|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Biczu nie rozumiem twojej wiary w gola dla Legii. Przeciez to kompletna abstrakcja. się okaże ale ja nic nie obiecuje w tym szalenstwie jest metoda, ile to juz razy nas sport/piłka zaskakiwała, chociazby wygrana repry z mistrzami swiata niemcami na narodowym  Tronk ziom, to prawda, ale... Polska: Lewandowski, Milik, Krychowiak... Legia: Prijovic, Moulin, Jodlowiec...  bo chce i zyczył bym sobie dobrego wyniku L 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2016
Posty: 493
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2016
Posty: 493 |
No to Legia - BVB ov1,5HT, Borussia strzeli z karnego, Borussia over 5 rożnych  Skąd te nastroje macie, że Borussia wygra 1 bramką? Szanujmy się Legia wpierdol od Arki u siebie dostała, 0 dobrego meczu w tym sezonie to z czym do ludu? Wiadomo, że człowiek by chciał aby polska drużyna walczyła o zwycięstwo ale bądźmy realistami 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817 |
Ja dziś gram cs 1-1 oraz 2-2, Kursy 10 oraz 20 zł za 10 zł Czyli wygrana w nowej walucie "zł do kwadratu" Taki to pożyje
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
bo chce i zyczył bym sobie dobrego wyniku L  Ja tez, ale kazdego optymiste staram sie tonowac, bo jakikolwiek optymizm tu nie jest na miejscu. No i LM to raczej dodatek.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,324 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,324 Likes: 3 |
Ja dziś gram cs 1-1 oraz 2-2, Kursy 10 oraz 20 zł za 10 zł każdy ,a to dlatego przypomina mi to Kursy na mecz Kazachy - Polska (2-2) gdzie Kursy na Polaków były takie jak na Bvb dziś ok1.3-1.4 w naziemnych , po prostu przeczucie  masz jakieś racjonalne przesłanki do tego typu? bo jeżeli chodzi o mecz Kazachstan - Polska to jakieś tam małe "ale" było tzn.: zmiana czasowa ciężki klimat boisko sztuczne brak Pazdana i Grosika
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
Totki pewniejsze niż Juve, więc
Totki & Bruggia +x
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Ja dziś gram cs 1-1 oraz 2-2, Kursy 10 oraz 20 zł za 10 zł każdy ,a to dlatego przypomina mi to Kursy na mecz Kazachy - Polska (2-2) gdzie Kursy na Polaków były takie jak na Bvb dziś ok1.3-1.4 w naziemnych , po prostu przeczucie  masz jakieś racjonalne przesłanki do tego typu? bo jeżeli chodzi o mecz Kazachstan - Polska to jakieś tam małe "ale" było tzn.: zmiana czasowa ciężki klimat boisko sztuczne brak Pazdana i Grosika Brak Pazdana i Grosika dzis tez sie zgadza!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
No to Legia - BVB ov1,5HT, Borussia strzeli z karnego, Borussia over 5 rożnych  Skąd te nastroje macie, że Borussia wygra 1 bramką? Szanujmy się Legia wpierdol od Arki u siebie dostała, 0 dobrego meczu w tym sezonie to z czym do ludu? Wiadomo, że człowiek by chciał aby polska drużyna walczyła o zwycięstwo ale bądźmy realistami  a co to Arka jakieś leszcze i 8 cud świata się wydarzył ? Zapomniałeś o Niecieczy
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888 |
Ja dziś gram cs 1-1 oraz 2-2, Kursy 10 oraz 20 zł za 10 zł Czyli wygrana w nowej walucie "zł do kwadratu" Taki to pożyje . Witaj Józefie pomyłka za dużo "zł" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817 |
Ja dziś gram cs 1-1 oraz 2-2, Kursy 10 oraz 20 zł za 10 zł każdy ,a to dlatego przypomina mi to Kursy na mecz Kazachy - Polska (2-2) gdzie Kursy na Polaków były takie jak na Bvb dziś ok1.3-1.4 w naziemnych , po prostu przeczucie  masz jakieś racjonalne przesłanki do tego typu? bo jeżeli chodzi o mecz Kazachstan - Polska to jakieś tam małe "ale" było tzn.: zmiana czasowa ciężki klimat boisko sztuczne brak Pazdana i Grosika Czyli jedna przesłanka się powtarza: brak Pazdana 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 605
aka Hafnarfjordur
|
|
aka Hafnarfjordur
Dołączył: Nov 2014
Posty: 605 |
Witam Maritzburg Utd 0 - 0 Mamelodi Sundowns ov 0,5 ht @3,5
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
@aker - gratuluję potomstwa, niechże będzie zdrowe i rośnie jak na drożdżach i niech przyjdzie Twemu dziecku żyć w lepszych czasach niż my teraz żyjemy
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Czy Akagi juz robil próbę mikrofonu?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Czyli jedna przesłanka się powtarza: brak Pazdana  W zasadzie brak Grosika to też osłabienie Legii.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888 |
Ja dziś gram cs 1-1 oraz 2-2, Kursy 10 oraz 20 zł za 10 zł każdy ,a to dlatego przypomina mi to Kursy na mecz Kazachy - Polska (2-2) gdzie Kursy na Polaków były takie jak na Bvb dziś ok1.3-1.4 w naziemnych , po prostu przeczucie  masz jakieś racjonalne przesłanki do tego typu? bo jeżeli chodzi o mecz Kazachstan - Polska to jakieś tam małe "ale" było tzn.: zmiana czasowa ciężki klimat boisko sztuczne brak Pazdana i Grosika Brak Pazdana i Grosika dzis tez sie zgadza! . Dokładnie to miałem pisać + typ w superofertach naziemnych czytaj wyjebka dla Januszu w sts,fortuna milenium do tego kurs na bvb nie spada tam  to tylko moje luźne przemyślenia..
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817 |
Ja dziś gram cs 1-1 oraz 2-2, Kursy 10 oraz 20 zł za 10 zł Czyli wygrana w nowej walucie "zł do kwadratu" Taki to pożyje . Witaj Józefie pomyłka za dużo "zł"  Spoko. Taki juz wredny jestem i upierdliwy. Cieszę się że nie zareagowałes agresją, to rzadkość na forum 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888 |
Agresja będzie jak Legia da ciała 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Ja dziś gram cs 1-1 oraz 2-2, Kursy 10 oraz 20 zł za 10 zł Czyli wygrana w nowej walucie "zł do kwadratu" Taki to pożyje . Witaj Józefie pomyłka za dużo "zł"  Spoko. Taki juz wredny jestem i upierdliwy. Cieszę się że nie zareagowałes agresją, to rzadkość na forum  nie wredny, tylko małolepszy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Na TVP1 pewnie Szpaku bedzie  Kurwa...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|