|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,075
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,075 |
KUPON NR 4(KOZI)
SHEFFILD -CHELSEA===>2 ===>1.35
ARSENAL -EVERTON===>1 ===>1.45
BARCELONA -RECREATIVO===>1 ===>1.20
GIMNASTIC -REAL===>2 ===>1.50
SANTANDER -VALENCIA===>UNDER 2.5 ===>1.85
ANDERLECHT -LIERSE===>1 ===>1.15
GENT -FC BRUSSELS===>1 ===>1.75
OLIMPIAKOS P -ERGOTELIS===>1 ===>1.15
AEK -KALAMARIAS===>1 ===>1.25
WATFORD -TOTTENHAM===>UNDER 2.5 ===>1.75
TROYES -ST.ETIENNE===>UNDER 2.5 ===>1.60
AKO:52.80 STAWKA:20ZŁ EW.WYGRANA:950.40ZŁ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,075
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,075 |
KUPON NR 5(KOZI) SORKI ALE JUZ SZCHTAR GRA
WIDZEW -LEGIA===>02 ===>1.24
MAINZ -WERDER===>2 ===>1.7
METZ -TOURS===>1 ===>1.35
ROOSENDAAL -MAASTRICHT===1 ===>1.35
SZACHTAR -KARPATY===>1 ===>1.20
BRUGGE -MOESKREOEN===>1 ===>1.30
AKO:5.99 STAWKA:30ZŁ EW.WYGRANA:161:70ZŁ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,075
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,075 |
[quote]KUPON NR 5(KOZI)
WIDZEW -LEGIA===>02 ===>1.24 ===>0:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
MAINZ -WERDER===>2 ===>1.7 ===>1:6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
METZ -TOURS===>1 ===>1.35 ===>2:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
ROOSENDAAL -MAASTRICHT===1 ===>1.35 ===>4:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
SZACHTAR -KARPATY===>1 ===>1.20 ===>4:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
BRUGGE -MOESKREOEN===>1 ===>1.30 ===>5:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
AKO:5.99 STAWKA:30ZŁ EW.WYGRANA:161:70ZŁ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
no to jutro z paulo idziemy na <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />.On skonczyl dzisiaj swoja progresje i ja wygralem wiec trzeba to uczcic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> mysle ze czesciej bedziemy uzywali tego znaku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> syndrom jednoego meczu zostal przelamany wiec teraz moze byc juz tylko lepiej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 14
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2006
Posty: 14 |
watford-tottenham===>02===>1.21
liverpool-aston villa===>1===>1.62
lech p.-gornik z.===>1===>1.50
gimnastic-real m.===>2===>1.50
bolton-manchester utd.===>02===>1.14
sheffield utd.-chelsea===>2===>1.35
barcelona-recreativo===>1===>1.20
stawka:10zł kurs:8.15 maks. wygrana:73.40zł
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 14
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2006
Posty: 14 |
widzew-legia===>02===>1.24
arsenal-everton===>1===>1.45
bayern m.-frankfurt===>1===>1.30
le mans-lille===>02===>1.29
nice-marseille===>02===>1.24
udinese-roma===>02===>1.31
santander-valencia===>02===>1.14
stawka:10zł kurs:5.58 maks.wygrana:50.20zł
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,075
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,075 |
SHEFFILD -CHELSEA===>2 ===>1.35===>0:2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
ARSENAL -EVERTON===>1 ===>1.45===>1:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
BARCELONA -RECREATIVO===>1 ===>1.20===>3:0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
GIMNASTIC -REAL===>2 ===>1.50===>1:3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
SANTANDER -VALENCIA===>UNDER 2.5 ===>1.85===>1:0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
ANDERLECHT -LIERSE===>1 ===>1.15===>2:0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
GENT -FC BRUSSELS===>1 ===>1.75===>3:3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
OLIMPIAKOS P -ERGOTELIS===>1 ===>1.15===>1:0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
AEK -KALAMARIAS===>1 ===>1.25===>1:0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
WATFORD -TOTTENHAM===>UNDER 2.5 ===>1.75===>0:0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
TROYES -ST.ETIENNE===>UNDER 2.5 ===>1.60===>3:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,075
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,075 |
KORONA -GROCLIN===>1 ===>1.70
KILMARNOCK -CELTIC(1.5-0)===>2 ===>2.2
ZNOJMO -VSETIN===>1 ===>1.32
