Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 11 1 2 3 4 5 6 7 10 11
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
mam do sprzedania MB sporo sporo 6780633 , mnostwo udanych wymian zapraszam .

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2006
Posty: 977
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 977
Quote
mam do sprzedania koło 300zł na MB... chętni PW or gg: 2556620

Udana wymiana , szybko i sprawnie

Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,826
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,826
Quote
Quote
mam do sprzedania koło 300zł na MB... chętni PW or gg: 2556620

Udana wymiana , szybko i sprawnie

potwierdzam... jak komuś jeszcze coś brakuje to zapraszam(koło 700zł się na MB znajdzie)

--------------------------------------------------------------
Udane wymiany: yogimacko, Al_Bundy

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,455
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,455
]BARDZO PILNIE [color:"purple"] potrzebuje 60zł w Moneybookers [/color] - oddaje w mBanku .

Zaufanym uzytkownikom oczywiscie moge wplacic jako PIERWSZY.

Mam udane transakcje z wieloma uzytkownikami miedzy innymi sa to: Chim123, Hrabia_Lider, Michauek, Pit3r, Piotras, Michal_tbg, Kanciasty, Cool1921, mk146 i jeszcze kilku innych...

Kontakt przez Priva lub GG: 5314622

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
Już jestem zgłaszać się do kupna , często jestem na zaraz wracam 6780633

Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
Quote
Quote
witam -prosba potrzebuje do jutro do godziny 18-20 50 zeta oddaje 62(bo pokrywam prowizje ) na mb
jestem zweryfikowany na stronie (tam mam jeszcze nick kurczak123)
oto moj numero 3138669 (czesto niewidoczny ) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

nieaktualne
pozyczyl mi KRUPIER <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Potwierdzam wymiane i serdecznie polecam Tomasza Frankowskiego , tak jak obiecał tak oddał, punktualnie i bezproblemowo.
Jeszcze raz polecam wartego zaufania usera.

Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
Quote
[quote]witam -prosba potrzebuje do jutro do godziny 18-20 50 zeta oddaje 62(bo pokrywam prowizje ) na mb
jestem zweryfikowany na stronie (tam mam jeszcze nick kurczak123)
oto moj numero 3138669 (czesto niewidoczny ) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

nieaktualne
pozyczyl mi KRUPIER <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

wiec jutro regulacja z tym ZIOMKIEM I OCZYWISCIE Z YOGIMACKO


Potwierdzam i godny naprawde user
Dziekuje bardzo za zaufanie (teraz oto trudno a tym bardziej przez neta )

WARTY POLECENIA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

ps czekam na ziomka yogimacko (mam do uregulowania )

Dołączył: Jul 2006
Posty: 589
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 589
Udana wymiana z użytkonikiem mario145 , polecam.

Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046
Witam!!

Takze potwierdzam udana wymianke z BookerS. Polecam

pozdrawiam Mario145

Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
SPRZEDAM MB
wzamian oczekuje srodki na pko bp inteligo
Wplacam drugi (mozemy nawet po 2zł przelewac)
pozdrawiam i zapraszam

Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Posiadam srodki na MB wymienie na mbank. Jestem zweryfikowany na stronie kanciastego. POKRYWAM PORWIZJE MB
MOJE GG: 2213038

Dołączył: Aug 2006
Posty: 110
L
member
member
L Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 110
Sprzedam MB

330 zl

Zapraszam na GG 7627113.

Oczekuje Inteligo.

Pozdrawiam

Dołączył: Aug 2006
Posty: 110
L
member
member
L Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 110
Quote
Sprzedam MB

330 zl

Zapraszam na GG 7627113.

Oczekuje Inteligo.

Pozdrawiam

NIEAKTUALNE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
Sprzedam MB w zamian mbank , bez prowizji! 6780633

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
sprzedam mb (200 zeta), w zamian inteligo, bez zadnych prowizji...jestem do 11:00, pisac na PW

Dołączył: Apr 2001
Posty: 246
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 246
Potwierdzam szybką i bezproblemową wymianę z haven .
Polecam
thanks

Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
-
enthusiast
enthusiast
- Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
posiadam 100$ na netellerze, przyjmuje mbank, pokrywam prowizje
w razie czego priv

Dołączył: Jun 2006
Posty: 33
S
newbie
newbie
S Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 33
Quote
Sprzedam MB w zamian mbank , bez prowizji! 6780633
Udana wymiana polecam

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
No ludzie zgłaszać się pisać jeszcze sporo zostało 6780633 jak widzicie powyżej same udane wymiany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2006
Posty: 153
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 153
Sprzedam środki na moneybookers, w zamian za mbank.
Bez prowizji, jestem zweryfikowany na liście kanciastego.

Strona 5 z 11 1 2 3 4 5 6 7 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rymoholik, latajaca_holenderka, Sensei, Lukasz111, rafal08, forty, 11kera11, aker, kamel), 899 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,985
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1