Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 100 z 109 1 2 98 99 100 101 102 108 109
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Originally Posted by gajus_bonus
a ty sie naucz czytac ze zrozumieniem, ja nie mowilem o wypedzeniu zadymiarzy ze stadionow tylko o prawnych regulacjach ktore beda skuteczne i egzekwowane, porzadek z zadymiarzami zrobic co nie jest rownoznaczne z ich wypedzaniem, czytaj a nie dopasowujesz cos do czegos co mialo inny sens

A to sorry wydawało mi się, że gdzieś pisałeś o możliwej zamianie publiki w Polsce jak w Anglii. Nie ten poziom na takie pomysły.

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
bts w Amsterdamie i Krasnodarze @3.3

Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Originally Posted by aker
Originally Posted by Bullet
Nie no sorry. Ruch gra taką tiki=takę, że faktycznie tylko popatrzeć na popisy Lipskiego ala Zidane, Mazka ala Bale czy Visnakovsa ala Neymara chodzisz popatrzeć. Zaiste "aktorzy" widowisk na Cichej to klasa sama w sobie.

wiesz człowieku co to jest kibicowanie swojej drużynie? to bycie z nią na dobre i na złe, czy gra dobrze czy źle.
Rozumiem że Ty chodzisz tylko na mecze Realu albo Barcelony
no chyba że Ty chodzisz na mecze oglądać tylko zadymy albo race to gratuluje

Nie. Zadymy na meczu mało mnie interesują, ale race i oprawy jak najbardziej. Bardzo często są interesującym urozmaiceniem smutnej jak pizda gry. Dałeś porównanie z dupy to dostałeś kontrę.

A co do bycia na dobre i na złe. Widzisz ja chodziłem na Arkę jak grała w trzeciej lidze czego Twój Ruch nie zaznał więc z łaski swojej nie mów mi co to znaczy na dobre i na złe.

Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707
Originally Posted by Bullet
Originally Posted by gajus_bonus
a ty sie naucz czytac ze zrozumieniem, ja nie mowilem o wypedzeniu zadymiarzy ze stadionow tylko o prawnych regulacjach ktore beda skuteczne i egzekwowane, porzadek z zadymiarzami zrobic co nie jest rownoznaczne z ich wypedzaniem, czytaj a nie dopasowujesz cos do czegos co mialo inny sens

A to sorry wydawało mi się, że gdzieś pisałeś o możliwej zamianie publiki w Polsce jak w Anglii. Nie ten poziom na takie pomysły.
pisalem o lidze angielskiej w kontekscie poradzenia sobie z zadymiarzami ale nic o wymianie publiki.

Dołączył: Nov 2011
Posty: 262
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Nov 2011
Posty: 262
witam

sparta vs. inter

over 2,5 gola @1,80
rozny przed 9min @1,83
rozne over 9,5 @1,80
multicorners over 20,5 @1,83

boks

Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
I żeby było jasne nie jestem zwolennikiem zadym na stadionach - na to jest miejsce w lasach, na łąkach, w miejscach gdzie nie ma przypadkowych osób.

Jestem zwolennikiem rac, opraw, dobrego dopingu, maksymalnego zaangażowania piłkarzy. Mogą nie mieć umiejętności ale mają zapierdalać.

Nie wydaje mi się po prostu aby kara dla Legii był współmierna do przewinienia. Od tego się zaczęła tu cała dyskusja, w której niektórzy przekroczyli granice absurdu.

Dołączył: Nov 2011
Posty: 262
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Nov 2011
Posty: 262
szachtar vs. braga

rozne over 9,5 @1,72

boks

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,342
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,342
Likes: 3
Originally Posted by Bullet
Nie. Zadymy na meczu mało mnie interesują, ale race i oprawy jak najbardziej. Bardzo często są interesującym urozmaiceniem smutnej jak pizda gry. Dałeś porównanie z dupy to dostałeś kontrę.

A co do bycia na dobre i na złe. Widzisz ja chodziłem na Arkę jak grała w trzeciej lidze czego Twój Ruch nie zaznał więc z łaski swojej nie mów mi co to znaczy na dobre i na złe.

chłopie idąc na mecz idziesz po to żeby zobaczyć zwycięstwo swojej drużyny a oprawa meczowa to jest wątek poboczny.
jak jest to fajnie popatrzeć albo brać w tym czynny udział, nie ma jej to trudno kibicujesz swojej drużynie

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Liberec 1

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Originally Posted by TEO
Czy Wy niektórzy naprawdę nie rozumiecie że na naszą piłkę 80% widowni chodzi właśnie że względu na atmosferę. Bo chyba nie patrzą na poziom piłki. Nikt nikogo nie zmusza chodzić na stadion. Jest jeszcze teatr, opera, telewizja TVN. Jest w czym wybierać.
Atmosfera: doping, fajna oprawa

Idiotyzm: race (bo zakazane), OBRAZLIWY doping (bo to nie liga polska), chuliganstwo (bo to nie park)

Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707
Originally Posted by Bullet
I żeby było jasne nie jestem zwolennikiem zadym na stadionach - na to jest miejsce w lasach, na łąkach, w miejscach gdzie nie ma przypadkowych osób.

Jestem zwolennikiem rac, opraw, dobrego dopingu, maksymalnego zaangażowania piłkarzy. Mogą nie mieć umiejętności ale mają zapierdalać.

Nie wydaje mi się po prostu aby kara dla Legii był współmierna do przewinienia. Od tego się zaczęła tu cała dyskusja, w której niektórzy przekroczyli granice absurdu.
wybacz ze sie czepiam ale znowu sie nie zgodze wink po pierwsze to miejsca na to wgl nie powinno byc, a po drugie dobrze wiemy ze ta kara to nie jest tylko za to sie dzialo z niemcami ale za caloksztalt, Legia jest na cenzurowanym i taryf ulgowych dla niej nie bedzie takich jakie mogly by byc dla innych wink nagrabila sobie Legia a raczej jej sympatycy przez lata tyle ze teraz zbierają plony.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Szachtar 1

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,342
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,342
Likes: 3
Originally Posted by iti
Originally Posted by TEO
Czy Wy niektórzy naprawdę nie rozumiecie że na naszą piłkę 80% widowni chodzi właśnie że względu na atmosferę. Bo chyba nie patrzą na poziom piłki. Nikt nikogo nie zmusza chodzić na stadion. Jest jeszcze teatr, opera, telewizja TVN. Jest w czym wybierać.
Atmosfera: doping, fajna oprawa

Idiotyzm: race (bo zakazane), OBRAZLIWY doping (bo to nie liga polska), chuliganstwo (bo to nie park)

dla mnie idotyzm to zakaz używania rac

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Sparta 1

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Melo to jest Pajac laugh

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
A czy jest miejsce na stadionie na zażywanie narkotyków? Jeśli nie to zamknąć Camp Nou i wjebac Barcelonę z LM.

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
paokara karny

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Szelki 1

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Gent 1

Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Originally Posted by aker
Originally Posted by Bullet
Nie. Zadymy na meczu mało mnie interesują, ale race i oprawy jak najbardziej. Bardzo często są interesującym urozmaiceniem smutnej jak pizda gry. Dałeś porównanie z dupy to dostałeś kontrę.

A co do bycia na dobre i na złe. Widzisz ja chodziłem na Arkę jak grała w trzeciej lidze czego Twój Ruch nie zaznał więc z łaski swojej nie mów mi co to znaczy na dobre i na złe.

chłopie idąc na mecz idziesz po to żeby zobaczyć zwycięstwo swojej drużyny a oprawa meczowa to jest wątek poboczny.
jak jest to fajnie popatrzeć albo brać w tym czynny udział, nie ma jej to trudno kibicujesz swojej drużynie

Ujmę to tak Aker. Idealny mecz dla mnie to taki gdzie jest maksymalne zaangażowanie mojej drużyny co w Polsce często przekłada się na dobry wynik. Do tego muszą być kibice gości najlepiej w komplecie. Jest oprawa i race albo chociaż ognie wrocławskie. Dobry doping z obu stron (może być z bluzgami - mnie to nie mierzi bo na ulicy jest więcej kurwowania niż na stadionach). Jeżeli brakuje jakiegoś ogniwa z tych co podałem to nie jestem do końca usatysfakcjonowany. No ale "de gustibus non est disputandum"

Strona 100 z 109 1 2 98 99 100 101 102 108 109

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (alfa, $-man, Sensei, betowiec, rafal08, ANZELMO, latajaca_holenderka, Lukasz111), 919 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,151
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1