a ja dostałem coś innego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
heja! Mam do Ciebie pytanie. Czy nie posiadasz moze darmowego kodu do bet at home. Jest on darmowy dla uzytkowników epulsa, którzy sa w nim juz jakis czas. Ja niedawno sie zarejestrowałem więc go nie dostałem. Jesli nie interesujesz sie bukmacherką i mógłbyś go dla mnie odstąpić byłbym Ci dozgonnie wdzieczny. Powinieneś go znaleźć w wiadomościach i reklamach otrzymywanych od epulsa. Pozdrawiam
moja odp.
pewnie ze mam !! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> tzn. miałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ale jak bedziesz mial juz to pozycz mi jednego ok? bo też bym chciał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
o, ja mam tam konto z 3 lata a nie dostalem bonusa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> BANDA DECYDENTOW <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
o, ja mam tam konto z 3 lata a nie dostalem bonusa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> BANDA DECYDENTOW <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
ja od 2, i dostałem kilka razy już <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> teraz jest super promocja, codziennie 50euro gratis, jak ktos nie odbierze to przechodzi na nastepny dzien i jest kumulacja, ostatnio było 1900 euro i jakiś Rafał to zgarnął, szczęściarz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
http://www.metacafe.com/watch/167108/doggy_style/ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> na koncu fajna mina tej dziewczynki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Heh biorę udział w jednym konkursie na innym małym forum na zasadach play-off i jeden użytkownik nie podał tam jeszcze typów jako jedyny na 8 osób, którzy pozostali w konkursie. No i jeden z innych uczestników się zbulwersował i o to co napisał tamtemu :
Quote
Zwracam się do typera ze wschodu rusz tą półkulę iwreszcie podaj te typy kturymi się bezpowstawnie chwaliłes na forum .......... Z hokejem to masz do trzynienia tak jak ja z agancja towarzyszystką . OŚWIADCZAM NIE PODAM TYPU ŻADNEGO DOPUKI ty NIE PODASZ 6 NIE ZALEŻY MI NA WEJŚĆIU DO ĆWIEĆWINAŁU TYLKO NA POKAZANIE KLASY KTUREJ ty nie posiadasz TO nie jest taktyka TYLKO DEBILOWSTWO Na tym przejechali się NAWET najwięksi POLITYCY nie muwiąc o innych Osobach"
Pozwolę sobie zacytować słynne powiedzenie Marka Twaina : "czasami lepiej nic nie mówić i sprawiać wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości"
Heh biorę udział w jednym konkursie na innym małym forum na zasadach play-off i jeden użytkownik nie podał tam jeszcze typów jako jedyny na 8 osób, którzy pozostali w konkursie. No i jeden z innych uczestników się zbulwersował i o to co napisał tamtemu :
Quote
Zwracam się do typera ze wschodu rusz tą półkulę iwreszcie podaj te typy kturymi się bezpowstawnie chwaliłes na forum .......... Z hokejem to masz do trzynienia tak jak ja z agancja towarzyszystką . OŚWIADCZAM NIE PODAM TYPU ŻADNEGO DOPUKI ty NIE PODASZ 6 NIE ZALEŻY MI NA WEJŚĆIU DO ĆWIEĆWINAŁU TYLKO NA POKAZANIE KLASY KTUREJ ty nie posiadasz TO nie jest taktyka TYLKO DEBILOWSTWO Na tym przejechali się NAWET najwięksi POLITYCY nie muwiąc o innych Osobach"
Pozwolę sobie zacytować słynne powiedzenie Marka Twaina : "czasami lepiej nic nie mówić i sprawiać wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości"
Pierwsze co to chyba miał pod górkę do szkoły.Narobić tyle błędów w kilku zdaniach (mistrzostwo świata).Swoją drogą żenujące . <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />