Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 3 1 2 3
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,075
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,075
KUPON NR 4(KOZI)

SHEFFILD -CHELSEA===>2 ===>1.35

ARSENAL -EVERTON===>1 ===>1.45

BARCELONA -RECREATIVO===>1 ===>1.20

GIMNASTIC -REAL===>2 ===>1.50

SANTANDER -VALENCIA===>UNDER 2.5 ===>1.85

ANDERLECHT -LIERSE===>1 ===>1.15

GENT -FC BRUSSELS===>1 ===>1.75

OLIMPIAKOS P -ERGOTELIS===>1 ===>1.15

AEK -KALAMARIAS===>1 ===>1.25

WATFORD -TOTTENHAM===>UNDER 2.5 ===>1.75

TROYES -ST.ETIENNE===>UNDER 2.5 ===>1.60

AKO:52.80
STAWKA:20ZŁ
EW.WYGRANA:950.40ZŁ
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,075
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,075
KUPON NR 5(KOZI)
SORKI ALE JUZ SZCHTAR GRA

WIDZEW -LEGIA===>02 ===>1.24

MAINZ -WERDER===>2 ===>1.7

METZ -TOURS===>1 ===>1.35

ROOSENDAAL -MAASTRICHT===1 ===>1.35

SZACHTAR -KARPATY===>1 ===>1.20

BRUGGE -MOESKREOEN===>1 ===>1.30

AKO:5.99
STAWKA:30ZŁ
EW.WYGRANA:161:70ZŁ
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,075
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,075
[quote]KUPON NR 5(KOZI)


WIDZEW -LEGIA===>02 ===>1.24 ===>0:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

MAINZ -WERDER===>2 ===>1.7 ===>1:6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

METZ -TOURS===>1 ===>1.35 ===>2:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

ROOSENDAAL -MAASTRICHT===1 ===>1.35 ===>4:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

SZACHTAR -KARPATY===>1 ===>1.20 ===>4:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

BRUGGE -MOESKREOEN===>1 ===>1.30 ===>5:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

AKO:5.99
STAWKA:30ZŁ
EW.WYGRANA:161:70ZŁ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

no to jutro z paulo idziemy na <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />.On skonczyl dzisiaj swoja progresje i ja wygralem wiec trzeba to uczcic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
mysle ze czesciej bedziemy uzywali tego znaku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
syndrom jednoego meczu zostal przelamany wiec teraz moze byc juz tylko lepiej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2006
Posty: 14
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 14
watford-tottenham===>02===>1.21

liverpool-aston villa===>1===>1.62

lech p.-gornik z.===>1===>1.50

gimnastic-real m.===>2===>1.50

bolton-manchester utd.===>02===>1.14

sheffield utd.-chelsea===>2===>1.35

barcelona-recreativo===>1===>1.20

stawka:10zł
kurs:8.15
maks. wygrana:73.40zł

Dołączył: Sep 2006
Posty: 14
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 14


widzew-legia===>02===>1.24

arsenal-everton===>1===>1.45

bayern m.-frankfurt===>1===>1.30

le mans-lille===>02===>1.29

nice-marseille===>02===>1.24

udinese-roma===>02===>1.31

santander-valencia===>02===>1.14

stawka:10zł
kurs:5.58
maks.wygrana:50.20zł

Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,075
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,075

SHEFFILD -CHELSEA===>2 ===>1.35===>0:2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

ARSENAL -EVERTON===>1 ===>1.45===>1:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

BARCELONA -RECREATIVO===>1 ===>1.20===>3:0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

GIMNASTIC -REAL===>2 ===>1.50===>1:3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

SANTANDER -VALENCIA===>UNDER 2.5 ===>1.85===>1:0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

ANDERLECHT -LIERSE===>1 ===>1.15===>2:0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

GENT -FC BRUSSELS===>1 ===>1.75===>3:3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

OLIMPIAKOS P -ERGOTELIS===>1 ===>1.15===>1:0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

AEK -KALAMARIAS===>1 ===>1.25===>1:0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

WATFORD -TOTTENHAM===>UNDER 2.5 ===>1.75===>0:0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

TROYES -ST.ETIENNE===>UNDER 2.5 ===>1.60===>3:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,075
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,075
KORONA -GROCLIN===>1 ===>1.70

