|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Leśny spocony jak świnia. Kleksa też pewnie zajebał.
Jak myslicie pilkarzyki po melonie przytulily od leśnego za awans?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
kojarzysz sezon 2010/11 ?? znalem goscia ktory nerki stawial doslownie na to ze Lech odpadnie z grupy z Juve i Man .City i... rodzina do dzis go splaca  Serio? Po jakim kursie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
JEBAĆ JEBAĆ JEBAĆ ROZWOLNIENIE HEJETERÓW WŁAŚNIE WYLEWA SIĘ DO TOALET   kurwa, jaki poziom uderz w stół 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
|
|
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217 |
ale czy teraz Legia sie utrzyma w lidze  przed kazdym wystepem w LM rezerwy , po meczu tez bo jednak zmeczenie itd...  eee, zostaje wiosna i podzial punktow, no i pp z głowy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Leśny spocony jak świnia pedofil w Smyku. Kleksa też pewnie zajebał.
Jak myslicie pilkarzyki po melonie przytulily od leśnego za awans?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791 |
5 minut !!!!! I beda pienadze latwe w LM... juz nie takie latwe pieniadze widzialem a potem gruby sznur i piwnica  no chodzo mi mecz z Legła wy wybazd czy dom gol warszawka under 0.5.. lub over 3.5 smialo rywali ladowac kojarzysz sezon 2010/11 ?? znalem goscia ktory nerki stawial doslownie na to ze Lech odpadnie z grupy z Juve i Man .City i... rodzina do dzis go splaca  lech to bynajmnieen w pucharze wydymal warszawke wiec z czym legia do LM jeszcze niclosa juz spakowany na walazce siedzi..odchodzi czh moze zostanie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,363
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,363 |
legia komplet punktow w grupie i ba bernabeu 3-0 upokorza Real ... zejdz na ziemie polska liga jest za slaba na takie adnerlechty porta ajaxy.. czyli rozumiem, że L bez gola a w plecak minimum 20?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
dlaczego Legia gra w stanikach?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
legia komplet punktow w grupie i ba bernabeu 3-0 upokorza Real ... zejdz na ziemie polska liga jest za slaba na takie adnerlechty porta ajaxy.. ale ja tak nie twierdze bo podobnie jak Ty uwazam ze bedzie wpierdol za wpierdolem ale NIGDY nie powiem ze cos jest latwym pieniadzem bo zycie uczy pokory ... święte slowa Inzaghi Lech tez nie miał prawa wyjść z grupy z MC i Juve a skończył z 11 punktami gratulacje dla wszystkich kibiców L i specjalne dla akagiego za wygranie zakładu - też miała byc łatwa kasa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
kojarzysz sezon 2010/11 ?? znalem goscia ktory nerki stawial doslownie na to ze Lech odpadnie z grupy z Juve i Man .City i... rodzina do dzis go splaca  Serio? Po jakim kursie? nie bede sciamnial ze pamietam ale z tego co kojarze to calkiem nieglupi byl ten kurs, napewno nie jakies 1,05 ktore wtedy powinno byc na takie zdarzenie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Beto  za porno
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
|
|
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217 |
Kucharczyk ma racje. Wieksosc druzyn w Europie w 10 nie dałoby rady wytrzymać z Dundalk a zwlaszcza ostatnich 30 minut.
Brawo brawo i niech zazdroszcza hejterzy i jeszcze gola strzelic w oslabieniu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2014
Posty: 1,520
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2014
Posty: 1,520 |
Transformacja Malarza na + jako czlowieka i jako sportowca jest niesamowita.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
Po 500 tysia z podstawowego skladu przytulili wlasnie. Mozna zyc? Mozna
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,363
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,363 |
Kucharczyk ma racje. Wieksosc druzyn w Europie w 10 nie dałoby rady wytrzymać z Dundalk a zwlaszcza ostatnich 30 minut.
Brawo brawo i niech zazdroszcza hejterzy i jeszcze gola strzelic w oslabieniu przyznaj się, że miałeś w tym swój udział...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
legia komplet punktow w grupie i ba bernabeu 3-0 upokorza Real ... zejdz na ziemie polska liga jest za slaba na takie adnerlechty porta ajaxy.. ale ja tak nie twierdze bo podobnie jak Ty uwazam ze bedzie wpierdol za wpierdolem ale NIGDY nie powiem ze cos jest latwym pieniadzem bo zycie uczy pokory ... święte slowa Inzaghi Lech tez nie miał prawa wyjść z grupy z MC i Juve a skończył z 11 punktami gratulacje dla wszystkich kibiców L i specjalne dla akagiego za wygranie zakładu - też miała byc łatwa kasa  Nie porownuj LE do LM. Juve i MC mialy wyjebane na LE to sobie LEch pogral. W grupie LM nikt Legii sie nie podlozy ani na pol gwizdka grac nie bedzie. Z taka gra jaka widzimy to czeka Legie powtorka z Ziliny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Transformacja Malarza na + jako czlowieka i jako sportowca jest niesamowita. Człowieka dlaczego? Co to jakis menel był? Kabałe lał?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
"Zwycięski remis" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
|
|
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217 |
Kucharczyk ma racje. Wieksosc druzyn w Europie w 10 nie dałoby rady wytrzymać z Dundalk a zwlaszcza ostatnich 30 minut.
Brawo brawo i niech zazdroszcza hejterzy i jeszcze gola strzelic w oslabieniu przyznaj się, że miałeś w tym swój udział... nie mialem, nie ogladalem... zarobiony bylem(w sensie w robocie )
|
|
|
Link skopiowany do schowka