|
|
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575 |
O kurwa ale ta Legia gra to jest w porządku i nie tylko w tym momencie ul to się nie chce połączyć z pochwą nie ma problemu z tym nie znam na razie nie wiadomo o co mi się ze mną na turniej tenisowy tam lecę ✈ w domu to ogromne znaczenie dla zdrowie jest najważniejsze jest to ze się nie 🙅 Eryk nie 🙅 r w tym roku na rok akademicki nie ma co się uda mi to w sumie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Romany po gola. Dundalk po gola 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
Michał Olejniczak ‏@Olejniczak__M 7 min.7 minut temu Dundalk pewnie po meczu będzie mogło sobie pluć w brodę, jeśli Legia awansuje. Nigdy już nie trafią na taką bandę partaczy w tej fazie el.LM 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,572
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,572 |
jazda porto
przydałby się 2gi gol
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
jazda porto
przydałby się 2gi gol ładowac roma !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575 |
Michał Olejniczak ‏@Olejniczak__M 7 min.7 minut temu Dundalk pewnie po meczu będzie mogło sobie pluć w brodę, jeśli Legia awansuje. Nigdy już nie trafią na taką bandę partaczy w tej fazie el.LM  Chuj no jak listonosz bramę życia pierdolnął to co poradzić
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,723
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,723 |
Michał Olejniczak ‏@Olejniczak__M 7 min.7 minut temu Dundalk pewnie po meczu będzie mogło sobie pluć w brodę, jeśli Legia awansuje. Nigdy już nie trafią na taką bandę partaczy w tej fazie el.LM  No raczej. Lech bez szans na majstra 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
Michał Olejniczak ‏@Olejniczak__M 7 min.7 minut temu Dundalk pewnie po meczu będzie mogło sobie pluć w brodę, jeśli Legia awansuje. Nigdy już nie trafią na taką bandę partaczy w tej fazie el.LM  No raczej. Lech bez szans na majstra  Lech to sie bedzie musial dobrze wkurwic zeby do 8 wejsc  ale moze wpadna na to po kilku latach ze nie ma napastnika w klubie ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
zaraz zobaczycie jak sie goli frajerow w 10 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2014
Posty: 1,520
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2014
Posty: 1,520 |
Żewłaka ogolnie ciezko sie slucha.Ale przed chwila powiedzial madra rzecz.Ten gol to nie byl zaden przypadek tylko wynik chujowej gry Legii z przypominam polamatorami.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
momentami to mi sie nawet smiac nie chce, to jest jakis zart
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Michał Olejniczak ‏@Olejniczak__M 7 min.7 minut temu Dundalk pewnie po meczu będzie mogło sobie pluć w brodę, jeśli Legia awansuje. Nigdy już nie trafią na taką bandę partaczy w tej fazie el.LM  No raczej. Lech bez szans na majstra  raczej na to nie wpadną Lech to sie bedzie musial dobrze wkurwic zeby do 8 wejsc  ale moze wpadna na to po kilku latach ze nie ma napastnika w klubie ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2014
Posty: 1,520
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2014
Posty: 1,520 |
O kurwa ale ta Legia gra to jest w porządku i nie tylko w tym momencie ul to się nie chce połączyć z pochwą nie ma problemu z tym nie znam na razie nie wiadomo o co mi się ze mną na turniej tenisowy tam lecę ✈ w domu to ogromne znaczenie dla zdrowie jest najważniejsze jest to ze się nie 🙅 Eryk nie 🙅 r w tym roku na rok akademicki nie ma co się uda mi to w sumie Beniu pilnuj leków...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,572
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,572 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Michał Olejniczak ‏@Olejniczak__M 7 min.7 minut temu Dundalk pewnie po meczu będzie mogło sobie pluć w brodę, jeśli Legia awansuje. Nigdy już nie trafią na taką bandę partaczy w tej fazie el.LM  No raczej. Lech bez szans na majstra  Lech to sie bedzie musial dobrze wkurwic zeby do 8 wejsc  ale moze wpadna na to po kilku latach ze nie ma napastnika w klubie ... raczej na to nie wpadną
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,119
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,119 |
Celtic dizś odpada.. szkoda że żydki karnego zepsuli
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,572
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,572 |
hejterzy wkroczOOOOOO jak będzie cieplej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Legia postawila u chinczyka na dw 0-1 pare baniek bo troche malo placa za awans 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
Celtic  jakby żydki karnego strzelili już by było po meczu
|
|
|
Link skopiowany do schowka