KILMARNOCK -CELTIC(1.5-0)===>2 ===>2.2

ZNOJMO -VSETIN===>1 ===>1.32

STAVANGER -FURUSET===>1 ===>1.35

BESIKTAS -SAKAYASPOR===>1 ===>1.26

BRAGA -MARITIMO===>1 ===>1.60

LIVORNO -EMPOLI===>UNDER 2.5 ===>1.7

NICE -MARSEILLE===>UNDER 2.5 ===>1.65

AKO:37.69
STAWKA:5ZŁ
EW.WYGRANA:169.60ZŁ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2006
Posty: 14
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 14
watford-tottenham===>02===>1.21===>0:0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

liverpool-aston villa===>1===>1.62===>3:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

lech p.-gornik z.===>1===>1.50===>2:0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

gimnastic-real m.===>2===>1.50===>1:3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

bolton-manchester utd.===>02===>1.14===>0:4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

sheffield utd.-chelsea===>2===>1.35===>0:2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

barcelona-recreativo===>1===>1.20===>3:0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

stawka:10zł
kurs:8.15
maks. wygrana:73.40zł

no i kolejne 73.40zł przelewamy do banku. Jak wieciepodczas tego weekendu wygrałem także porgresją 306zł. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Oby tak dalej. (Paulo89)

Dołączył: Sep 2006
Posty: 14
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 14

kaiserslautern-freiburg===>1===>1.65

verona-genoa===>02===>1.20

aberdeen-hibernian===>under2,5===>1.80

trabzonspor-rizespor===>1===>1.42


stawka:60zł
kurs:5.02
maks.wygrana:271.10zł

Paulo89: A oto rozpoczynam kolejną progresję. Tym razem zaczynamy od 60zł.Już jutro kolejne typy.Pozdrawiam.

Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,075
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,075
KAISERSLAUTERN -FRAIBURG===>1 ===>1.65

VERONA -GENOA===>2 ===>2.32

ABERDEEN -HIBERNIAN===>UNDER 2.5 ===>1.8

TRABZONSPOR -RIZESPOR===>1 ===>1.4

MAN.CITY -MIDDLESBROUGH===>UNDER 2.5 ===>1.8

AKO:17.36
STAWKA:10ZŁ
EW.WYGRANA:156.20 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,075
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,075
Quote
KORONA -GROCLIN===>1 ===>1.70 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

KILMARNOCK -CELTIC(1.5-0)===>2 ===>2.2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

ZNOJMO -VSETIN===>1 ===>1.32 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

STAVANGER -FURUSET===>1 ===>1.35 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

BESIKTAS -SAKAYASPOR===>1 ===>1.26 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

BRAGA -MARITIMO===>1 ===>1.60 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

LIVORNO -EMPOLI===>UNDER 2.5 ===>1.7 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

NICE -MARSEILLE===>UNDER 2.5 ===>1.65 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

AKO:37.69
STAWKA:5ZŁ
EW.WYGRANA:169.60ZŁ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,075
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,075
Quote
KAISERSLAUTERN -FRAIBURG===>1 ===>1.65 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

VERONA -GENOA===>2 ===>2.32 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

ABERDEEN -HIBERNIAN===>UNDER 2.5 ===>1.8 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

TRABZONSPOR -RIZESPOR===>1 ===>1.4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

MAN.CITY -MIDDLESBROUGH===>UNDER 2.5 ===>1.8 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

AKO:17.36
STAWKA:10ZŁ
EW.WYGRANA:156.20 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,075
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,075
sorki ale man city wygral tylko 1:0 wiec ten mecz wszedł prsepraszam za pomylke

Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,075
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,075
SPARTAK -INTER===>2 ===>1.95

