Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 15 1 2 3 14 15
#675357 28/09/2006 01:30
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081

Bonus: Unibet
#675358 28/09/2006 05:50
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
[Linked Image]



Taka dziurka ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#675359 28/09/2006 07:53
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790

#675360 28/09/2006 09:15
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
http://www.kronikatygodnia.pl/tekst.php?abcd=15555&dz=1

panowie patrzcie co sie u mnie w miescie wyrabia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />


kuwa... skad mialem wiedziec ze to panna mloda ....

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#675361 28/09/2006 09:38
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,499
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,499
Trailery do filmu JOB , ja już nie mogę się doczekać:










#675362 28/09/2006 10:45
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
radosna tworczosc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

[Linked Image]

[Linked Image]

[Linked Image]

#675363 28/09/2006 11:29
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
Quote
radosna tworczosc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

[Linked Image]
(..)

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#675364 28/09/2006 11:44
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Quote
http://www.kronikatygodnia.pl/tekst.php?abcd=15555&dz=1

panowie patrzcie co sie u mnie w miescie wyrabia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />


kuwa... skad mialem wiedziec ze to panna mloda ....

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

jasiu śmietana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#675365 28/09/2006 11:54
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
kto to jest ten jasiu śmietana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

ciekawe...
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#675366 28/09/2006 12:40
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Quote
kto to jest ten jasiu śmietana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

słynna postać zwłaszcza z komentarzy na onecie, z tego co się orientuję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

http://sport.onet.pl/74318,1248685,1409929,wiadomosc.html

i weś ogarnij o co komu i gdzie chodzi...

#675367 28/09/2006 14:25
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Quote
radosna tworczosc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

[Linked Image]

[Linked Image]

[Linked Image]

Na pierwszy rzut oka widac, ze to sztucznie napisane...

#675368 28/09/2006 21:55
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
a tutaj priv ktory dzis dostalem:

witam
tak napisal jeden z lepszych typerow jakich znam

OB vs. Hertha BSC Berlin - mecz sprzedany!
Mecz zaklepany - pewne 2!


nie podaje autora, bo nie ma sensu, napewno chciał dobrze, czasem tak wychodzi

pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#675369 28/09/2006 22:06
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
a ja dostałem coś innego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

heja!
Mam do Ciebie pytanie. Czy nie posiadasz moze darmowego kodu do bet at home. Jest on darmowy dla uzytkowników epulsa, którzy sa w nim juz jakis czas. Ja niedawno sie zarejestrowałem więc go nie dostałem. Jesli nie interesujesz sie bukmacherką i mógłbyś go dla mnie odstąpić byłbym Ci dozgonnie wdzieczny. Powinieneś go znaleźć w wiadomościach i reklamach otrzymywanych od epulsa.
Pozdrawiam

moja odp.

pewnie ze mam !! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> tzn. miałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ale jak bedziesz mial juz to pozycz mi jednego ok? bo też bym chciał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#675370 28/09/2006 23:33
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
o, ja mam tam konto z 3 lata a nie dostalem bonusa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
BANDA DECYDENTOW <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#675371 28/09/2006 23:48
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Quote
o, ja mam tam konto z 3 lata a nie dostalem bonusa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
BANDA DECYDENTOW <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

ja od 2, i dostałem kilka razy już <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> teraz jest super promocja, codziennie 50euro gratis, jak ktos nie odbierze to przechodzi na nastepny dzien i jest kumulacja, ostatnio było 1900 euro i jakiś Rafał to zgarnął, szczęściarz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#675372 29/09/2006 00:49
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
http://www.metacafe.com/watch/167108/doggy_style/ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> na koncu fajna mina tej dziewczynki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

http://www.metacafe.com/watch/177864/fatty_falls/ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

http://www.metacafe.com/watch/149167/a_game_fight/ laugh ale mecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#675373 29/09/2006 09:56
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Heh biorę udział w jednym konkursie na innym małym forum na zasadach play-off i jeden użytkownik nie podał tam jeszcze typów jako jedyny na 8 osób, którzy pozostali w konkursie. No i jeden z innych uczestników się zbulwersował i o to co napisał tamtemu :

Quote
Zwracam się do typera ze wschodu rusz tą półkulę iwreszcie podaj te typy kturymi się bezpowstawnie chwaliłes na forum ..........
Z hokejem to masz do trzynienia tak jak ja z agancja towarzyszystką .
OŚWIADCZAM NIE PODAM TYPU ŻADNEGO DOPUKI ty NIE PODASZ 6
NIE
ZALEŻY MI NA WEJŚĆIU DO ĆWIEĆWINAŁU
TYLKO NA POKAZANIE KLASY KTUREJ ty nie posiadasz
TO nie jest taktyka TYLKO DEBILOWSTWO
Na tym przejechali się NAWET najwięksi POLITYCY nie muwiąc o innych Osobach"

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Pozwolę sobie zacytować słynne powiedzenie Marka Twaina : "czasami lepiej nic nie mówić i sprawiać wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości"

#675374 29/09/2006 10:07
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Quote
http://www.metacafe.com/watch/177864/fatty_falls/ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

kolega po h... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#675375 29/09/2006 11:33
Dołączył: Sep 2005
Posty: 543
addict
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 543
Quote
Heh biorę udział w jednym konkursie na innym małym forum na zasadach play-off i jeden użytkownik nie podał tam jeszcze typów jako jedyny na 8 osób, którzy pozostali w konkursie. No i jeden z innych uczestników się zbulwersował i o to co napisał tamtemu :

Quote
Zwracam się do typera ze wschodu rusz tą półkulę iwreszcie podaj te typy kturymi się bezpowstawnie chwaliłes na forum ..........
Z hokejem to masz do trzynienia tak jak ja z agancja towarzyszystką .
OŚWIADCZAM NIE PODAM TYPU ŻADNEGO DOPUKI ty NIE PODASZ 6
NIE
ZALEŻY MI NA WEJŚĆIU DO ĆWIEĆWINAŁU
TYLKO NA POKAZANIE KLASY KTUREJ ty nie posiadasz
TO nie jest taktyka TYLKO DEBILOWSTWO
Na tym przejechali się NAWET najwięksi POLITYCY nie muwiąc o innych Osobach"

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Pozwolę sobie zacytować słynne powiedzenie Marka Twaina : "czasami lepiej nic nie mówić i sprawiać wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości"

Pierwsze co to chyba miał pod górkę do szkoły.Narobić tyle błędów w kilku zdaniach (mistrzostwo świata).Swoją drogą żenujące . <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#675376 29/09/2006 12:45
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> , autobus najlepszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Strona 1 z 15 1 2 3 14 15

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, Green Arrow, Lukasz111, alfa, rafal08, 11kera11, forty, bukma, rymoholik, Akhu), 815 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,058
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1