STAVANGER -FURUSET===>1 ===>1.35
BESIKTAS -SAKAYASPOR===>1 ===>1.26
BRAGA -MARITIMO===>1 ===>1.60
LIVORNO -EMPOLI===>UNDER 2.5 ===>1.7
NICE -MARSEILLE===>UNDER 2.5 ===>1.65
AKO:37.69 STAWKA:5ZŁ EW.WYGRANA:169.60ZŁ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 14
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2006
Posty: 14 |
watford-tottenham===>02===>1.21===>0:0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
liverpool-aston villa===>1===>1.62===>3:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
lech p.-gornik z.===>1===>1.50===>2:0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
gimnastic-real m.===>2===>1.50===>1:3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
bolton-manchester utd.===>02===>1.14===>0:4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
sheffield utd.-chelsea===>2===>1.35===>0:2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
barcelona-recreativo===>1===>1.20===>3:0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
stawka:10zł kurs:8.15 maks. wygrana:73.40zł
no i kolejne 73.40zł przelewamy do banku. Jak wieciepodczas tego weekendu wygrałem także porgresją 306zł. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Oby tak dalej. (Paulo89)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 14
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2006
Posty: 14 |
kaiserslautern-freiburg===>1===>1.65
verona-genoa===>02===>1.20
aberdeen-hibernian===>under2,5===>1.80
trabzonspor-rizespor===>1===>1.42
stawka:60zł kurs:5.02 maks.wygrana:271.10zł
Paulo89: A oto rozpoczynam kolejną progresję. Tym razem zaczynamy od 60zł.Już jutro kolejne typy.Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,075
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,075 |
KAISERSLAUTERN -FRAIBURG===>1 ===>1.65
VERONA -GENOA===>2 ===>2.32
ABERDEEN -HIBERNIAN===>UNDER 2.5 ===>1.8
TRABZONSPOR -RIZESPOR===>1 ===>1.4
MAN.CITY -MIDDLESBROUGH===>UNDER 2.5 ===>1.8
AKO:17.36 STAWKA:10ZŁ EW.WYGRANA:156.20 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,075
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,075 |
KORONA -GROCLIN===>1 ===>1.70 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
KILMARNOCK -CELTIC(1.5-0)===>2 ===>2.2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
ZNOJMO -VSETIN===>1 ===>1.32 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
STAVANGER -FURUSET===>1 ===>1.35 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
BESIKTAS -SAKAYASPOR===>1 ===>1.26 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
BRAGA -MARITIMO===>1 ===>1.60 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
LIVORNO -EMPOLI===>UNDER 2.5 ===>1.7 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
NICE -MARSEILLE===>UNDER 2.5 ===>1.65 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
AKO:37.69 STAWKA:5ZŁ EW.WYGRANA:169.60ZŁ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,075
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,075 |
KAISERSLAUTERN -FRAIBURG===>1 ===>1.65 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
VERONA -GENOA===>2 ===>2.32 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
ABERDEEN -HIBERNIAN===>UNDER 2.5 ===>1.8 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
TRABZONSPOR -RIZESPOR===>1 ===>1.4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
MAN.CITY -MIDDLESBROUGH===>UNDER 2.5 ===>1.8 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
AKO:17.36 STAWKA:10ZŁ EW.WYGRANA:156.20 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,075
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,075 |
sorki ale man city wygral tylko 1:0 wiec ten mecz wszedł prsepraszam za pomylke
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,075
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,075 |
SPARTAK -INTER===>2 ===>1.95
SPORTING NIE STRZELI GOLA===>2.00
ANERLECHT NIE STRZELI GOLA===>1.7
DYNAMO NIE STRZELI GOLA===>1.9
LEVSKI -WERDER===>2 ===>1.45
LIVERPOOL -BORDEAUX===>1 ===>1.45
FC KOPENHAGA -MAN UTD===>2 ===>1.5
AKO:39.73 STAWKA:10ZŁ EW.WYGRANA:357.60ZŁ
LIVERPOOL -BORDEAUX===>1 ===>1.45
ARSENAL -CSKA===>1 ===>1.4
LYON -DYNAMO===>1 ===>1.2
REAL -STEAUA===>1 ===>1.2
JUVENTUS -BRESCIA===>1 ===>1.25
PRESTON -LEEDS===>1 ===>1.7