SPORTING NIE STRZELI GOLA===>2.00

ANERLECHT NIE STRZELI GOLA===>1.7

DYNAMO NIE STRZELI GOLA===>1.9

LEVSKI -WERDER===>2 ===>1.45

LIVERPOOL -BORDEAUX===>1 ===>1.45

FC KOPENHAGA -MAN UTD===>2 ===>1.5

AKO:39.73
STAWKA:10ZŁ
EW.WYGRANA:357.60ZŁ

LIVERPOOL -BORDEAUX===>1 ===>1.45

ARSENAL -CSKA===>1 ===>1.4

LYON -DYNAMO===>1 ===>1.2

REAL -STEAUA===>1 ===>1.2

JUVENTUS -BRESCIA===>1 ===>1.25

PRESTON -LEEDS===>1 ===>1.7

LEVSKI -WERDER===>2 ===>1.45

AKO:9.01
STAWKA:40ZŁ
EW.WYGRANA:324.40
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2006
Posty: 14
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 14
oto kolejny etap mojej progresji:

spartak m.-inter===>02===>1.14

levski sofia-werder===>2===>1.45

liverpool-bordeaux===>1===>1.45

arsenal-cska moskwa===>1===>1.40

lyon-dynamo kijów===>1===>1.20

real m.-steua buk.===>1===>1.20

juventus-brescia===>1===>1.25

preston-leeds===>1===>1.70

szachtar d.-valencia===>02===>1.12

stawka:120zł
kurs:11.50
ew. wygrana:1242zł

Dołączył: Sep 2006
Posty: 14
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 14
spartak m.-inter===>02===>1.14

levski sofia-werder===>2===>1.45 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

liverpool-bordeaux===>1===>1.45 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

arsenal-cska moskwa===>1===>1.40 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

lyon-dynamo kijów===>1===>1.20 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

real m.-steua buk.===>1===>1.20 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

juventus-brescia===>1===>1.25 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

preston-leeds===>1===>1.70 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

szachtar d.-valencia===>02===>1.12 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

stawka:120zł
kurs:11.50
ew. wygrana:1242zł

no i znowu jeden mecz...to chyba jakies fatum. No ale nic gramy kolejny etap progresji.Pozdrawiam. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2006
Posty: 14
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 14
Oto kolejny kupon:

grasshoppers-alkmaar===>02===>1.30

ajax-austria wiedeń===>1===>1.25

nancy-wisła k.===>1===>1.50

lens-osasuna===>under2,5===>1.65

partizan belgrad-livorno===>under2,5===>1,65

stawka:150zł
kurs:6.64
maks.wygrana:896.40zł

Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,075
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,075
Quote
SPARTAK -INTER===>2 ===>1.95 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

SPORTING NIE STRZELI GOLA===>2.00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

ANERLECHT NIE STRZELI GOLA===>1.7 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

DYNAMO NIE STRZELI GOLA===>1.9 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

LEVSKI -WERDER===>2 ===>1.45 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

LIVERPOOL -BORDEAUX===>1 ===>1.45 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

FC KOPENHAGA -MAN UTD===>2 ===>1.5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

AKO:39.73
STAWKA:10ZŁ
EW.WYGRANA:357.60ZŁ

LIVERPOOL -BORDEAUX===>1 ===>1.45 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

ARSENAL -CSKA===>1 ===>1.4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

LYON -DYNAMO===>1 ===>1.2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

REAL -STEAUA===>1 ===>1.2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

JUVENTUS -BRESCIA===>1 ===>1.25 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

PRESTON -LEEDS===>1 ===>1.7 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

LEVSKI -WERDER===>2 ===>1.45 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

AKO:9.01
STAWKA:40ZŁ
EW.WYGRANA:324.40
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

znowu syndrom jednego meczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,075
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,075
AJAX -AUSTRIA W===>1 ===>1.25

LENS -OSASUNA===>UNDER2.5 ===>1.6

PARTIZAN -LIVORNO===>UNDER2.5 ===>1.65

NANCY -WISŁA K===>UNDER2.5 ===>1.7

AKO5.61
STAWKA:60
EW.WYGRANA:302.90
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,075
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,075
Quote
AJAX -AUSTRIA W===>1 ===>1.25 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

LENS -OSASUNA===>UNDER2.5 ===>1.6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

PARTIZAN -LIVORNO===>UNDER2.5 ===>1.65 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

NANCY -WISŁA K===>UNDER2.5 ===>1.7 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

AKO5.61
STAWKA:60
EW.WYGRANA:302.90
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Strona 2 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, burbon, latajaca_holenderka, aker, rafal08, betowiec, Akhu, forty, ElNinho[mmdea], 11kera11, kamel), 2,816 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,916
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1