Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 59 z 115 1 2 57 58 59 60 61 114 115
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Leśny koszula z lidla

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by Marcel
Originally Posted by fechu
Teraz każdy kto się śmieje z Legii i czeka na wpierdol w LM niech się zastanowi...

Gdyby zamiast Legii grał w eliminacjach Piast/Jaga/Pogoń/Lech/Śląsk i któraś z tych drużyn zdobyła awans w takich samych okolicznościach... To czy komentarze byłyby takie same? Od razu wam odpowiem. NIE. Byłaby gadka, że styl nieważny. Że ambicją to zdobyli. Byłyby brawa i wszyscy by gratulowali. Tyle w temacie.
ale żadna z tych drużyn jak i ich kibiców nie robi tak jak Legia z siebie mistrzów świata i okolic. Oni już od razu po losowaniu widzieli się w LM.
No i są. A ty Marcel po takim losowaniu nie widziałbyś Śląska w LM?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Pacyfek ile błędów ? smile
[Linked Image] [iv.pl]

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Originally Posted by fechu
Teraz każdy kto się śmieje z Legii i czeka na wpierdol w LM niech się zastanowi...

Gdyby zamiast Legii grał w eliminacjach Piast/Jaga/Pogoń/Lech/Śląsk i któraś z tych drużyn zdobyła awans w takich samych okolicznościach... To czy komentarze byłyby takie same? Od razu wam odpowiem. NIE. Byłaby gadka, że styl nieważny. Że ambicją to zdobyli. Byłyby brawa i wszyscy by gratulowali. Tyle w temacie.
Nie zauwazylem postu.
Ja sie ciesze z hajsu jaki wpadnie Legii. To jest dla mnie najwazniejsze.
A wyniki? Beda fatalne, bo przy takiej dysproporcji musza byc, ale Z CZASEM (czyli kolejnymi latami) moglyby byc mniejsze roznice.
Szacun dla Legii za to, ze obijali Apollony i innych leszczy w LE, bo to wlasnie dzieki tamtym wynikom jest teraz awans. Awans, z ktorego ja sie ciesze, chociaz styl jest nie do przyjecia.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
over 5,5

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
gratulacje darmowego hajsu z uefy smile 200 tys euro wedruje do Bialego smile

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by pacyfista
Leśny koszula z lidla

teraz go bedzie stac na lepsza.

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724
Likes: 5
Originally Posted by mafia
Kurski laugh laugh laugh
niezły zjeb, żeby jeszcze coś grali

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724
Likes: 5
Originally Posted by jaga1920
gratulacje darmowego hajsu z uefy smile 200 tys euro wedruje do Bialego smile
za co

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
zajebiste studio na c plus a wy oglądacie tvp....

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by 11kera11
Originally Posted by jaga1920
gratulacje darmowego hajsu z uefy smile 200 tys euro wedruje do Bialego smile
za co
KungFuPazdan

Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
J
pewny piniądz
pewny piniądz
J Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
Originally Posted by tronk
Originally Posted by pacyfista
Leśny koszula z lidla

teraz go bedzie stac na lepsza.
to jest szczesliwa koszula, juz nigdy sie z nia nie rozstanie

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Originally Posted by 11kera11
Originally Posted by jaga1920
gratulacje darmowego hajsu z uefy smile 200 tys euro wedruje do Bialego smile
za co

haracz

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by iti
Originally Posted by fechu
Teraz każdy kto się śmieje z Legii i czeka na wpierdol w LM niech się zastanowi...

Gdyby zamiast Legii grał w eliminacjach Piast/Jaga/Pogoń/Lech/Śląsk i któraś z tych drużyn zdobyła awans w takich samych okolicznościach... To czy komentarze byłyby takie same? Od razu wam odpowiem. NIE. Byłaby gadka, że styl nieważny. Że ambicją to zdobyli. Byłyby brawa i wszyscy by gratulowali. Tyle w temacie.
Nie zauwazylem postu.
Ja sie ciesze z hajsu jaki wpadnie Legii. To jest dla mnie najwazniejsze.
A wyniki? Beda fatalne, bo przy takiej dysproporcji musza byc, ale Z CZASEM (czyli kolejnymi latami) moglyby byc mniejsze roznice.
Szacun dla Legii za to, ze obijali Apollony i innych leszczy w LE, bo to wlasnie dzieki tamtym wynikom jest teraz awans. Awans, z ktorego ja sie ciesze, chociaz styl jest nie do przyjecia.

jesli ta kasa bedzie spozytkowana chocby na dobre transfery, to tez sie ciesze z niej, ale chodzi tez o sam awans i przerwanie tej 20letniej absencji w lm, narazie trrzeba sie cieszyc z samego awansu i poczekac na losowanie. smile

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by 11kera11
Originally Posted by mafia
Kurski laugh laugh laugh
niezły zjeb, żeby jeszcze coś grali

widziałeś kogoś z Pis-u normalnego?

