Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 17 z 177 1 2 15 16 17 18 19 176 177
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by iti
Originally Posted by tronk
Originally Posted by Warren
Originally Posted by iti
Biczu nie rozumiem twojej wiary w gola dla Legii. Przeciez to kompletna abstrakcja.
się okaże
ale ja nic nie obiecuje

w tym szalenstwie jest metoda, ile to juz razy nas sport/piłka zaskakiwała, chociazby wygrana repry z mistrzami swiata niemcami na narodowym smile
Tronk ziom, to prawda, ale...
Polska: Lewandowski, Milik, Krychowiak...
Legia: Prijovic, Moulin, Jodlowiec...

grin

bo chce i zyczył bym sobie dobrego wyniku L smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2016
Posty: 493
addict
addict
Dołączył: Jan 2016
Posty: 493
No to Legia - BVB ov1,5HT, Borussia strzeli z karnego, Borussia over 5 rożnych boks

Skąd te nastroje macie, że Borussia wygra 1 bramką? Szanujmy się Legia wpierdol od Arki u siebie dostała, 0 dobrego meczu w tym sezonie to z czym do ludu? Wiadomo, że człowiek by chciał aby polska drużyna walczyła o zwycięstwo ale bądźmy realistami blush

Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Originally Posted by fart?
Ja dziś gram cs 1-1 oraz 2-2, Kursy 10 oraz 20 zł za 10 zł

Czyli wygrana w nowej walucie "zł do kwadratu"

Taki to pożyje

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Originally Posted by tronk
bo chce i zyczył bym sobie dobrego wyniku L smile
Ja tez, ale kazdego optymiste staram sie tonowac, bo jakikolwiek optymizm tu nie jest na miejscu. No i LM to raczej dodatek.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,320
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,320
Likes: 3
Originally Posted by fart?
Ja dziś gram cs 1-1 oraz 2-2, Kursy 10 oraz 20 zł za 10 zł każdy ,a to dlatego przypomina mi to Kursy na mecz Kazachy - Polska (2-2) gdzie Kursy na Polaków były takie jak na Bvb dziś ok1.3-1.4 w naziemnych , po prostu przeczucie smile

masz jakieś racjonalne przesłanki do tego typu?
bo jeżeli chodzi o mecz Kazachstan - Polska to jakieś tam małe "ale" było tzn.:
zmiana czasowa
ciężki klimat
boisko sztuczne
brak Pazdana i Grosika

Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Totki pewniejsze niż Juve, więc

Totki & Bruggia +x

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Originally Posted by aker
Originally Posted by fart?
Ja dziś gram cs 1-1 oraz 2-2, Kursy 10 oraz 20 zł za 10 zł każdy ,a to dlatego przypomina mi to Kursy na mecz Kazachy - Polska (2-2) gdzie Kursy na Polaków były takie jak na Bvb dziś ok1.3-1.4 w naziemnych , po prostu przeczucie smile

masz jakieś racjonalne przesłanki do tego typu?
bo jeżeli chodzi o mecz Kazachstan - Polska to jakieś tam małe "ale" było tzn.:
zmiana czasowa
ciężki klimat
boisko sztuczne
brak Pazdana i Grosika
Brak Pazdana i Grosika dzis tez sie zgadza!

Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
Originally Posted by hubert
No to Legia - BVB ov1,5HT, Borussia strzeli z karnego, Borussia over 5 rożnych boks

Skąd te nastroje macie, że Borussia wygra 1 bramką? Szanujmy się Legia wpierdol od Arki u siebie dostała, 0 dobrego meczu w tym sezonie to z czym do ludu? Wiadomo, że człowiek by chciał aby polska drużyna walczyła o zwycięstwo ale bądźmy realistami blush

a co to Arka jakieś leszcze i 8 cud świata się wydarzył ?

