Program na telegazecie polsatu 2 45 - gala boksu zawodowego,walka Tomasza Adamiaka nie ma to jak profesjonalizm <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
ale nie chodzi zeby smiac sie z metali tylko z tworcow tej strony, zobacz jakim powaznym jezykiem jest to napisane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
ale nie chodzi zeby smiac sie z metali tylko z tworcow tej strony, zobacz jakim powaznym jezykiem jest to napisane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
I przez jakich rzeczoznawcow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Tylko kilka grup to metal, ale The Doors??? Metal? Heee?
Ludzie wypisujacy takia rzeczy maja mniejszy kontakt z rzeczywistoscia niz czescy piloci po dawce LSD...
ale nie chodzi zeby smiac sie z metali tylko z tworcow tej strony, zobacz jakim powaznym jezykiem jest to napisane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
I przez jakich rzeczoznawcow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Tylko kilka grup to metal, ale The Doors??? Metal? Heee?
Ludzie wypisujacy takia rzeczy maja mniejszy kontakt z rzeczywistoscia niz czescy piloci po dawce LSD...
Halo, halo, ta strona to żart i nikt tam na poważnie nie pisze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
-----------------
Żeby nie było OT
Złote jak piwo myśli Homera S.
"Może dotąd zaniedbywałem modlitwę, ale teraz, jeśli tam jesteś, proszę uratuj mnie Supermanie."
"Nie jestem w stanie prowadzić... zaraz! Nie powinienem się słuchać siebie samego, jestem pijany!"
"Cóż, jest pierwsza w nocy. Chyba pójdę do domu spędzić trochę czasu z dzieciakami."
<czak> Uważam, że świetnym produktem byłaby "Czapka Kaczuszka”. To sztuczna kaczuszka, którą przyczepiasz do czapki. Potem pływasz pod wodą, aż znajdziesz mamę kaczkę z dziećmi i dołączasz się do nich. Nagle powstajesz z wody i ryczysz jak Godzilla. Stary, jak te kaczki spieprzają! Poza tym Czapka Kaczuszka jest dobra na imprezy.
<andrju> ale była dziś akcja w szkole:P <andrju> w czasie lekcji kumpel zadzwonił do pizzerni i poprosił pizzę do sali 102 <andrju> no i gość z pizzą wchodzi i sie pyta czy ktoś nie zamawaił pizzy <andrju> my machneliśmy na niego ręką, zapłaciliśmy i otwieramy <andrju> a nasz facet od polaka zszokowany mówi <andrju> pierwszy raz zdarza mi sie zaniemówić z powodu totalnej niewychowalności dzisiejszej młodziezy <andrju> a my mu na to <andrju> wystarczyło poprosić jeżeli chce pan spróbować kawałek <andrju> a on machnął ręką i powiedział <andrju> a niech tam, dawajcie:P
<Endrju> stary moja kumpela jest gupia!! <Golota> czemu? <Endrju> zobacz jaki ma opis "PoSzLaM SiE WyKoMpCiAć, PuŹnIeJ PrOsTuJe WłOsKi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />" <Golota> to masz nic... Aśka ma "za chwile na basen - zmieniam podpaske na tampon z/w"
<varezx> ty podchodze dzis do goscia i mowie dawaj telefon <varezx> a on domnie dawaj drechy <varezx> mam mu juz zajebac a tam wyskakuja jakies lamusy z pistoletami na wode i mnie napierdalaja... <allienz6> i co zrobiles? <varezx> a co mialem zrobic uciekalem dresy mi pomoczyli..
<Spoon> Dentysci to maja problemy... przychodzi ktos do nich ogladaja zabki i wyskakuja z tekstem typu 'ma pan kamien nazebny'.. spojrzec takiemu w oczy i powiedziec 'nie uzywalem calgonu?'
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> hehhe , gdzie takie "asy" sie wypowiadaja? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />