Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 94 z 109 1 2 92 93 94 95 96 108 109
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by TEO
Originally Posted by Biszop
Originally Posted by TEO
Widać, że część z Was mecze ogląda tylko w TV. Co tam się takiego zdarzyło? Zamordowali kogoś? Jacyś ranni byli? Parę rac odpalono, kilkadziesiąt osób przebiegło się po trybunach, nikomu nic się nie stało. A tak do wiadomości stadion został zamknięty za niby rasistowskie przyśpiewki. Afera kurwa jakby ktoś zginął.

Jak jedziesz samochodem i masz pusto z każdej strony ale masz linię ciągłą, ale mimo to wyprzedzasz i łapie Cię policja - dostajesz mandat, a nikogo nie zabiłeś, nie potrąciłeś i w zasadzie to nawet nikt Cię nie widział. Tylko to nie zmienia faktu, że przepisy złamałeś i ewentualnie możesz liczyć na dobry dzień placka w mundurze i może Ci się upiecze, a tu wszystko na żywo, a co gorsza typy które to zrobiły to zrobiły to celowo doskonale wiedząc co grozi ich "ukochanemu" klubowi.
Brak zdrowego rozsądku, zwykłe celowe ukierunkowane na szkodę dla klubu działanie.
Zdziwiony jestem, że ich bronisz.
Biszop nikogo nie bronię. Wszyscy wiedzą o co w tej zabawie chodzi. Uważam tylko, że kara jest nie współmierna do przewinienia. Można było przyłożyć wielką karę finansową i po sprawie.

Nie znam przepisów uefa, ale fakt, mogli dać karę finansową bo co by nie napisać, to takie mecze u nas się nie zdarzają zbyt często i te 20 lat ich braku mogli by wziąć pod uwagę, było nie było, przyjeżdża jeden z największych klubów świata.
Pewnie będą się odwoływać, tylko nie wiem jak uefa patrzy na recydywistów.

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
szkoda Legii, że to zamknięcie trybun przyklepali za takie gówno, bo tam właściwie wiele się nie stało

zadyma z bvb żadna, trybuny z realem puste, lose-lose

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
ale imo po odwołaniach uefa powinna zmięknąć właśnie przez argument który napisał Biszop

tylko pewnie będą chcieli dowodów na prawne dojechanie sporej grupy z żylety, gdzie największe baty zbiorą praktycznie niewinni

Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
petrojet over 0,5 ht boks

Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
DHAFRA +BANIYAS ovry 2,5 FT 2,49 boks

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
i gniazdo z tym nutten mogło ogarnąć przyszłe konsekwencje, bo niemcy chuja zrozumieli z akustyką Ł3, a od razu wiadomo jak można było to odebrać i że organizacje typu fare będą ciągnąć temat

bo pewnie zakaz jest za rzekome "jude" niż jakiekolwiek przepychanki

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
a teraz można się tylko spodziewać, że do Madrytu nie pojadą ludzie z przypadku i popłyną na maxa, bo co im zależy? zarząd już raczej i tak ukróci BARDZO ścisłą współpracę z NS, więc mogą się zabawić

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
szkoda jedynie legijnych dzieciaków, bo mało który zrozumie co się dzieje

reszta powinna mieć wyjebane jaja, nie na real to na termalice pojadą

Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
PETROJET 1 gol 1,72 PETROJET ov 1,5 Ft 2,50 over 2,5 FT 5,50 PETROJET over 9 rr 2,50 wszystko single boks

Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
PETROJET 1 gol 1,72 PETROJET ov 1,5 Ft 2,50 over 2,5 FT 5,50 PETROJET over 9 rr 2,50 wszystko single

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Originally Posted by Tazen
szkoda jedynie legijnych dzieciaków, bo mało który zrozumie co się dzieje

reszta powinna mieć wyjebane jaja, nie na real to na termalice pojadą

nie rozumiem dlaczego UEFA jest tutaj niby kreowana na cale zlo i ma im isc na reke

chyba jednak najwieksza wina w idiotach na trybunach? nie mogli sie powstrzymac na jeden mecz?

tak bardzo musieli udowodnic ze potrafia niemcow bic?


