|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin 
|
|
Marat Safin 
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982 |
a ty sie naucz czytac ze zrozumieniem, ja nie mowilem o wypedzeniu zadymiarzy ze stadionow tylko o prawnych regulacjach ktore beda skuteczne i egzekwowane, porzadek z zadymiarzami zrobic co nie jest rownoznaczne z ich wypedzaniem, czytaj a nie dopasowujesz cos do czegos co mialo inny sens A to sorry wydawało mi się, że gdzieś pisałeś o możliwej zamianie publiki w Polsce jak w Anglii. Nie ten poziom na takie pomysły.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
bts w Amsterdamie i Krasnodarze @3.3
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin 
|
|
Marat Safin 
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982 |
Nie no sorry. Ruch gra taką tiki=takę, że faktycznie tylko popatrzeć na popisy Lipskiego ala Zidane, Mazka ala Bale czy Visnakovsa ala Neymara chodzisz popatrzeć. Zaiste "aktorzy" widowisk na Cichej to klasa sama w sobie. wiesz człowieku co to jest kibicowanie swojej drużynie? to bycie z nią na dobre i na złe, czy gra dobrze czy źle. Rozumiem że Ty chodzisz tylko na mecze Realu albo Barcelony no chyba że Ty chodzisz na mecze oglądać tylko zadymy albo race to gratuluje Nie. Zadymy na meczu mało mnie interesują, ale race i oprawy jak najbardziej. Bardzo często są interesującym urozmaiceniem smutnej jak pizda gry. Dałeś porównanie z dupy to dostałeś kontrę. A co do bycia na dobre i na złe. Widzisz ja chodziłem na Arkę jak grała w trzeciej lidze czego Twój Ruch nie zaznał więc z łaski swojej nie mów mi co to znaczy na dobre i na złe.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707 |
a ty sie naucz czytac ze zrozumieniem, ja nie mowilem o wypedzeniu zadymiarzy ze stadionow tylko o prawnych regulacjach ktore beda skuteczne i egzekwowane, porzadek z zadymiarzami zrobic co nie jest rownoznaczne z ich wypedzaniem, czytaj a nie dopasowujesz cos do czegos co mialo inny sens A to sorry wydawało mi się, że gdzieś pisałeś o możliwej zamianie publiki w Polsce jak w Anglii. Nie ten poziom na takie pomysły. pisalem o lidze angielskiej w kontekscie poradzenia sobie z zadymiarzami ale nic o wymianie publiki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2011
Posty: 262
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2011
Posty: 262 |
witam sparta vs. inter over 2,5 gola @1,80 rozny przed 9min @1,83 rozne over 9,5 @1,80 multicorners over 20,5 @1,83 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin 
|
|
Marat Safin 
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982 |
I żeby było jasne nie jestem zwolennikiem zadym na stadionach - na to jest miejsce w lasach, na łąkach, w miejscach gdzie nie ma przypadkowych osób.
Jestem zwolennikiem rac, opraw, dobrego dopingu, maksymalnego zaangażowania piłkarzy. Mogą nie mieć umiejętności ale mają zapierdalać.
Nie wydaje mi się po prostu aby kara dla Legii był współmierna do przewinienia. Od tego się zaczęła tu cała dyskusja, w której niektórzy przekroczyli granice absurdu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2011
Posty: 262
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2011
Posty: 262 |
szachtar vs. braga rozne over 9,5 @1,72 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,342 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,342 Likes: 3 |
Nie. Zadymy na meczu mało mnie interesują, ale race i oprawy jak najbardziej. Bardzo często są interesującym urozmaiceniem smutnej jak pizda gry. Dałeś porównanie z dupy to dostałeś kontrę.
A co do bycia na dobre i na złe. Widzisz ja chodziłem na Arkę jak grała w trzeciej lidze czego Twój Ruch nie zaznał więc z łaski swojej nie mów mi co to znaczy na dobre i na złe. chłopie idąc na mecz idziesz po to żeby zobaczyć zwycięstwo swojej drużyny a oprawa meczowa to jest wątek poboczny. jak jest to fajnie popatrzeć albo brać w tym czynny udział, nie ma jej to trudno kibicujesz swojej drużynie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Czy Wy niektórzy naprawdę nie rozumiecie że na naszą piłkę 80% widowni chodzi właśnie że względu na atmosferę. Bo chyba nie patrzą na poziom piłki. Nikt nikogo nie zmusza chodzić na stadion. Jest jeszcze teatr, opera, telewizja TVN. Jest w czym wybierać. Atmosfera: doping, fajna oprawa Idiotyzm: race (bo zakazane), OBRAZLIWY doping (bo to nie liga polska), chuliganstwo (bo to nie park)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707 |
I żeby było jasne nie jestem zwolennikiem zadym na stadionach - na to jest miejsce w lasach, na łąkach, w miejscach gdzie nie ma przypadkowych osób.
Jestem zwolennikiem rac, opraw, dobrego dopingu, maksymalnego zaangażowania piłkarzy. Mogą nie mieć umiejętności ale mają zapierdalać.
Nie wydaje mi się po prostu aby kara dla Legii był współmierna do przewinienia. Od tego się zaczęła tu cała dyskusja, w której niektórzy przekroczyli granice absurdu. wybacz ze sie czepiam ale znowu sie nie zgodze  po pierwsze to miejsca na to wgl nie powinno byc, a po drugie dobrze wiemy ze ta kara to nie jest tylko za to sie dzialo z niemcami ale za caloksztalt, Legia jest na cenzurowanym i taryf ulgowych dla niej nie bedzie takich jakie mogly by byc dla innych  nagrabila sobie Legia a raczej jej sympatycy przez lata tyle ze teraz zbierają plony.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,342 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,342 Likes: 3 |
Czy Wy niektórzy naprawdę nie rozumiecie że na naszą piłkę 80% widowni chodzi właśnie że względu na atmosferę. Bo chyba nie patrzą na poziom piłki. Nikt nikogo nie zmusza chodzić na stadion. Jest jeszcze teatr, opera, telewizja TVN. Jest w czym wybierać. Atmosfera: doping, fajna oprawa Idiotyzm: race (bo zakazane), OBRAZLIWY doping (bo to nie liga polska), chuliganstwo (bo to nie park) dla mnie idotyzm to zakaz używania rac
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Melo to jest Pajac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
A czy jest miejsce na stadionie na zażywanie narkotyków? Jeśli nie to zamknąć Camp Nou i wjebac Barcelonę z LM.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin 
|
|
Marat Safin 
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982 |
Nie. Zadymy na meczu mało mnie interesują, ale race i oprawy jak najbardziej. Bardzo często są interesującym urozmaiceniem smutnej jak pizda gry. Dałeś porównanie z dupy to dostałeś kontrę.
A co do bycia na dobre i na złe. Widzisz ja chodziłem na Arkę jak grała w trzeciej lidze czego Twój Ruch nie zaznał więc z łaski swojej nie mów mi co to znaczy na dobre i na złe. chłopie idąc na mecz idziesz po to żeby zobaczyć zwycięstwo swojej drużyny a oprawa meczowa to jest wątek poboczny. jak jest to fajnie popatrzeć albo brać w tym czynny udział, nie ma jej to trudno kibicujesz swojej drużynie Ujmę to tak Aker. Idealny mecz dla mnie to taki gdzie jest maksymalne zaangażowanie mojej drużyny co w Polsce często przekłada się na dobry wynik. Do tego muszą być kibice gości najlepiej w komplecie. Jest oprawa i race albo chociaż ognie wrocławskie. Dobry doping z obu stron (może być z bluzgami - mnie to nie mierzi bo na ulicy jest więcej kurwowania niż na stadionach). Jeżeli brakuje jakiegoś ogniwa z tych co podałem to nie jestem do końca usatysfakcjonowany. No ale "de gustibus non est disputandum"
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|