Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 15 1 2 7 8 9 10 11 14 15
#675517 08/10/2006 08:35
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294

Bonus: Unibet
#675518 08/10/2006 10:07
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983
Program na telegazecie polsatu
2 45 - gala boksu zawodowego,walka Tomasza Adamiaka
nie ma to jak profesjonalizm <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#675519 08/10/2006 16:06
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
http://www.speedyshare.com/508965392.html

Zychu "nie po raz pierwszy staje mi..." <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#675520 08/10/2006 16:28
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202

#675521 08/10/2006 18:29
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
http://www.m-c-p.prv.pl/ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#675522 08/10/2006 18:36
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Quote
http://www.m-c-p.prv.pl/ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

co za shit...
chce mi się śmiać i żygać na zmianę...

#675523 08/10/2006 18:42
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
to nie żygaj tylko sie smiej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#675524 08/10/2006 18:47
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Mnie też to wcale nie śmieszy :/ Subkulura jak subkultura

#675525 08/10/2006 18:53
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
ale nie chodzi zeby smiac sie z metali tylko z tworcow tej strony, zobacz jakim powaznym jezykiem jest to napisane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#675526 08/10/2006 19:31
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,756
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,756
http://e-mp3s.eu/aleryj2/ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#675527 08/10/2006 19:35
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
koleś świetny niczym Pablo Francisco



"Dad... I love punani." albo teksty o indyjczykach doskonałe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#675528 08/10/2006 19:56
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Na rowerze łatwiej uciec policji:
http://feeds.autoblog.com/~r/weblogsinc/autoblog/~3/34103169/ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#675529 08/10/2006 19:58
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Quote
Na rowerze łatwiej uciec policji:
http://feeds.autoblog.com/~r/weblogsinc/autoblog/~3/34103169/ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

no mial chlopak farta w ostatniej akcji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#675530 08/10/2006 20:30
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,112
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,112
myślę, że dzis do tego działu można wstawić panów Knowle i Melzera którzy oddali mecz ze stanu 8:1 i 9:3 taju buehehehe tongue

#675531 08/10/2006 22:05
Dołączył: Oct 2005
Posty: 217
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 217
Quote
ale nie chodzi zeby smiac sie z metali tylko z tworcow tej strony, zobacz jakim powaznym jezykiem jest to napisane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

I przez jakich rzeczoznawcow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Tylko kilka grup to metal, ale The Doors??? Metal? Heee?

Ludzie wypisujacy takia rzeczy maja mniejszy kontakt z rzeczywistoscia niz czescy piloci po dawce LSD...

#675532 09/10/2006 13:07
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Quote
Quote
ale nie chodzi zeby smiac sie z metali tylko z tworcow tej strony, zobacz jakim powaznym jezykiem jest to napisane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

I przez jakich rzeczoznawcow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Tylko kilka grup to metal, ale The Doors??? Metal? Heee?

Ludzie wypisujacy takia rzeczy maja mniejszy kontakt z rzeczywistoscia niz czescy piloci po dawce LSD...

Halo, halo, ta strona to żart i nikt tam na poważnie nie pisze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

-----------------

Żeby nie było OT

Złote jak piwo myśli Homera S.

"Może dotąd zaniedbywałem modlitwę, ale teraz, jeśli tam jesteś, proszę uratuj mnie Supermanie."

"Nie jestem w stanie prowadzić... zaraz! Nie powinienem się słuchać siebie samego, jestem pijany!"

"Cóż, jest pierwsza w nocy. Chyba pójdę do domu spędzić trochę czasu z dzieciakami."

Więcej:
http://www.joemonster.org/article.php?sid=6451
http://www.joemonster.org/article.php?sid=6475

Hehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#675533 09/10/2006 14:20
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202

#675534 09/10/2006 14:37
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
http://video.google.pl/videoplay?docid=-7357471817309337331

Świat według kiepskich-browar z kominem

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#675535 09/10/2006 15:53
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
<czak> Uważam, że świetnym produktem byłaby "Czapka Kaczuszka&#8221;. To sztuczna kaczuszka, którą przyczepiasz do czapki. Potem pływasz pod wodą, aż znajdziesz mamę kaczkę z dziećmi i dołączasz się do nich. Nagle powstajesz z wody i ryczysz jak Godzilla. Stary, jak te kaczki spieprzają! Poza tym Czapka Kaczuszka jest dobra na imprezy.

-----------------------------------------------------------


<Jakis_typ> Ej, koleżanka ma opis, a ja się nie znam, jak to jest "na komke"??


-----------------------------------------------------------
<_noita_> zemsta będzie straszna..
<c00lfon> Wiem, czytałem streszczenie :/

------------------------------------------------------------

<andrju> ale była dziś akcja w szkole:P
<andrju> w czasie lekcji kumpel zadzwonił do pizzerni i poprosił pizzę do sali 102
<andrju> no i gość z pizzą wchodzi i sie pyta czy ktoś nie zamawaił pizzy
<andrju> my machneliśmy na niego ręką, zapłaciliśmy i otwieramy
<andrju> a nasz facet od polaka zszokowany mówi
<andrju> pierwszy raz zdarza mi sie zaniemówić z powodu totalnej niewychowalności dzisiejszej młodziezy
<andrju> a my mu na to
<andrju> wystarczyło poprosić jeżeli chce pan spróbować kawałek
<andrju> a on machnął ręką i powiedział
<andrju> a niech tam, dawajcie:P

------------------------------------------------------------

<Endrju> stary moja kumpela jest gupia!!
<Golota> czemu?
<Endrju> zobacz jaki ma opis "PoSzLaM SiE WyKoMpCiAć, PuŹnIeJ PrOsTuJe WłOsKi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />"
<Golota> to masz nic... Aśka ma "za chwile na basen - zmieniam podpaske na tampon z/w"

------------------------------------------------------------

<varezx> ty podchodze dzis do goscia i mowie dawaj telefon
<varezx> a on domnie dawaj drechy
<varezx> mam mu juz zajebac a tam wyskakuja jakies lamusy z pistoletami na wode i mnie napierdalaja...
<allienz6> i co zrobiles?
<varezx> a co mialem zrobic uciekalem dresy mi pomoczyli..

------------------------------------------------------------

<Spoon> Dentysci to maja problemy... przychodzi ktos do nich ogladaja zabki i wyskakuja z tekstem typu 'ma pan kamien nazebny'.. spojrzec takiemu w oczy i powiedziec 'nie uzywalem calgonu?'

------------------------------------------------------------

<Poncki> Dolary mają znaki wodne, czy tylko pasek?
<jceel> Poncki, olej, drukuj jak leci.

------------------------------------------------------------

<D4> mam nowy pomysl na reklame GG
<D4> wisniewski w zolto-pomaranczowych wlosach
<D4> i spiewa: "ciagle padam..."

------------------------------------------------------------

#675536 09/10/2006 16:18
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,395
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,395
Quote
<D4> mam nowy pomysl na reklame GG
<D4> wisniewski w zolto-pomaranczowych wlosach
<D4> i spiewa: "ciagle padam..."

------------------------------------------------------------


<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> hehhe , gdzie takie "asy" sie wypowiadaja? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Strona 9 z 15 1 2 7 8 9 10 11 14 15

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, kamel, betowiec, forty, alfa), 2,636 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,332
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1