Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 51 z 123 1 2 49 50 51 52 53 122 123
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
Originally Posted by quincy
Originally Posted by chudy
Originally Posted by quincy
Dobry wieczór toast

Te drogie flaszki to kolekcjonerskie są. Nikt tego nie pija.

ja mam taką jedną flaszkę kolekcjonerską, stoi już 12 lat w czeluści szafki na alkohole, nazywa się Starogardzka i nawet nabrała koloru smile

jak myślisz świnko ile jeszcze musi postać żeby miała choć podwójną wartość ? o 130k to nawet nie myślę bo pewnie nie dożyję

Możesz wyjebać już. Ja swoją weselną po 3 latach otworzyłem i niedobra była.

na weselu starogardzką miałeś?

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
skład argnetyny urugwaju ktoś coś ?
messyny suarezy będą jak to wygląda ?
pomóżcie łorenowi który zawsze pomaga

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by chudy
Originally Posted by quincy
Originally Posted by chudy
Originally Posted by quincy
Dobry wieczór toast

Te drogie flaszki to kolekcjonerskie są. Nikt tego nie pija.

ja mam taką jedną flaszkę kolekcjonerską, stoi już 12 lat w czeluści szafki na alkohole, nazywa się Starogardzka i nawet nabrała koloru smile

jak myślisz świnko ile jeszcze musi postać żeby miała choć podwójną wartość ? o 130k to nawet nie myślę bo pewnie nie dożyję

Możesz wyjebać już. Ja swoją weselną po 3 latach otworzyłem i niedobra była.

na weselu starogardzką miałeś?
odważne posunięcie smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863
Likes: 10
Originally Posted by Warren
skład argnetyny urugwaju ktoś coś ?
messyny suarezy będą jak to wygląda ?
pomóżcie łorenowi który zawsze pomaga

ok Warrenie, nie ma sprawy piwo

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by aker
Originally Posted by chudy
aker a co z tą kumpelą Twojej żony co ją arab przestrzegł żeby nie szła w środę na zakupy do Silesi ?

Wyszła już z pod dywanu ?

nie wiem, słuch o niej zaginął wink

nie chodziło o środę tylko o okres do sierpnia
Mówiłem ci aker, że to opowieść z doopy była i że ona was w ciula robiła.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by fechu
Originally Posted by aker
Originally Posted by chudy
aker a co z tą kumpelą Twojej żony co ją arab przestrzegł żeby nie szła w środę na zakupy do Silesi ?

Wyszła już z pod dywanu ?

nie wiem, słuch o niej zaginął wink

nie chodziło o środę tylko o okres do sierpnia
Mówiłem ci aker, że to opowieść z doopy była i że ona was w ciula robiła.
http://atrapa.net/legendy/wdzieczny-terrorysta.htm

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by burbon
Originally Posted by Warren
skład argnetyny urugwaju ktoś coś ?
messyny suarezy będą jak to wygląda ?
pomóżcie łorenowi który zawsze pomaga

ok Warrenie, nie ma sprawy piwo
dzięki na Ciebie zawsze można liczyć !

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Albiceleste coach Edgardo Bauza has selected the Barcelona star for the key clash in Mendoza, while Paulo Dybala, Lucas Pratto and Angel Di Maria also feature

Lionel Messi will make his international return against Uruguay in a World Cup qualifier on Thursday after recovering from a hamstring injury in time, the Argentine Football Association has confirmed.

Messi announced his retirement from international football in June after having a penalty saved in the shoot-out of the Copa America final against Chile, with Argentina losing the final for the second year in a row to the same opposition.

But Messi's retirement only lasted until August as he quickly reversed his decision and returned to the fold, with new Argentina coach Edgardo Bauza naming the Barcelona forward in his first team for the clash in Mendoza.

Messi will captain the side, with Lucas Pratto making his debut up front in the absence of the injured Sergio Aguero, with Paulo Dybala and Angel Di Maria also selected in an attacking line-up.

Uruguay, who have named Messi's club team-mate Luis Suarez in their team, currently lead the CONMEBOL World Cup qualifying table after six fixtures, with Argentina in third place in the standings.

Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
Originally Posted by fechu
Originally Posted by aker
Originally Posted by chudy
aker a co z tą kumpelą Twojej żony co ją arab przestrzegł żeby nie szła w środę na zakupy do Silesi ?

Wyszła już z pod dywanu ?

nie wiem, słuch o niej zaginął wink

nie chodziło o środę tylko o okres do sierpnia
Mówiłem ci aker, że to opowieść z doopy była i że ona was w ciula robiła.

fechu, zjebałeś

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,354
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,354
Likes: 3
Originally Posted by quincy
Eee tam. Ludzie, których stać na takie flaszki mają na tyle oleju w głowie, że kupują je jako lokatę kapitału a nie żeby się przed jakimiś leszczami chwalić.

oj to zależy od człowieka.
jest grupa ludzi bogatych od tzw dziecka. czyli np dziadek, ojciec mieli już kupę siana, i taki człowiek nie wykazuje potrzeby "się pokazać"
jest też grupa ludzi którzy doszli do dużej kasy w krótkim czasie tzw nowobogackich którzy wcześniej klepali biedę (przykład mój kumpel który w latach 90 dorobił się majątku na dżinsach sprowadzanych z Turcji)
tacy ludzie robią wszystko żeby się pokazać że mają kasę

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
BTS jak siemaszwiktor i to do HT będzie messi vs suarez

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,354
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,354
Likes: 3
Originally Posted by fechu
Mówiłem ci aker, że to opowieść z doopy była i że ona was w ciula robiła.

wierzę że takie coś miało miejsce bo dziewczyna nie należy do bajkopisarek

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by aker
Originally Posted by fechu
Mówiłem ci aker, że to opowieść z doopy była i że ona was w ciula robiła.

wierzę że takie coś miało miejsce bo dziewczyna nie należy do bajkopisarek
przeczytaj to smile
http://atrapa.net/legendy/wdzieczny-terrorysta.htm

Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
Originally Posted by burbon
Originally Posted by fechu
Belgowie, smuda wam po rowie!

centralnie w rów kurwa

tak jest !

takiego wielkiego penisa że jakby go pod pachę De Bruyne włożyć to by pomyślał że dywan niesie

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863
Likes: 10
schodzimy na ziemię..z legend i bajań znów rzeczywistość

degustacja produktów z Lidla cd..


szkockie piwo Charger strong lager...cena 2,99 puszka 0,5 litra..
pianka napowietrzona drobna...aż słodkie, prawie aksamitne w smaku, wyczuwalne nuty...o kurwa...alc 9% vol...podsumowanie...stosunek jakości do ceny...przesunięty w stronę jakości zdecydowanie

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
to by było nie zgodne z ich wiarą i żaden terrorysta nie pucnął by się z czegoś takiego jak zamach nawet jakby mu pucowała ta laska kolbę dwa tygodnie bez przerwy smile a nie oddała portfel z biletem ztm
to wszystko mega kit
Chudini cię wkręca , taki z niego kawalarz

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863
Likes: 10
Originally Posted by Warren
Originally Posted by burbon
Originally Posted by Warren
skład argnetyny urugwaju ktoś coś ?
messyny suarezy będą jak to wygląda ?
pomóżcie łorenowi który zawsze pomaga

ok Warrenie, nie ma sprawy piwo
dzięki na Ciebie zawsze można liczyć !

przez skromność nie zaprzeczę.. toast

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
moim zdaniem piwo z puszki jest nie zdatne do picia !

Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
Originally Posted by aker
Originally Posted by fechu
Mówiłem ci aker, że to opowieść z doopy była i że ona was w ciula robiła.

wierzę że takie coś miało miejsce bo dziewczyna nie należy do bajkopisarek

a kim jest z zawodu?

Strona 51 z 123 1 2 49 50 51 52 53 122 123

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, betowiec, rymoholik, alfa, ANZELMO, aker), 1,927 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,408
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1