"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 15 1 2 9 10 11 12 13 14 15
#675557 10/10/2006 21:12
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
[Linked Image]

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#675558 10/10/2006 21:16
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
Quote
Stali bywalcy forum napewno znaja temat a tym co nie znaja polecam:
http://www.mecz.org/ubbthreads/show...50535&an=0&page=0#350535

Temat dlugi ale zapewniam warto wczuc sie w akcje - czytalem z zapartym tchem dawno takiej polewy nie mialem.
Jestem na jedenastej stronie i zastanawiam się czy czytać dalej i czy można umrzeć ze śmiechu..

#675559 10/10/2006 21:20
Dołączył: Jan 2005
Posty: 790
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 790


super partia hehehehe

#675560 10/10/2006 22:29
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895

#675561 10/10/2006 22:33
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Quote
Quote
Stali bywalcy forum napewno znaja temat a tym co nie znaja polecam:
http://www.mecz.org/ubbthreads/show...50535&an=0&page=0#350535

Temat dlugi ale zapewniam warto wczuc sie w akcje - czytalem z zapartym tchem dawno takiej polewy nie mialem.
Jestem na jedenastej stronie i zastanawiam się czy czytać dalej i czy można umrzeć ze śmiechu..

rafter jeden z bogow bukmacherki, dawniej to byl gwiazdor na meczu, 2zlotowkowicze blagali go o typy, a on traktowal ich jak smieci, czarterem latal na mecze PD lub PS oczywiscie za kase z bukow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#675562 10/10/2006 23:09
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Experto nie wiesz co sie dzieje z Rafterem ? jakoś niedawno coś mi się obiło o uszy że Rafter powrócił:D

He he łezka sie w oku kręci jak sobie przypomne stare dobre czasy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#675563 10/10/2006 23:22
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
O
Pooh-Bah
Pooh-Bah
O Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
Co prawda ja nie jestem Experto, ale z tego co wiem, to teraz Rafter się wziął za kasyna.

#675564 11/10/2006 07:10
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
W końcu buki mogą odetchnąć :]]]]]]]]]

#675565 11/10/2006 08:36
Dołączył: Feb 2002
Posty: 139
J
member
member
J Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 139
Quote
He he łezka sie w oku kręci jak sobie przypomne stare dobre czasy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

U mnie dokladnie to samo, mimo ze z tego forum przegladam teraz juz wlasciwie tylko dzial To i Owo. Dzieki za tego linka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#675566 11/10/2006 10:04
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Quote


super partia hehehehe

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Jak mogłem to ominąć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#675567 11/10/2006 10:15
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Quote
Quote


super partia hehehehe

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Jak mogłem to ominąć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Babka jest mocna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

A mówi że od młodzieży trzeba wymagać kultury i pokory...
Pojebana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#675568 11/10/2006 10:16
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
IV część sejmowego muppet show <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/4,68466,,,,3675824.html

#675569 11/10/2006 10:34
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294

#675570 11/10/2006 12:44
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Dawno mnie tu nie było <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

W cieżarówce wiozącej kury jedzie kierowca z papugą.
Dla dorosłych
Nagle ciężarówkę zatrzymuje dziewczyna i prosi o podwiezienie.
- A dasz dupy? - pyta kierowca.
- Nie!
- To wypie****aj!
Po kilkunastu kilometrach ciężarówkę zatrzymuje kolejna dziewczyna i prosi o podwiezienie.
- A dasz dupy? - pyta znowu kierowca.
- Nie!
- To wypie****aj!
Po godzinie ciężarówkę zatrzymuje policjant i mówi do kierowcy:
- Gubi pan kury z przyczepy!
Zdziwiony kierowca wychodzi z szoferki i odchyla plandekę. Patrzy a tam papuga trzyma ostatnią kurę za szyję i pyta:
- Dasz dupy?.
- Nie!
- To wypie****aj!

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#675571 11/10/2006 14:19
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,112
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,112
dziś znów do mnie napisał Maciek Żurawski i jego bet24. chłopaki tym razem chyba dłużej myśleli bo wymyślili takie coś :>>>

Francja - Wyspy Owcze: I co mam doradzic? Moj typ: 1. Kurs: 1.01.

Polska - Portugalia: Chce wierzyc, ze wygramy. Warto. Moj typ: 1. Kurs: 3.40.


<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#675572 11/10/2006 14:38
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Quote
dziś znów do mnie napisał Maciek Żurawski i jego bet24. chłopaki tym razem chyba dłużej myśleli bo wymyślili takie coś :>>>

Francja - Wyspy Owcze: I co mam doradzic? Moj typ: 1. Kurs: 1.01.

Polska - Portugalia: Chce wierzyc, ze wygramy. Warto. Moj typ: 1. Kurs: 3.40.


<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Polska - Portugalia: Chce wierzyc, ze wygramy, ale bądźmy realistami, pewnie znowu dostaniemy ostro po dupie, ale na pewno wyciągniemy z tego wnioski bo coś będzie nie tak. Moj typ: 2. Kurs: 1.20

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#675573 11/10/2006 15:04
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Co będzie jak się skrzyżuje blondynkę z psem husky
Ano... są dwie możliwości: albo wyjdzie nam blondynka zajebiście odporna na mróz albo husky, który będzie najlepiej ciągnął w całym zaprzęgu.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" />

#675574 11/10/2006 15:14
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Z dziejów prezydentow: Kwaśniewski pokazał jak rządzić, Jaruzelski pokazał jak nie rządzić, Wałęsa pokazał, że każdy idiota może rządzić Kaczyński pokazał, że nie każdy

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#675575 11/10/2006 15:19
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
http://www.maxior.pl/?p=index&id=36670&0

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#675576 11/10/2006 15:22
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Quote
Z dziejów prezydentow: Kwaśniewski pokazał jak rządzić, Jaruzelski pokazał jak nie rządzić, Wałęsa pokazał, że każdy idiota może rządzić Kaczyński pokazał, że nie każdy

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

hahaha jebne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> dobre to jest, trzeba będzie sprzedać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

i aby nie było OT:

Nauczycielka w szkole pyta Jasia.
- Jasiu, powiedz co mamy z gąski?
- Smalec.
- No dobrze Jasiu, ale co jeszcze?
- Smalec.
-Jasiu, powiedz mi, co masz w poduszce?
- Dziurę.
- A co jest w tej dziurze?
- Pierze.
- Świetnie. No to co mamy z gąski?
- Smalec!


Na lekcji plastyki nauczycielka mówi do uczniów:
- Dzieci, do wykonania tego rysunku potrzebny jest miękki ołówek. Takie ołówki oznaczone są napisem HB. Sprawdźcie czy takie posiadacie... Jasiu, co ty masz napisane na ołówku?
Jasio:
- Made in China.

Strona 11 z 15 1 2 9 10 11 12 13 14 15

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, burbon, Lukasz111, aker), 2,653 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,866
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1