UEFA musi karac bo juz teraz bogate ligi sie rzucaja ze slabiakow wpuszczaja a do tego zadymy i nibezpiecznie (przez co motyw popularyzacji sportu w krajach slabiakow dostaje w leb)

wiec dlaczego nikt nie powie kto jest glownym winnym? zawsze golone paly niewinne i skrzywdzone?

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
ups, doczytalem dwie strony w tyl..zwracam honor, wycofuje mojego posta i cieszy ze wiekszosc ma zdrowe podejscie

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
kazow - bydlo jakie jest kazdy wie juz od lat.

Glowna wina lezy po stronie klubu. Nie potrafia sobie z grupka ludzi poradzic lub nie chca. Sami sobie winni.

Poki sie nie pozbeda takich osob ze stadionu to beda mieli takie akcje caly czas. Tak jak to jest w przyadku Legii od lat.

Bo jak widac na rozsadek tych ludzi liczyc nie mozna.

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Dziekan dzis dobrze powiedzial:

"Jak sie wchodzi na salony to trzeba sie ladnie ubrac i kulturalnie zachowywac."

Jak widac Legia nie dorosla do salonow czyli LM i pod wzgledem sportowym i organizacyjnym-kibicowskim.

Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Originally Posted by Zimon
VamO

banda Uve i analityka znowu kroi buki.

Szacunek switszak za sam nie wiem co.

JutrO do korpO a na koncie $$

[Linked Image]
graty rozjebałeś system, może też kiedyś trafię podobny kurs smile

Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Nie chcieli ryzykować, żeby Krysia nie dostała czymś od Miśka ...

Chodziłem z synem na Wisłę, byłem kilka razy na NHL i NFL (w tym debry Hawks/Wings). Psycholi za oceanem podobno więcej niż w Polsce/Europie, ale tam potrafią siedzieć obok siebie w przeciwnych koszulkach i po golach swoich drużyn przybijać sobie wzajemnie "piątkę" (to jest standard). Ja tam nawet agresji nie widziałem. I jak to porównuję to meczów Wisły, na których byłem osobiście, to słabo mi się robi ...

Popierałbym każdą taką decyzję UEFA gdyby była konsekwentna. Oczywiście idealnym rozwiązaniem byłoby wyłowienie prowodyrów i dożywotni zakaz stadionowy, ale to nie jest rola UEFY. A władze klubów "wąchają" się z kibolami, zamiast ich pacyfikować na każdym kroku. No i dzisiaj przyszedł jeden z rachunków

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Rozumiem, że BVB dostała zakaz stadionowy i przynajmniej na jeden wyjazd helmuty nie pojadą? Pytam, bo nigdzie nie doczytałem a oni tak samo tam dymi jak i Legia.

Nie oczekuję odpowiedzi. Pytanie było retoryczne.

Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
na Astane z 2,20 na 2,37 skoczylo

Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
Originally Posted by Moro16
PETROJET 1 gol 1,72 gora PETROJET ov 1,5 Ft 2,50 aplauz over 2,5 FT 5,50 PETROJET over 9 rr 2,50 puke wszystko single boks
kurwa jeden rozny przez 40 minut i 9 zrobili ja pierd....

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
A ten tekst Stana mega słaby. Chłop się starzeje i woli na Camp Nou z dziadkiem z fotelika obok rozkminiać czy Iniesta właśnie dobrze podał do Messiego niż robić show z racami, flagami i fanatycznym dopingiem. Na YT to fani Partizana w Eurolidze koszykówki mają miliony odsłon a nie dwóch spaślaków z NBA, którzy tańczą do piosenki Tiny Turner jak jest timeout.

Niestety ale tacy ludzie jak Stano zaczynają odjeżdżać od realnego świata i zaczynają karmić się papką ulepiono z gówna.

Czytał quincy.

Strona 94 z 109 1 2 92 93 94 95 96 108 109

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, rafal08, Lukasz111, burbon), 2,787 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,865
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1