Zapomniałeś o Niecieczy

Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Originally Posted by Józef Małolepszy
Originally Posted by fart?
Ja dziś gram cs 1-1 oraz 2-2, Kursy 10 oraz 20 zł za 10 zł

Czyli wygrana w nowej walucie "zł do kwadratu"

Taki to pożyje
. Witaj Józefie pomyłka za dużo "zł" laugh

Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Originally Posted by aker
Originally Posted by fart?
Ja dziś gram cs 1-1 oraz 2-2, Kursy 10 oraz 20 zł za 10 zł każdy ,a to dlatego przypomina mi to Kursy na mecz Kazachy - Polska (2-2) gdzie Kursy na Polaków były takie jak na Bvb dziś ok1.3-1.4 w naziemnych , po prostu przeczucie smile

masz jakieś racjonalne przesłanki do tego typu?
bo jeżeli chodzi o mecz Kazachstan - Polska to jakieś tam małe "ale" było tzn.:
zmiana czasowa
ciężki klimat
boisko sztuczne
brak Pazdana i Grosika

Czyli jedna przesłanka się powtarza: brak Pazdana

laugh

Dołączył: Nov 2014
Posty: 605
aka Hafnarfjordur
aka Hafnarfjordur
Dołączył: Nov 2014
Posty: 605
Witam
Maritzburg Utd 0 - 0 Mamelodi Sundowns ov 0,5 ht @3,5

Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
@aker - gratuluję potomstwa, niechże będzie zdrowe i rośnie jak na drożdżach i niech przyjdzie Twemu dziecku żyć w lepszych czasach niż my teraz żyjemy

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Czy Akagi juz robil próbę mikrofonu?

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Originally Posted by Józef Małolepszy
Czyli jedna przesłanka się powtarza: brak Pazdana

laugh


W zasadzie brak Grosika to też osłabienie Legii.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Originally Posted by iti
Originally Posted by aker
Originally Posted by fart?
Ja dziś gram cs 1-1 oraz 2-2, Kursy 10 oraz 20 zł za 10 zł każdy ,a to dlatego przypomina mi to Kursy na mecz Kazachy - Polska (2-2) gdzie Kursy na Polaków były takie jak na Bvb dziś ok1.3-1.4 w naziemnych , po prostu przeczucie smile

masz jakieś racjonalne przesłanki do tego typu?
bo jeżeli chodzi o mecz Kazachstan - Polska to jakieś tam małe "ale" było tzn.:
zmiana czasowa
ciężki klimat
boisko sztuczne
brak Pazdana i Grosika
Brak Pazdana i Grosika dzis tez sie zgadza!
. Dokładnie to miałem pisać + typ w superofertach naziemnych czytaj wyjebka dla Januszu w sts,fortuna milenium do tego kurs na bvb nie spada tam smile to tylko moje luźne przemyślenia..

Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Originally Posted by fart?
Originally Posted by Józef Małolepszy
Originally Posted by fart?
Ja dziś gram cs 1-1 oraz 2-2, Kursy 10 oraz 20 zł za 10 zł

Czyli wygrana w nowej walucie "zł do kwadratu"

Taki to pożyje
. Witaj Józefie pomyłka za dużo "zł" laugh

Spoko. Taki juz wredny jestem i upierdliwy.
Cieszę się że nie zareagowałes agresją, to rzadkość na forum

dobrze

Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Agresja będzie jak Legia da ciała laugh smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by Tom182
Originally Posted by pacyfista
Originally Posted by Tom182
pacyfek aleś gonga zaliczył laugh

wkurwia mnie taki prostak co nie wie gdzie jest pochwa
ja Cię rozumiem smile
a żeby takich pytanie nei produkować posiadam w zakładkach http://www.telemagazyn.pl/
satkurier.pl
http://satkurier.pl/news/151566/sport-w-polskiej-tv-14092016.html

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by Józef Małolepszy
Originally Posted by fart?
Originally Posted by Józef Małolepszy
Originally Posted by fart?
Ja dziś gram cs 1-1 oraz 2-2, Kursy 10 oraz 20 zł za 10 zł

Czyli wygrana w nowej walucie "zł do kwadratu"

Taki to pożyje
. Witaj Józefie pomyłka za dużo "zł" laugh

Spoko. Taki juz wredny jestem i upierdliwy.
Cieszę się że nie zareagowałes agresją, to rzadkość na forum

dobrze

nie wredny, tylko małolepszy wink

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Na TVP1 pewnie Szpaku bedzie frown Kurwa...

Strona 17 z 177 1 2 15 16 17 18 19 176 177

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, Lukasz111), 2,320 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,210
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1