|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Przykłady legend miejskich
Osobna strona: Kategoria:Miejskie legendy.
czarne wołgi, porywające dzieci w czasach PRL istnienie Chupacabry gerbilling istnienie superszpiega Kilroya[4][5] Lista z Villejuif używanie w wietnamskich barach psiego mięsa do przyrządzania potraw[2] zabójca na tylnym siedzeniu[6] znikający autostopowicz[7] Klątwa Tutanchamona Czakram wawelski Śmierć Paula McCartneya w wypadku samochodowym Lenin był grzybem Stanie Zoi
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716 Likes: 10 |
moim zdaniem piwo z puszki jest nie zdatne do picia ! a ja właśnie perły otworzyłem:/
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
tych miejskich legend to jest od chuja. zaczynaja od zarówki w mordzie, przez zjarane rondo a na akademickiej wyprawie na marsa konczac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,860 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,860 Likes: 10 |
moim zdaniem piwo z puszki jest nie zdatne do picia ! też tak uważałem Warrenie, nawet posunąłem się do tego, że kpiłem z tych co takowe piją...dzisiaj jednak - nastąpiła przemiana  a tak serio, to ludzie z branży przekonywali mnie, że nie jest to prawdą...zrobili mi ślepy test, i kurwa co...nie odróżniłem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
moim zdaniem piwo z puszki jest nie zdatne do picia ! dokladnie nie ten smak pic piwo z puchy to jak ciupciac w gumce 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
ja rozróżniłem colę z puszki z colą z butelki 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
dziwne, myślałem że wóda się nie psuje a tym bardziej ta lepsiejsza to ta moja 12letnia co dostałem na 18nastkę pewno nadaje się do czyszczenia hamulców
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,860 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,860 Likes: 10 |
grać te kartki w Ekładorze czy nie...Warrenie, Fechu ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
ja rozróżniłem colę z puszki z colą z butelki  w butelce jest mocniej gazowana 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
Biczyk a słyszałeś legendę o słoiku w dupie ? ja widziałem nawet filmik 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,860 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,860 Likes: 10 |
moim zdaniem piwo z puszki jest nie zdatne do picia ! dokladnie nie ten smak pic piwo z puchy to jak ciupciac w gumce  to ćwiczcie, kurwa...jak będzie zlot, to będzie i ślepy test konsumencki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Biczyk a słyszałeś legendę o słoiku w dupie ? ja widziałem nawet filmik  daj spokój  widziałem na jutjub
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
moim zdaniem piwo z puszki jest nie zdatne do picia ! dokladnie nie ten smak pic piwo z puchy to jak ciupciac w gumce  to ćwiczcie, kurwa...jak będzie zlot, to będzie i ślepy test konsumencki  ślepy będzie i to nie tylko test 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
dziwne, myślałem że wóda się nie psuje a tym bardziej ta lepsiejsza to ta moja 12letnia co dostałem na 18nastkę pewno nadaje się do czyszczenia hamulców Nie wiem jak jest z wódą. Ale z whisky jest tak, że jeśli nie jest szczelnie zamknięta i nie będzie trzymana w ciemnym i chłodnym miejscu to na bank zmieni smak i moc. Nie mówiąc już o napoczętych butelczynach. Nawet w podręcznikach piszą, że max w 2 lata trzeba opróżnić.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
grać te kartki w Ekładorze czy nie...Warrenie, Fechu ?? Nr Selekcje Zdarzenie Data zdarzenia Zasady Wygrana/miejsce Kursy Wynik 1 Tak Argentyna v Urugwaj (Obydwie drużyny strzelą gola w 1. połowie) 01/09/2016 Brak 5.50 Odbędzie się Selekcje Nr Selekcje Zdarzenie Data zdarzenia Zasady Wygrana/miejsce Kursy Wynik 1 Tak / Tak Argentyna v Urugwaj (Obydwie drużyny strzelą gola: 1. połowa - 2. połowa) 01/09/2016 Brak 19.00 Odbędzie się
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,860 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,860 Likes: 10 |
grać te kartki w Ekładorze czy nie...Warrenie, Fechu ?? Nr Selekcje Zdarzenie Data zdarzenia Zasady Wygrana/miejsce Kursy Wynik 1 Tak Argentyna v Urugwaj (Obydwie drużyny strzelą gola w 1. połowie) 01/09/2016 Brak 5.50 Odbędzie się Selekcje Nr Selekcje Zdarzenie Data zdarzenia Zasady Wygrana/miejsce Kursy Wynik 1 Tak / Tak Argentyna v Urugwaj (Obydwie drużyny strzelą gola: 1. połowa - 2. połowa) 01/09/2016 Brak 19.00 Odbędzie się dzięki, to lubię...proste pytanie - konkretna odpowiedź 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
dziwne, myślałem że wóda się nie psuje a tym bardziej ta lepsiejsza to ta moja 12letnia co dostałem na 18nastkę pewno nadaje się do czyszczenia hamulców Nie wiem jak jest z wódą. Ale z whisky jest tak, że jeśli nie jest szczelnie zamknięta i nie będzie trzymana w ciemnym i chłodnym miejscu to na bank zmieni smak i moc. Nie mówiąc już o napoczętych butelczynach. Nawet w podręcznikach piszą, że max w 2 lata trzeba opróżnić. ale to musi być nie dobry trunek żeby go pić dwa lata!
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|