|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 209
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2002
Posty: 209 |
Oryginalnie wysłał lazio 666: [qb] Oryginalnie wysłał zbycho: [qb] Oryginalnie wysłał lazio 666: [qb]ja tez zalozylem w niedziele i dostalem eheh nawet zalozylem 2 konta zeby byc pewnym i na odby dwa dostalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />jest gi wielkie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: za informacje:)[/qb] skąd się biorą tacy ....[/qb] ty sie zapytaj starek skad sie ty wzioles kuta.... jeb... 2 konto zalozylem zeby sprawdzic funkcjonowanie tej promocji a nie dla 2 e cwe.. kor... pustaki s na swiecie nawet 2 e zazdroszcza boshe za co <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: [/qb] extra link dla szanownego Pana http://bettingpals.com dają 15$ jest P2P przynajmniej ktoś zarobi na zakładach szanownego Pana
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 33
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2004
Posty: 33 |
bardzo dziekuje za pomoc ale tu jzu bylem wyplacilem 50 i styknie mi --bo to polega na tym ze traktuje tp jako rozrywke a nie hazard:)
|
|
|
Link skopiowany do schowka