http://kabarety.fani.pl/articles.php?id=572"> http://kabarety.fani.pl/articles.php?id=572">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 15 1 2 3 4 14 15
#675377 29/09/2006 12:54
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Kryszak The Best <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

http://kabarety.fani.pl/articles.php?id=572

Bonus: Unibet
#675378 29/09/2006 13:17
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202

Jak "szpeknela" bez orientu, a tam psikus <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Lezeee

#675379 29/09/2006 21:16
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Quote

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> , autobus najlepszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

dobre <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

ja widzialem kiedys podobny filmik o jakimś zakręcie chyba w Anglii, gdzie nie sposób było nie wpaść na nim w poslizg <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#675380 29/09/2006 21:35
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Kobieta jest jak podłoga: Od czasu do czasu lubi być napastowana.


Modlitwa dziewicy: nie musi być przystojny jak Janek, silny jak Gustlik, mądry jak Szarik, ale musi mieć lufę jak Rudy 102.


Sprzedam babę - rocznik 1970. Używana, brak hamulców, lekko się prowadzi. Podgrzewane siedzenie, dwie poduszki powietrzne, automatyczne ssanie, pełen lifting. Nie bita.

Kobiety i tetris na 30 levelu błędów nie wybaczają.

Przychodzi łechtaczka do miesnego:
-Dwa kilo ozorków poproszę

#675381 29/09/2006 22:15
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Jak rozróżnić, czy łabędź to samiec czy samica??

Rzucić chleb

jak złapał to samiec,
jak złapała to samica

#675382 29/09/2006 22:17
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Pewien mężczyzna postanowił się wybrać na ryby, kolega polecił mu takie super jezioro gdzie jak mówił ryby biorą cały czas, więc ten mężczyzna wziął wolne, wypożyczył łódkę i pojechal nad te jezioro. Roztawił sie z łódka i łowi, jedna godzina nic, druga godzina nic, trzecia godzina nic, i to nagle w czwartej godzinie cos pierze, wyciąga patrzy a tu gówno. Widzi jak drogą natchodzi jakich tubylec podpływa do niego i zagaduje:
-Panie nie wie pan co jest z tym jeziorem, kolega powiedzał mi że to taka super miejscówa-wyciągasz i ryba, a ja tu łowie od 4 godzin i nic nie złowiłem oprocz tego gówna....skąd to
Na to tubylec mu odpowiada:
-Wie Pan bo z tym jeziorem wiąze sie pewna legenda i ona brzmi tak: Był kiedys chłopak i dziweczyna, którzy się w sobie razem zakochali, ożenili się ale chłopak musiał jechać na wojne i bardzo długo nie wracał, wiec ta dziewczyna pomyślała że on umarł i żeby nie cierpieć popełniła samobójstwo topiąc sie w tym jeziorze, lecz po pewnym czasie wrócil tutaj jej chłopak i kiedy on dowiedział się że jego dziewczyna się utopiła postanowoł być jej wierny i też sie utpił.....
-Panie, panie ale co skąd te gówno
-A nie wiem ktoś nasrał.

#675383 29/09/2006 23:12
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Quote
(...)
ja widzialem kiedys podobny filmik o jakimś zakręcie chyba w Anglii, gdzie nie sposób było nie wpaść na nim w poslizg <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

To raczej nie Anglia ale może o to Ci chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#675384 30/09/2006 09:19
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,499
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,499

#675385 30/09/2006 09:55
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,499
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,499
Przerobiona reklama Coca Coli(po Polsku) hahaha

#675386 30/09/2006 16:09
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
ostatnie słowa przed smiercią:

jedź! prawa wolna
spoko, wiem co robię
nie poczuaj mnie
zaraz wracam
przeciez umiem pływać
cooo? ja nie potrafię?
zobacz czego sie nauczyłem
ale co Ci szkodzi?
dla Ciebie wszystko!
tam nie ma żadnego psa!
nie ucz ojca dzieci robić dobra?
tss.. z palcem w du*ie
czego się boisz, przecież nie gryzie
ups...

#675387 30/09/2006 17:22
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Nie ma to jak szczera krytyka, taka od serca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

http://masterful-magazine.com/recen...&rodzaj=recenzje&id=1596

#675388 30/09/2006 22:17
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895

#675389 30/09/2006 23:56
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125
Rooney on rampage [funny-games.biz]

Pomysłowy Wayne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#675390 01/10/2006 00:24
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023

#675391 01/10/2006 00:49
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Quote

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> , autobus najlepszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

autobus jak autobus, najciekawsza jest ta ciezarowka, z ktorej robia sie dwie ciezarowki (57s filmu)

#675392 01/10/2006 01:09
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Premier przeprosil:

[Linked Image]

[Linked Image]

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
[Linked Image]

Rambo - ziom z osiedla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Co w tym smiesznego?

Ze koles pije piwo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Co w tym smiesznego?

Chyba tylko to ,że wygląda lepiej od tego ,który się z niego nabijał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Strona 2 z 15 1 2 3 4 14 15

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (aker, $-man, Sensei, rymoholik, rafal08, betowiec, latajaca_holenderka, alfa, Lukasz111, forty), 668 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,033
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1