Macier,Jarek,Błaszczu dalej nie będę pisał

Dołączył: May 2005
Posty: 29,363
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,363
Originally Posted by Marcel
Originally Posted by fechu
Teraz każdy kto się śmieje z Legii i czeka na wpierdol w LM niech się zastanowi...

Gdyby zamiast Legii grał w eliminacjach Piast/Jaga/Pogoń/Lech/Śląsk i któraś z tych drużyn zdobyła awans w takich samych okolicznościach... To czy komentarze byłyby takie same? Od razu wam odpowiem. NIE. Byłaby gadka, że styl nieważny. Że ambicją to zdobyli. Byłyby brawa i wszyscy by gratulowali. Tyle w temacie.
ale żadna z tych drużyn jak i ich kibiców nie robi tak jak Legia z siebie mistrzów świata i okolic. Oni już od razu po losowaniu widzieli się w LM.
no i... są czy nie?

Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
M
Czy Państwo to widzą?
Czy Państwo to widzą?
M Offline
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Na weszlo swietne podsumowanie meczu

Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
J
pewny piniądz
pewny piniądz
J Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
Originally Posted by tronk
Originally Posted by iti
Originally Posted by fechu
Teraz każdy kto się śmieje z Legii i czeka na wpierdol w LM niech się zastanowi...

Gdyby zamiast Legii grał w eliminacjach Piast/Jaga/Pogoń/Lech/Śląsk i któraś z tych drużyn zdobyła awans w takich samych okolicznościach... To czy komentarze byłyby takie same? Od razu wam odpowiem. NIE. Byłaby gadka, że styl nieważny. Że ambicją to zdobyli. Byłyby brawa i wszyscy by gratulowali. Tyle w temacie.
Nie zauwazylem postu.
Ja sie ciesze z hajsu jaki wpadnie Legii. To jest dla mnie najwazniejsze.
A wyniki? Beda fatalne, bo przy takiej dysproporcji musza byc, ale Z CZASEM (czyli kolejnymi latami) moglyby byc mniejsze roznice.
Szacun dla Legii za to, ze obijali Apollony i innych leszczy w LE, bo to wlasnie dzieki tamtym wynikom jest teraz awans. Awans, z ktorego ja sie ciesze, chociaz styl jest nie do przyjecia.

jesli ta kasa bedzie spozytkowana chocby na dobre transfery, to tez sie ciesze z niej, ale chodzi tez o sam awans i przerwanie tej 20letniej absencji w lm, narazie trrzeba sie cieszyc z samego awansu i poczekac na losowanie. smile
cieszmy sie i bawy sie, bo nastepna okazja moze byc znow za lat 20

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Originally Posted by tronk
Originally Posted by iti
Originally Posted by fechu
Teraz każdy kto się śmieje z Legii i czeka na wpierdol w LM niech się zastanowi...

Gdyby zamiast Legii grał w eliminacjach Piast/Jaga/Pogoń/Lech/Śląsk i któraś z tych drużyn zdobyła awans w takich samych okolicznościach... To czy komentarze byłyby takie same? Od razu wam odpowiem. NIE. Byłaby gadka, że styl nieważny. Że ambicją to zdobyli. Byłyby brawa i wszyscy by gratulowali. Tyle w temacie.
Nie zauwazylem postu.
Ja sie ciesze z hajsu jaki wpadnie Legii. To jest dla mnie najwazniejsze.
A wyniki? Beda fatalne, bo przy takiej dysproporcji musza byc, ale Z CZASEM (czyli kolejnymi latami) moglyby byc mniejsze roznice.
Szacun dla Legii za to, ze obijali Apollony i innych leszczy w LE, bo to wlasnie dzieki tamtym wynikom jest teraz awans. Awans, z ktorego ja sie ciesze, chociaz styl jest nie do przyjecia.

jesli ta kasa bedzie spozytkowana chocby na dobre transfery, to tez sie ciesze z niej, ale chodzi tez o sam awans i przerwanie tej 20letniej absencji w lm, narazie trrzeba sie cieszyc z samego awansu i poczekac na losowanie. smile
Lesnodorski mowil, ze ten hajs nie pojdzie na transfery, ale na infrastrukture, bazy treningowe etc. Szybko sie rozejdzie.

Ktos mi potrafi powiedziec czy bardziej oplacaloby sie zdobyc 6-8 pkt w LE (tak, wiem - marzenia) czy zdobyc 0 pkt do rankingu. Jak to wyglada? Ktos wie?

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by 11kera11
Originally Posted by jaga1920
gratulacje darmowego hajsu z uefy smile 200 tys euro wedruje do Bialego smile
za co

Strona 59 z 115 1 2 57 58 59 60 61 114 115

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, latajaca_holenderka, aker, Sensei, Lukasz111, alfa, poozon), 2,594 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,308
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1