|
|
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665 |
AL DHAFRA over 13rr kurs 8 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
A ten tekst Stana mega słaby. Chłop się starzeje i woli na Camp Nou z dziadkiem z fotelika obok rozkminiać czy Iniesta właśnie dobrze podał do Messiego niż robić show z racami, flagami i fanatycznym dopingiem. Na YT to fani Partizana w Eurolidze koszykówki mają miliony odsłon a nie dwóch spaślaków z NBA, którzy tańczą do piosenki Tiny Turner jak jest timeout.
Niestety ale tacy ludzie jak Stano zaczynają odjeżdżać od realnego świata i zaczynają karmić się papką ulepiono z gówna.
Czytał quincy. i w kolko to samo, napisz jeszcze "against modern football" i bedzie komplet
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621 |
Niestety ale tacy ludzie jak Stano zaczynają odjeżdżać od realnego świata i zaczynają karmić się papką ulepiono z gówna. Ewidentnie w miejsce "Stano" należy wpisać "quincy", gość "patologię" nazwał "patologią", a Ty dalej mażesz się w gównie ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968 |
Astane ktos gra ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
wystarczy ze na reprezentacji jest kino z malyszomanami trębaczami pióropuszami itd. Na pilce klubowej nigdy tak nie bedzie na szczescie a jak sie komus nie podoba to niech zmieni dyscypline
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2011
Posty: 262
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2011
Posty: 262 |
PETROJET 1 gol 1,72  PETROJET ov 1,5 Ft 2,50  over 2,5 FT 5,50 PETROJET over 9 rr 2,50  wszystko single  kurwa jeden rozny przez 40 minut i 9 zrobili ja pierd.... lepiej graj azjatyckie rozne, mialbys zwrot
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665 |
do rogalików AL DHARFY dokladam singiel over 1,5 FT 1,72
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707 |
A ten tekst Stana mega słaby. Chłop się starzeje i woli na Camp Nou z dziadkiem z fotelika obok rozkminiać czy Iniesta właśnie dobrze podał do Messiego niż robić show z racami, flagami i fanatycznym dopingiem. Na YT to fani Partizana w Eurolidze koszykówki mają miliony odsłon a nie dwóch spaślaków z NBA, którzy tańczą do piosenki Tiny Turner jak jest timeout.
Niestety ale tacy ludzie jak Stano zaczynają odjeżdżać od realnego świata i zaczynają karmić się papką ulepiono z gówna.
Czytał quincy. i w kolko to samo, napisz jeszcze "against modern football" i bedzie komplet dokladnie  tekst trafia w sedno a ktos go nie zrozumial 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707 |
wystarczy ze na reprezentacji jest kino z malyszomanami trębaczami pióropuszami itd. Na pilce klubowej nigdy tak nie bedzie na szczescie a jak sie komus nie podoba to niech zmieni dyscypline rozumiem ze ty mowisz kto jest lepszym a kto gorszym kibicem i jakie jedynie sluszne kibicowanie jest... ehhhh porazka
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Czy Wy niektórzy naprawdę nie rozumiecie że na naszą piłkę 80% widowni chodzi właśnie że względu na atmosferę. Bo chyba nie patrzą na poziom piłki. Nikt nikogo nie zmusza chodzić na stadion. Jest jeszcze teatr, opera, telewizja TVN. Jest w czym wybierać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
quincy nie tylko on ja mam podobne zdanie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Chłopaki z Białego też dobrze rozumieją Quincy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707 |
Czy Wy niektórzy naprawdę nie rozumiecie że na naszą piłkę 80% widowni chodzi właśnie że względu na atmosferę. Bo chyba nie patrzą na poziom piłki. Nikt nikogo nie zmusza chodzić na stadion. Jest jeszcze teatr, opera, telewizja TVN. Jest w czym wybierać. rozumiem ze badania robiles i masz te 80% poparte dowodami, albo te 80% ci tak powiedzialo
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621 |
wystarczy ze na reprezentacji jest kino z malyszomanami trębaczami pióropuszami itd. Na pilce klubowej nigdy tak nie bedzie na szczescie a jak sie komus nie podoba to niech zmieni dyscypline Jak mam wybierać między "trębaczami, pióropuszami itd." i plugawymi tekstami wymiocin społecznych z rynsztoka, to wybieram ... Prędzej mi przez gardło przejdzie tłumaczenie mojemu synowi dlaczego Janusze śpiewają "Małego rycerza" niż tłumaczenie co oznacza, że "Pasy to kurwy" plute we wszelkich odmianach  No fakt, w Białym nie byłem na meczu, tam na bank jest bezpiecznie, kulturalnie i rynsztoka nie ma ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
quincy nie tylko on ja mam podobne zdanie Sorry Jaga  Dokładnie tak jest jak TEO pisze. Jak szedłem w ostatnią sobotę na mecz Lechii to wszystkich interesowało tylko to, ile Ruchu przyjedzie a nie w jakiej formie jest Peszko.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
wystarczy ze na reprezentacji jest kino z malyszomanami trębaczami pióropuszami itd. Na pilce klubowej nigdy tak nie bedzie na szczescie a jak sie komus nie podoba to niech zmieni dyscypline rozumiem ze ty mowisz kto jest lepszym a kto gorszym kibicem i jakie jedynie sluszne kibicowanie jest... ehhhh porazka widac ze nie byles na meczach reprezentacji na wyjezdzie bo tam panuje inny klimat pojedz kiedys to zobaczysz co sie dzieje i moze zrozumiesz o co mi chodzi
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
wystarczy ze na reprezentacji jest kino z malyszomanami trębaczami pióropuszami itd. Na pilce klubowej nigdy tak nie bedzie na szczescie a jak sie komus nie podoba to niech zmieni dyscypline Jak mam wybierać między "trębaczami, pióropuszami itd." i plugawymi tekstami wymiocin społecznych z rynsztoka, to wybieram ... Prędzej mi przez gardło przejdzie tłumaczenie mojemu synowi dlaczego Janusze śpiewają "Małego rycerza" niż tłumaczenie co oznacza, że "Pasy to kurwy" plute we wszelkich odmianach  No fakt, w Białym nie byłem na meczu, tam na bank jest bezpiecznie, kulturalnie i rynsztoka nie ma ...  tam to dopiero jest patusów na pęczki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665 |
moim zdaniem takie kibicowanie z oprawa jak na Legii jest zajebiste ale oczywiscie po huja te dymy o to tu chodzi oczywiscie super to wyglada i tak ma byc na trybunach ale to bzdurne zachowanie jakies bicie pryjezdnych to jest problem a oprawa i race ma byc a nie jak w stanach kurwa hot dogi i cola na trybunach
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
@quincy to w takim razie po co wam pilka i mecz skoro was to nie interesuje?
umawiajcie sie na zloty bez pilki, bedziecie zadowoleni
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|