|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Osobiście kibicuję Pacyfkowi. Przegrać flaszkie ze zwycięzcą nie będzie obciachem.
Dobrej nocy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Jak Pacyfek wygra to może mi te 4 paczki rozbije na jakieś raty #Peszle z Teściową
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Dobranoc! ![[Linked Image from pbs.twimg.com]](https://pbs.twimg.com/media/Cs5u_3lUAAAaQQX.jpg)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Sensei bedzie miał pod co fapować
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,548
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,548 |
Dobranoc! ![[Linked Image from pbs.twimg.com]](https://pbs.twimg.com/media/Cs5u_3lUAAAaQQX.jpg) solidna cartier branzoletka
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,548
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,548 |
nie ma się do czego przyje.....
dla niektórych za duże usta pewnie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
no weekend w ruchu działo sie ... jest plus jest dobrze ... Milan  Barcelona  ale postzrelali Marsylia jest jednak chyba najlepsza ToTT City 2-0 ... bez gola gości wow ktos to oglądał coś powie ? oj dziąło sie jest pomysł nawet na dziś ... bo patrzę w ofertę i chyba brejk 2 tyg ... ja bla i bro ... relax, cięzki weekend ... oldschoole hh 1 [ youtube.com] 2 [ youtube.com] 3 [ youtube.com] 4. 1.28' - 2.15' [ youtube.com] 5 [ youtube.com] 6 [ youtube.com] 7 [ youtube.com] 8 [ youtube.com] for example ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,794 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,794 Likes: 10 |
7.35 poniedziałeczek...kurwa,ale się ten tydzień wlecze... Spokojnego życzę i udanego 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
tzeba odespać , śniadanie zjadł wszystko puszcza wszystko źle ... ale chyba malucha przykręce jeszcze ... barkuje mi jednego meczu na dziś do zagrania i kursów na niektóre zdarzenia ... :\
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
nie ma co ćwiczyć ostro przy tej ofercie , strasznie okrojony poniedziałek , zmieścili sie chodx raz z grafikiem  wejdzie dobrze , ni ejebać to Selekcje Nr Selekcje Zdarzenie Data zdarzenia Zasady Wygrana/miejsce Kursy Wynik 1 Jablonec U21 Jablonec U21 v Ceske Budejovice U21 (Wynik końcowy) 03/10/2016 Brak 1.44 Odbędzie się 2 2 lub 3 gole VfB Stuttgart v Greuther Furth (Ilość goli) 03/10/2016 Brak 2.05 Odbędzie się 3 Powyżej 2.5 Wil 1900 v FC Schaffhausen (Suma goli) 03/10/2016 Brak 1.70 Odbędzie się Zakłady akumulowane do usłyszenia ... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
Dobranoc! ![[Linked Image from pbs.twimg.com]](https://pbs.twimg.com/media/Cs5u_3lUAAAaQQX.jpg) solidna cartier branzoletka dobra foka...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
dobry tekst o H.Kane  mam podobne zdanie . To co zrobił na euro to tylko wyjechać w Bieszczady i żyć z tego co się złowi na łódce .
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Konstruktywna analiza - W8.
Nie interesują mnie Tottki, tak jak i City, ale...
Fajnie się to czyta, bo znamionuje Twoją kompetencję w tym temacie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
|
|
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539 |
no weekend w ruchu działo sie ... jest plus jest dobrze ... Milan  Barcelona  ale postzrelali Marsylia jest jednak chyba najlepsza  Same wały wg mnie. I Twój śmiech najlepiej to komentuje. W ten weekend wszystkie czołowe kluby chyba dostały jakieś wytyczne "z góry" nie do odrzucenia. Żniwa buków i tyle: Real (nie wygrać), Barca (przegrać), Bayern (nie wygrać), BVB (przegrać, nie strzelać gola), Gladbach (przegrać, nie strzelać gola), MU (nie wygrać), City może też nie miało strzelać pieron wie, bo na tą 1 bramkę ich na pewno było stać. Trzeba przeczekać początek miesiąca i piłka powinna wrócić do normy, po eliminacjach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
kac morderca nie ma serca...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
kac morderca nie ma serca... Wy bez tego Vasiliewa nie za bardzo możecie. Zaczną go ostro kryć albo kosić i co wtedy ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
kac morderca nie ma serca... Wy bez tego Vasiliewa nie za bardzo możecie. Zaczną go ostro kryć albo kosić i co wtedy ? wszyscy w lidze wiedza ze to nasz rezyser wiec go sponiewieraja to normalne co zrobisz nic nie zrobisz bardziej mnie irytuje brak napastnika w kadrze bo cernych to patałach a swiderski pilke traktuje jak zabawe 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
mam pytanko do kumatych czy jest jakas aplikacja zeby sprawdzic gdzie dana osoba sie obecnie znajduje rozmawiajac z nia przez telefon lub podajac numer telefonu ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Wiesz jaga... Nie znam się absolutnie na hokeju, nie znam żadnego hokeisty z nazwiska, ale stosunkowo często tę dyscyplinę obstawiam, szczególnie niższe ligi europejskie. Ale nie w tym rzecz. W lidze północnoamerykańskiej w każdej drużynie jest tzw. lider. Taki lider ma zawsze do " pomocy " zakapiora, który go broni przed potencjalnym napastnikiem. Zawsze mnie wkurwiały polecenia trenerów, żeby " zneutralizować " lidera przeciwników. W hokeju zawsze jest taki zawodnik który przyjebie każdemu kto chciałby tego dokonać. Jeżeli Probierz stworzył " drużynę", to powinien stworzyć również narzędzia które takim przypadkom - jak u Vasiliewa - zaradzą. 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|