój post także do kasacji

Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
Quote
Ja apeluje o usunięcie zbędnych postów przez modów. Kłótnie piszcie sobie na priva.
Mój post także do kasacji

a ja na ich miejsu bym pozostawuil dlaczego ?
ktos zagladnie w ten temat nowy cylu zaluka do niego lub ten kais i ze opinia dobra itp a gosc zrobi transakcje i wplaci jako pierwszy i co (np 400 zeta )i niebedzie ani dziecka ani pieniedzy

SPRAWA DO PRZEMYSLENIA on ewidentnie KLAMIE INNYCH <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

to moje priv tylko

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Quote
pozdrawiam sie cwelu upss soryy CYLU <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
Quote
Quote
pozdrawiam sie cwelu upss soryy CYLU <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
mialo byc cie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Quote
mialo byc cie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
ufff <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
ps. sorki za smietnik ale nie wyrobilem :-))

Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
-
enthusiast
enthusiast
- Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
ten temat nie jest od tego zeby sie wyzywac, moze sobie napiszecie inny i tam wymieniajcie sie waszymi uwagami...

Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
Quote
ten temat nie jest od tego zeby sie wyzywac, moze sobie napiszecie inny i tam wymieniajcie sie waszymi uwagami...
dobrze przyjalem do wiadomosci macie jak najbardziej prawo dawac mi gromy a nawet mod moze mi dac ostrzezenie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
jestem wmieszany to ale ..

NIEZACZALEM TEGO PIERWSZY !!
TO JEST OSTRZEZENIE DLA INNYCH --PRZESTROGA PRZED TYM CYNICZNYM DZECKIEM
I JA SA PODANE ARGUMENTY CO I JAK TO ON PERFIDNIE PODAJE ZE JEST CZYSTY W TYM TEMACIE..NORMALNBIE BOJ SIE BOGA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ON MA CHYBA NAJWIDOCZNIEJ DALEKO DO MOZGU I ROZPATRUJE KAZDEGO CZLOWIEKA W TYCH SAMYCH KATEGORIACH DO CHOLERY !! MAMY DALEJ TUTAJ CWANIAKOW PROMOWAC ZE OKRADLI KOLEJNEGO CZLOWIEKA KTORY CHCE SZYBKO BEZPROBLEMOWO ZROBIC TRANSAKCJE?

TO NIE TYLKO ON cIERPI ALE I INNI TO SA UWAGI SPOSTRZEZENIA ZEBY UWAZAC NA TEKIEGO LOSIA CHYAB ZE JUZ W TYM NASZYM KOCHANYM KRAJU JEST TAKA ZNIECZULICA TA KRZYWDE LUDZA (O\SZUSTWO-KORUPCJA -ZABOJSTWA TYM MAMY PROMOWAC NASZ KRAJ NA CALYM SWIECIE ??) LUDZIE OBUDZIC SIE NAPRAWDE

PAMIETAJCIE DZIS ON OSZUKANY A JUTRO MOZE PRZYJSC KOLEJ NA CIEBIE I PROSZE TO WZIASC POD U WAGE


JAKIS ALARM MUSI BYCC <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

TO TYLE ODEMNIE -PS RECE OOPADAJA NA CO NIEKTORYCH USEROW ZE CHCA TRZYMAC SZTAME ZE ZLODZIEJAMI <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> SZOK <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
Sprzedam sporo MB , czekam poad 6780633 , bez prowizji , w zamian mBank ,

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
kupie $50 na netellera
w zamian mbank
gg: 8068151

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Quote
kupie $50 na netellera
w zamian mbank (moze byc tez na moneybookers)
gg: 8068151

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,960
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,960
Witam! Pozycze 100zl na mb oddaje w poniedzialek 120-130zl.Mam wiele udanych wymian na koncie.Kontakt priv lub gg 9214825. Pozdrawiam!

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,146
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,146
Uwaga na użytkownika Demonisch <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> Wyje*** mnie na 60 złotych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, poozon, Sensei, rafal08), 1,396 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,871
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1