Temat dlugi ale zapewniam warto wczuc sie w akcje - czytalem z zapartym tchem dawno takiej polewy nie mialem.
Jestem na jedenastej stronie i zastanawiam się czy czytać dalej i czy można umrzeć ze śmiechu..
rafter jeden z bogow bukmacherki, dawniej to byl gwiazdor na meczu, 2zlotowkowicze blagali go o typy, a on traktowal ich jak smieci, czarterem latal na mecze PD lub PS oczywiscie za kase z bukow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
He he łezka sie w oku kręci jak sobie przypomne stare dobre czasy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
U mnie dokladnie to samo, mimo ze z tego forum przegladam teraz juz wlasciwie tylko dzial To i Owo. Dzieki za tego linka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Dawno mnie tu nie było <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
W cieżarówce wiozącej kury jedzie kierowca z papugą. Dla dorosłych Nagle ciężarówkę zatrzymuje dziewczyna i prosi o podwiezienie. - A dasz dupy? - pyta kierowca. - Nie! - To wypie****aj! Po kilkunastu kilometrach ciężarówkę zatrzymuje kolejna dziewczyna i prosi o podwiezienie. - A dasz dupy? - pyta znowu kierowca. - Nie! - To wypie****aj! Po godzinie ciężarówkę zatrzymuje policjant i mówi do kierowcy: - Gubi pan kury z przyczepy! Zdziwiony kierowca wychodzi z szoferki i odchyla plandekę. Patrzy a tam papuga trzyma ostatnią kurę za szyję i pyta: - Dasz dupy?. - Nie! - To wypie****aj!
Polska - Portugalia: Chce wierzyc, ze wygramy, ale bądźmy realistami, pewnie znowu dostaniemy ostro po dupie, ale na pewno wyciągniemy z tego wnioski bo coś będzie nie tak. Moj typ: 2. Kurs: 1.20
Co będzie jak się skrzyżuje blondynkę z psem husky Ano... są dwie możliwości: albo wyjdzie nam blondynka zajebiście odporna na mróz albo husky, który będzie najlepiej ciągnął w całym zaprzęgu.
Z dziejów prezydentow: Kwaśniewski pokazał jak rządzić, Jaruzelski pokazał jak nie rządzić, Wałęsa pokazał, że każdy idiota może rządzić Kaczyński pokazał, że nie każdy
Z dziejów prezydentow: Kwaśniewski pokazał jak rządzić, Jaruzelski pokazał jak nie rządzić, Wałęsa pokazał, że każdy idiota może rządzić Kaczyński pokazał, że nie każdy
hahaha jebne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> dobre to jest, trzeba będzie sprzedać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
i aby nie było OT:
Nauczycielka w szkole pyta Jasia. - Jasiu, powiedz co mamy z gąski? - Smalec. - No dobrze Jasiu, ale co jeszcze? - Smalec. -Jasiu, powiedz mi, co masz w poduszce? - Dziurę. - A co jest w tej dziurze? - Pierze. - Świetnie. No to co mamy z gąski? - Smalec!
Na lekcji plastyki nauczycielka mówi do uczniów: - Dzieci, do wykonania tego rysunku potrzebny jest miękki ołówek. Takie ołówki oznaczone są napisem HB. Sprawdźcie czy takie posiadacie... Jasiu, co ty masz napisane na ołówku? Jasio: - Made in China.