LEVSKI -WERDER===>2 ===>1.45
AKO:9.01 STAWKA:40ZŁ EW.WYGRANA:324.40 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 14
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2006
Posty: 14 |
oto kolejny etap mojej progresji:
spartak m.-inter===>02===>1.14
levski sofia-werder===>2===>1.45
liverpool-bordeaux===>1===>1.45
arsenal-cska moskwa===>1===>1.40
lyon-dynamo kijów===>1===>1.20
real m.-steua buk.===>1===>1.20
juventus-brescia===>1===>1.25
preston-leeds===>1===>1.70
szachtar d.-valencia===>02===>1.12
stawka:120zł kurs:11.50 ew. wygrana:1242zł
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 14
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2006
Posty: 14 |
spartak m.-inter===>02===>1.14
levski sofia-werder===>2===>1.45 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
liverpool-bordeaux===>1===>1.45 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
arsenal-cska moskwa===>1===>1.40 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
lyon-dynamo kijów===>1===>1.20 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
real m.-steua buk.===>1===>1.20 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
juventus-brescia===>1===>1.25 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
preston-leeds===>1===>1.70 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
szachtar d.-valencia===>02===>1.12 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
stawka:120zł kurs:11.50 ew. wygrana:1242zł
no i znowu jeden mecz...to chyba jakies fatum. No ale nic gramy kolejny etap progresji.Pozdrawiam. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 14
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2006
Posty: 14 |
Oto kolejny kupon:
grasshoppers-alkmaar===>02===>1.30
ajax-austria wiedeń===>1===>1.25
nancy-wisła k.===>1===>1.50
lens-osasuna===>under2,5===>1.65
partizan belgrad-livorno===>under2,5===>1,65
stawka:150zł kurs:6.64 maks.wygrana:896.40zł
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,075
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,075 |
SPARTAK -INTER===>2 ===>1.95 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
SPORTING NIE STRZELI GOLA===>2.00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
ANERLECHT NIE STRZELI GOLA===>1.7 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
DYNAMO NIE STRZELI GOLA===>1.9 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
LEVSKI -WERDER===>2 ===>1.45 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
LIVERPOOL -BORDEAUX===>1 ===>1.45 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
FC KOPENHAGA -MAN UTD===>2 ===>1.5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
AKO:39.73 STAWKA:10ZŁ EW.WYGRANA:357.60ZŁ
LIVERPOOL -BORDEAUX===>1 ===>1.45 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
ARSENAL -CSKA===>1 ===>1.4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
LYON -DYNAMO===>1 ===>1.2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
REAL -STEAUA===>1 ===>1.2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
JUVENTUS -BRESCIA===>1 ===>1.25 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
PRESTON -LEEDS===>1 ===>1.7 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
LEVSKI -WERDER===>2 ===>1.45 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
AKO:9.01 STAWKA:40ZŁ EW.WYGRANA:324.40 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> znowu syndrom jednego meczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,075
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,075 |
AJAX -AUSTRIA W===>1 ===>1.25
LENS -OSASUNA===>UNDER2.5 ===>1.6
PARTIZAN -LIVORNO===>UNDER2.5 ===>1.65
NANCY -WISŁA K===>UNDER2.5 ===>1.7
AKO5.61 STAWKA:60 EW.WYGRANA:302.90 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,075
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,075 |
AJAX -AUSTRIA W===>1 ===>1.25 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
LENS -OSASUNA===>UNDER2.5 ===>1.6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
PARTIZAN -LIVORNO===>UNDER2.5 ===>1.65 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
NANCY -WISŁA K===>UNDER2.5 ===>1.7 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
AKO5.61 STAWKA:60 EW.WYGRANA:302.90 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka