Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 95 z 109 1 2 93 94 95 96 97 108 109
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
AL DHAFRA over 13rr kurs 8 boks

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Originally Posted by quincy
A ten tekst Stana mega słaby. Chłop się starzeje i woli na Camp Nou z dziadkiem z fotelika obok rozkminiać czy Iniesta właśnie dobrze podał do Messiego niż robić show z racami, flagami i fanatycznym dopingiem. Na YT to fani Partizana w Eurolidze koszykówki mają miliony odsłon a nie dwóch spaślaków z NBA, którzy tańczą do piosenki Tiny Turner jak jest timeout.

Niestety ale tacy ludzie jak Stano zaczynają odjeżdżać od realnego świata i zaczynają karmić się papką ulepiono z gówna.

Czytał quincy.

i w kolko to samo, napisz jeszcze "against modern football" i bedzie komplet

Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Originally Posted by quincy
Niestety ale tacy ludzie jak Stano zaczynają odjeżdżać od realnego świata i zaczynają karmić się papką ulepiono z gówna.

Ewidentnie w miejsce "Stano" należy wpisać "quincy", gość "patologię" nazwał "patologią", a Ty dalej mażesz się w gównie ...

Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968
Astane ktos gra ? smile

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
wystarczy ze na reprezentacji jest kino z malyszomanami trębaczami pióropuszami itd. Na pilce klubowej nigdy tak nie bedzie na szczescie a jak sie komus nie podoba to niech zmieni dyscypline

Dołączył: Nov 2011
Posty: 262
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Nov 2011
Posty: 262
Originally Posted by Moro16
Originally Posted by Moro16
PETROJET 1 gol 1,72 gora PETROJET ov 1,5 Ft 2,50 aplauz over 2,5 FT 5,50 PETROJET over 9 rr 2,50 puke wszystko single boks
kurwa jeden rozny przez 40 minut i 9 zrobili ja pierd....

lepiej graj azjatyckie rozne, mialbys zwrot

Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
do rogalików AL DHARFY dokladam singiel over 1,5 FT 1,72

Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707
Originally Posted by kazow
Originally Posted by quincy
A ten tekst Stana mega słaby. Chłop się starzeje i woli na Camp Nou z dziadkiem z fotelika obok rozkminiać czy Iniesta właśnie dobrze podał do Messiego niż robić show z racami, flagami i fanatycznym dopingiem. Na YT to fani Partizana w Eurolidze koszykówki mają miliony odsłon a nie dwóch spaślaków z NBA, którzy tańczą do piosenki Tiny Turner jak jest timeout.

Niestety ale tacy ludzie jak Stano zaczynają odjeżdżać od realnego świata i zaczynają karmić się papką ulepiono z gówna.

Czytał quincy.

i w kolko to samo, napisz jeszcze "against modern football" i bedzie komplet
dokladnie wink tekst trafia w sedno a ktos go nie zrozumial smile

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Jakbym miał syna to wolałbym go zabrać na taki mecz:



niż na taki:



I kończę już tę nierówną walkę, bo zrozumie mnie chyba tylko Teodor czyli osoba, która na mecze jeździ i chadza.

Bez odbioru.

Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707
Originally Posted by jaga1920
wystarczy ze na reprezentacji jest kino z malyszomanami trębaczami pióropuszami itd. Na pilce klubowej nigdy tak nie bedzie na szczescie a jak sie komus nie podoba to niech zmieni dyscypline
rozumiem ze ty mowisz kto jest lepszym a kto gorszym kibicem i jakie jedynie sluszne kibicowanie jest... ehhhh porazka

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Czy Wy niektórzy naprawdę nie rozumiecie że na naszą piłkę 80% widowni chodzi właśnie że względu na atmosferę. Bo chyba nie patrzą na poziom piłki. Nikt nikogo nie zmusza chodzić na stadion. Jest jeszcze teatr, opera, telewizja TVN. Jest w czym wybierać.

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
quincy nie tylko on ja mam podobne zdanie

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Originally Posted by quincy
Jakbym miał syna to wolałbym go zabrać na taki mecz:



niż na taki:



I kończę już tę nierówną walkę, bo zrozumie mnie chyba tylko Teodor czyli osoba, która na mecze jeździ i chadza.

Bez odbioru.
Chłopaki z Białego też dobrze rozumieją Quincy.

Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707
Originally Posted by TEO
Czy Wy niektórzy naprawdę nie rozumiecie że na naszą piłkę 80% widowni chodzi właśnie że względu na atmosferę. Bo chyba nie patrzą na poziom piłki. Nikt nikogo nie zmusza chodzić na stadion. Jest jeszcze teatr, opera, telewizja TVN. Jest w czym wybierać.
rozumiem ze badania robiles i masz te 80% poparte dowodami, albo te 80% ci tak powiedzialo

Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Originally Posted by jaga1920
wystarczy ze na reprezentacji jest kino z malyszomanami trębaczami pióropuszami itd. Na pilce klubowej nigdy tak nie bedzie na szczescie a jak sie komus nie podoba to niech zmieni dyscypline

Jak mam wybierać między "trębaczami, pióropuszami itd." i plugawymi tekstami wymiocin społecznych z rynsztoka, to wybieram ...
Prędzej mi przez gardło przejdzie tłumaczenie mojemu synowi dlaczego Janusze śpiewają "Małego rycerza" niż tłumaczenie co oznacza, że "Pasy to kurwy" plute we wszelkich odmianach puke

No fakt, w Białym nie byłem na meczu, tam na bank jest bezpiecznie, kulturalnie i rynsztoka nie ma ...

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by jaga1920
quincy nie tylko on ja mam podobne zdanie

Sorry Jaga piwo

Dokładnie tak jest jak TEO pisze. Jak szedłem w ostatnią sobotę na mecz Lechii to wszystkich interesowało tylko to, ile Ruchu przyjedzie a nie w jakiej formie jest Peszko.

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Originally Posted by gajus_bonus
Originally Posted by jaga1920
wystarczy ze na reprezentacji jest kino z malyszomanami trębaczami pióropuszami itd. Na pilce klubowej nigdy tak nie bedzie na szczescie a jak sie komus nie podoba to niech zmieni dyscypline
rozumiem ze ty mowisz kto jest lepszym a kto gorszym kibicem i jakie jedynie sluszne kibicowanie jest... ehhhh porazka

widac ze nie byles na meczach reprezentacji na wyjezdzie bo tam panuje inny klimat pojedz kiedys to zobaczysz co sie dzieje i moze zrozumiesz o co mi chodzi

Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Originally Posted by laser
Originally Posted by jaga1920
wystarczy ze na reprezentacji jest kino z malyszomanami trębaczami pióropuszami itd. Na pilce klubowej nigdy tak nie bedzie na szczescie a jak sie komus nie podoba to niech zmieni dyscypline

Jak mam wybierać między "trębaczami, pióropuszami itd." i plugawymi tekstami wymiocin społecznych z rynsztoka, to wybieram ...
Prędzej mi przez gardło przejdzie tłumaczenie mojemu synowi dlaczego Janusze śpiewają "Małego rycerza" niż tłumaczenie co oznacza, że "Pasy to kurwy" plute we wszelkich odmianach puke

No fakt, w Białym nie byłem na meczu, tam na bank jest bezpiecznie, kulturalnie i rynsztoka nie ma ...
grin tam to dopiero jest patusów na pęczki

Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
moim zdaniem takie kibicowanie z oprawa jak na Legii jest zajebiste ale oczywiscie po huja te dymy o to tu chodzi oczywiscie super to wyglada i tak ma byc na trybunach ale to bzdurne zachowanie jakies bicie pryjezdnych to jest problem a oprawa i race ma byc a nie jak w stanach kurwa hot dogi i cola na trybunach

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
@quincy to w takim razie po co wam pilka i mecz skoro was to nie interesuje?

umawiajcie sie na zloty bez pilki, bedziecie zadowoleni

Strona 95 z 109 1 2 93 94 95 96 97 108 109

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, burbon), 1,192 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,553
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1