|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
spokojnie Panowie ten wpierdol był pewny każdy może prawda krytykować , a prawda jest taka że nasza klubowa piłka jest jak z 19 wieku w stosunku do najlepszych ... , smudowe jest tylko ten ciągły pojazd, przegrali i huj ,na co drążyć temat nie do konca bo moze jak sie bedzie drazyc temat i temperowac te kurwy przy kazdej okazji to cos sie zmieni... malo mozliwe wiem ale co teraz przybijac piateczki z kurwami w podziece ze wyszli na boisko ??
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Paradoks jest taki, ze do LM weszla najslabsza Legia jaka probowala.
Gdyby BVB sie dzis chcialo to by 10 wcisneli.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
Dziękuję Ci Boże Dziękuję !!! Plus i minus to jedyne co widzęeee ostrzeżenie przeeed nieeebeezpieeczeenstweem !! siaialala , podniecenie ogólne, tralala,karam i rzOndze, taaak to ja , wielkośc powróciła, obróce w pył wrednego buka i bande B hahah, ave analityk, ave tuco salamanca, ave beks, ave frodo, ave - tak to ja wielki wygrany, WIELKI analityk Z pozdrowieniami dla prawych i lewych rąk ( w kolejności wiadomo jakiej) bitnap pantib, laser (awansował), chudy na równi z rożnym, póxniej łapsi jaga na równi z iti. Więcej nie pamietam  [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Będą na jakims kanale skróty LM? TVN7
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097 |
proponuje reszte meczy Legiuni oddać walkowerem, będzie mniejszy wstyd niż po 6-0 brać co mecz...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
Majstersztyk taktyczny Jorge Jesusa, wykonanie prawie perfekcyjne Sportingu. Ale to jest Real, Bernabeu i jego LMistrzow. Nokaut w 5 minut
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Dortmund 100 mln E na transfery Legia może z 5 mln E
Nowy passat vs. Golf trójka
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 5,101
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 5,101 |
Będą na jakims kanale skróty LM? tvn7 23.00
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023 |
Przez dwadzieścia lat byliśmy jedynym chyba krajem w Europie, którego kluby nie wpuściły bramki w Lidze Mistrzów. I po co nam to było ??? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
ale by był kleks beks gdyby nie real 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Dortmund 100 mln E na transfery Legia może z 5 mln E
Nowy passat vs. Golf trójka I to ten Golf to z kreconym licznikiem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Piszczu grał ?
bo wygląda jakby wrócił ze Spa
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Dortmund 100 mln E na transfery Legia może z 5 mln E
Nowy passat Nowa S Klassa vs. Golf trójka I to ten Golf to z kreconym licznikiem.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Piszczu grał ?
bo wygląda jakby wrócił ze Spa Piszczu skromniacha
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Piszczu grał ?
bo wygląda jakby wrócił ze Spa na tvn7 będzie wywiad pewno z prjovicem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
KLASYCZNE PYTANIE Po ile chodzil Real w koncowce meczu? Licytacje otwieram od kursu 10, kto da widzial wiecej?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
KLASYCZNE PYTANIE Po ile chodzil Real w koncowce meczu? Licytacje otwieram od kursu 10, kto da widzial wiecej? ponoc kolo @40
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,317 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,317 Likes: 3 |
spokojnie Panowie ten wpierdol był pewny każdy może prawda krytykować , a prawda jest taka że nasza klubowa piłka jest jak z 19 wieku w stosunku do najlepszych ... , smudowe jest tylko ten ciągły pojazd, przegrali i huj ,na co drążyć temat jaka nagła zmiana, jeszcze ponad dwie godziny temu twierdziłeś że pogromu nie będzie a BVB max ustrzeli 3 bramki zresztą nie o to chodzi bo można przegrać nawet dziesięcioma po walce ale to co pokazała L to jest po prostu wstyd na całą Europę i woda na młyn dla tych którzy twierdzą że nie powinno być w LM miejsca dla malutkich
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
KLASYCZNE PYTANIE Po ile chodzil Real w koncowce meczu? Licytacje otwieram od kursu 10, kto da widzial wiecej? prawie 40 ogarnij sie iti
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|