Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 3 1 2 3
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,075
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,075
ŁKS -WISLA P===>1 ===>1.7

LEGIA -LECH===>OVER2.5 ===>1.7

STRASBOURG -ISTRES===>1.4

VENLO -FC OMNIWORLA===>1 ===>1.45

TOP OSS -CAMBUUR===>1 ===>1.8

GENK -GERMINAL===>1 ===>1.45

FENERBAHCCE -GAZIANTEPSPOR===>1 ===>1.27

ANWIL -POLPHARMA===>1.32

AKO:25.67
STAWKA:20
EW.WYGRANA:462.10

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,075
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,075
LIVERPOOL -READING===>1 ===>1.4

WERDER -COTTBUS===>1 ===>1.3

PSV -BREDA===>1 ===>1.2

INTER -ASCOLI===>1 ===>1.2

SEVILLA -OSASUNA===>1 ===>1.55

BENFICA -BEIRA MAR===>1 ===>1.22

AKO:4.96
STAWKA:80ZŁ
EW.WYGRANA:357.10ZŁ

Dołączył: Sep 2006
Posty: 14
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 14
grasshoppers-alkmaar===>02===>1.30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

ajax-austria wiedeń===>1===>1.25 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

nancy-wisła k.===>1===>1.50 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

lens-osasuna===>under2,5===>1.65 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

partizan belgrad-livorno===>under2,5===>1,65 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

no i znowu jeden mecz....wielka szkoda juz jutro podam kolejny kupon pozdrwiam:)

Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,075
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,075
OTO MALE PODSUMOWANIE MOJEJ DOTYCHCZASOWEJ GRY:
-82.30ZŁ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
ALE MIEJMY NADZIEJE ZE W NAJBLIZSZYM CZASIE SIE TO ZMIENI

Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,075
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,075
Quote
ŁKS -WISLA P===>1 ===>1.7 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

LEGIA -LECH===>OVER2.5 ===>1.7 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

STRASBOURG -ISTRES===>1.4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

VENLO -FC OMNIWORLA===>1 ===>1.45 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

TOP OSS -CAMBUUR===>1 ===>1.8 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

GENK -GERMINAL===>1 ===>1.45 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

FENERBAHCCE -GAZIANTEPSPOR===>1 ===>1.27 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

ANWIL -POLPHARMA===>1.32 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

AKO:25.67
STAWKA:20
EW.WYGRANA:462.10
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

no i znowu jeden mecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />na razie daje sobie spokuj do nastepnego weekendu bo cos nie idzie!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,075
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,075
Quote
LIVERPOOL -READING===>1 ===>1.4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

WERDER -COTTBUS===>1 ===>1.3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

PSV -BREDA===>1 ===>1.2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

INTER -ASCOLI===>1 ===>1.2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

SEVILLA -OSASUNA===>1 ===>1.55 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

BENFICA -BEIRA MAR===>1 ===>1.22 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

AKO:4.96
STAWKA:80ZŁ
EW.WYGRANA:357.10ZŁ

jakies fatum nade mna wisi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,075
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,075
MOJ KUPON ROZPACZY <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
CHELSEA -WATFORD===>1 ===>1.2

BAYERN -HANNOVER===>1 ===>1.22

B.DORTMUND===>STRZELI ===>1.1

LYON -VALENCIENNES===>1 ===>1.25

VALENCIA -ATH.BILBAO===>1 ===>1.42

ALKMAR -HERACLES===>1 ===>1.25

ANDERLECHT -CERCLE B.===>1 ===>1.23

LECH===>STZRELI ===>1.1

FORENTONA===>STRZELI ===>1.15

AKO:5.56
STAWKA:100
EW.WYGRANA:500.40ZŁ
JEZELI TO JIE WEJDZIE TO JUZ NIE GRAM <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Strona 3 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, aker, burbon, rymoholik, betowiec, alfa, rafal08, $-man, bukma, poozon), 2,335 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,088
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1