|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
Dobry wieczór  Te drogie flaszki to kolekcjonerskie są. Nikt tego nie pija. ja mam taką jedną flaszkę kolekcjonerską, stoi już 12 lat w czeluści szafki na alkohole, nazywa się Starogardzka i nawet nabrała koloru  jak myślisz świnko ile jeszcze musi postać żeby miała choć podwójną wartość ? o 130k to nawet nie myślę bo pewnie nie dożyję Możesz wyjebać już. Ja swoją weselną po 3 latach otworzyłem i niedobra była. na weselu starogardzką miałeś?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
skład argnetyny urugwaju ktoś coś ? messyny suarezy będą jak to wygląda ? pomóżcie łorenowi który zawsze pomaga
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Dobry wieczór  Te drogie flaszki to kolekcjonerskie są. Nikt tego nie pija. ja mam taką jedną flaszkę kolekcjonerską, stoi już 12 lat w czeluści szafki na alkohole, nazywa się Starogardzka i nawet nabrała koloru  jak myślisz świnko ile jeszcze musi postać żeby miała choć podwójną wartość ? o 130k to nawet nie myślę bo pewnie nie dożyję Możesz wyjebać już. Ja swoją weselną po 3 latach otworzyłem i niedobra była. na weselu starogardzką miałeś? odważne posunięcie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10 |
skład argnetyny urugwaju ktoś coś ? messyny suarezy będą jak to wygląda ? pomóżcie łorenowi który zawsze pomaga ok Warrenie, nie ma sprawy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
aker a co z tą kumpelą Twojej żony co ją arab przestrzegł żeby nie szła w środę na zakupy do Silesi ?
Wyszła już z pod dywanu ? nie wiem, słuch o niej zaginął  nie chodziło o środę tylko o okres do sierpnia Mówiłem ci aker, że to opowieść z doopy była i że ona was w ciula robiła.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
aker a co z tą kumpelą Twojej żony co ją arab przestrzegł żeby nie szła w środę na zakupy do Silesi ?
Wyszła już z pod dywanu ? nie wiem, słuch o niej zaginął  nie chodziło o środę tylko o okres do sierpnia Mówiłem ci aker, że to opowieść z doopy była i że ona was w ciula robiła. http://atrapa.net/legendy/wdzieczny-terrorysta.htm
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
skład argnetyny urugwaju ktoś coś ? messyny suarezy będą jak to wygląda ? pomóżcie łorenowi który zawsze pomaga ok Warrenie, nie ma sprawy  dzięki na Ciebie zawsze można liczyć !
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Albiceleste coach Edgardo Bauza has selected the Barcelona star for the key clash in Mendoza, while Paulo Dybala, Lucas Pratto and Angel Di Maria also feature
Lionel Messi will make his international return against Uruguay in a World Cup qualifier on Thursday after recovering from a hamstring injury in time, the Argentine Football Association has confirmed.
Messi announced his retirement from international football in June after having a penalty saved in the shoot-out of the Copa America final against Chile, with Argentina losing the final for the second year in a row to the same opposition.
But Messi's retirement only lasted until August as he quickly reversed his decision and returned to the fold, with new Argentina coach Edgardo Bauza naming the Barcelona forward in his first team for the clash in Mendoza.
Messi will captain the side, with Lucas Pratto making his debut up front in the absence of the injured Sergio Aguero, with Paulo Dybala and Angel Di Maria also selected in an attacking line-up.
Uruguay, who have named Messi's club team-mate Luis Suarez in their team, currently lead the CONMEBOL World Cup qualifying table after six fixtures, with Argentina in third place in the standings.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
aker a co z tą kumpelą Twojej żony co ją arab przestrzegł żeby nie szła w środę na zakupy do Silesi ?
Wyszła już z pod dywanu ? nie wiem, słuch o niej zaginął  nie chodziło o środę tylko o okres do sierpnia Mówiłem ci aker, że to opowieść z doopy była i że ona was w ciula robiła. fechu, zjebałeś
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,354 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,354 Likes: 3 |
Eee tam. Ludzie, których stać na takie flaszki mają na tyle oleju w głowie, że kupują je jako lokatę kapitału a nie żeby się przed jakimiś leszczami chwalić. oj to zależy od człowieka. jest grupa ludzi bogatych od tzw dziecka. czyli np dziadek, ojciec mieli już kupę siana, i taki człowiek nie wykazuje potrzeby "się pokazać" jest też grupa ludzi którzy doszli do dużej kasy w krótkim czasie tzw nowobogackich którzy wcześniej klepali biedę (przykład mój kumpel który w latach 90 dorobił się majątku na dżinsach sprowadzanych z Turcji) tacy ludzie robią wszystko żeby się pokazać że mają kasę
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
BTS jak siemaszwiktor i to do HT będzie messi vs suarez
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,354 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,354 Likes: 3 |
Mówiłem ci aker, że to opowieść z doopy była i że ona was w ciula robiła. wierzę że takie coś miało miejsce bo dziewczyna nie należy do bajkopisarek
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Mówiłem ci aker, że to opowieść z doopy była i że ona was w ciula robiła. wierzę że takie coś miało miejsce bo dziewczyna nie należy do bajkopisarek przeczytaj to http://atrapa.net/legendy/wdzieczny-terrorysta.htm
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
Belgowie, smuda wam po rowie! centralnie w rów kurwa tak jest ! takiego wielkiego penisa że jakby go pod pachę De Bruyne włożyć to by pomyślał że dywan niesie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10 |
schodzimy na ziemię..z legend i bajań znów rzeczywistość
degustacja produktów z Lidla cd..
szkockie piwo Charger strong lager...cena 2,99 puszka 0,5 litra.. pianka napowietrzona drobna...aż słodkie, prawie aksamitne w smaku, wyczuwalne nuty...o kurwa...alc 9% vol...podsumowanie...stosunek jakości do ceny...przesunięty w stronę jakości zdecydowanie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
to by było nie zgodne z ich wiarą i żaden terrorysta nie pucnął by się z czegoś takiego jak zamach nawet jakby mu pucowała ta laska kolbę dwa tygodnie bez przerwy  a nie oddała portfel z biletem ztm to wszystko mega kit Chudini cię wkręca , taki z niego kawalarz
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10 |
skład argnetyny urugwaju ktoś coś ? messyny suarezy będą jak to wygląda ? pomóżcie łorenowi który zawsze pomaga ok Warrenie, nie ma sprawy  dzięki na Ciebie zawsze można liczyć ! przez skromność nie zaprzeczę.. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
moim zdaniem piwo z puszki jest nie zdatne do picia !
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
Mówiłem ci aker, że to opowieść z doopy była i że ona was w ciula robiła. wierzę że takie coś miało miejsce bo dziewczyna nie należy do bajkopisarek a kim jest z zawodu?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|