Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 89 z 97 1 2 87 88 89 90 91 96 97
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Osobiście kibicuję Pacyfkowi. Przegrać flaszkie ze zwycięzcą nie będzie obciachem.

Dobrej nocy.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Jak Pacyfek wygra to może mi te 4 paczki rozbije na jakieś raty
#Peszle z Teściową

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dobranoc!
[Linked Image from pbs.twimg.com]

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sensei bedzie miał pod co fapować

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,516
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,516
Originally Posted by Warren
Dobranoc!
[Linked Image from pbs.twimg.com]
solidna

cartier branzoletka

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,516
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,516
nie ma się do czego przyje.....

dla niektórych za duże usta pewnie

Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
no weekend w ruchu działo sie ... jest plus jest dobrze ...

Milan kopara

Barcelona laugh ale postzrelali smile

Marsylia jest jednak chyba najlepsza laugh

ToTT City 2-0 ... bez gola gości wow ktos to oglądał coś powie ?

oj dziąło sie

jest pomysł nawet na dziś ... bo patrzę w ofertę i chyba brejk 2 tyg ...

ja bla i bro ... relax, cięzki weekend ... oldschoole hh

1 [youtube.com]

2 [youtube.com]
3 [youtube.com]
4. 1.28' - 2.15' [youtube.com]
5 [youtube.com]
6 [youtube.com]
7 [youtube.com]
8 [youtube.com]


for example ...

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,788
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,788
Likes: 10
7.35 poniedziałeczek...kurwa,ale się ten tydzień wlecze...
Spokojnego życzę i udanego toast

Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
tzeba odespać , śniadanie zjadł wszystko puszcza wszystko źle ... ale chyba malucha przykręce jeszcze ... barkuje mi jednego meczu na dziś do zagrania i kursów na niektóre zdarzenia ... :\

Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
nie ma co ćwiczyć ostro przy tej ofercie , strasznie okrojony poniedziałek , zmieścili sie chodx raz z grafikiem laugh wejdzie dobrze , ni ejebać to

Selekcje
Nr Selekcje Zdarzenie Data zdarzenia Zasady Wygrana/miejsce Kursy Wynik
1 Jablonec U21 Jablonec U21 v Ceske Budejovice U21
(Wynik końcowy) 03/10/2016 Brak 1.44 Odbędzie się
2 2 lub 3 gole VfB Stuttgart v Greuther Furth
(Ilość goli) 03/10/2016 Brak 2.05 Odbędzie się
3 Powyżej 2.5 Wil 1900 v FC Schaffhausen
(Suma goli) 03/10/2016 Brak 1.70 Odbędzie się
Zakłady akumulowane

do usłyszenia ... hmm

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Originally Posted by betowiec
Originally Posted by Warren
Dobranoc!
[Linked Image from pbs.twimg.com]
solidna

cartier branzoletka
dobra foka...

Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
W
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
W Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Originally Posted by priboj
ToTT City 2-0 ... bez gola gości wow ktos to oglądał coś powie ?

Ja oglądałem.
Moim zdaniem:

https://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=6770287&#Post6770287

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
dobry tekst o H.Kane laugh mam podobne zdanie .

To co zrobił na euro to tylko wyjechać w Bieszczady i żyć z tego co się złowi na łódce .

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Konstruktywna analiza - W8.

Nie interesują mnie Tottki, tak jak i City, ale...

Fajnie się to czyta, bo znamionuje Twoją kompetencję w tym temacie.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
W
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
W Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Originally Posted by priboj
no weekend w ruchu działo sie ... jest plus jest dobrze ...

Milan kopara

Barcelona laugh ale postzrelali smile

Marsylia jest jednak chyba najlepsza laugh

Same wały wg mnie. I Twój śmiech najlepiej to komentuje.
W ten weekend wszystkie czołowe kluby chyba dostały jakieś wytyczne "z góry" nie do odrzucenia. Żniwa buków i tyle:

Real (nie wygrać), Barca (przegrać), Bayern (nie wygrać), BVB (przegrać, nie strzelać gola), Gladbach (przegrać, nie strzelać gola), MU (nie wygrać), City może też nie miało strzelać pieron wie, bo na tą 1 bramkę ich na pewno było stać.

Trzeba przeczekać początek miesiąca i piłka powinna wrócić do normy, po eliminacjach.

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
kac morderca nie ma serca...

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by jaga1920
kac morderca nie ma serca...

Wy bez tego Vasiliewa nie za bardzo możecie.

Zaczną go ostro kryć albo kosić i co wtedy ?

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Originally Posted by akagi
Originally Posted by jaga1920
kac morderca nie ma serca...

Wy bez tego Vasiliewa nie za bardzo możecie.

Zaczną go ostro kryć albo kosić i co wtedy ?

wszyscy w lidze wiedza ze to nasz rezyser wiec go sponiewieraja to normalne co zrobisz nic nie zrobisz bardziej mnie irytuje brak napastnika w kadrze bo cernych to patałach a swiderski pilke traktuje jak zabawe smile

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
mam pytanko do kumatych czy jest jakas aplikacja zeby sprawdzic gdzie dana osoba sie obecnie znajduje rozmawiajac z nia przez telefon lub podajac numer telefonu ?

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Wiesz jaga...

Nie znam się absolutnie na hokeju, nie znam żadnego hokeisty z nazwiska, ale stosunkowo często tę dyscyplinę obstawiam, szczególnie niższe ligi europejskie.

Ale nie w tym rzecz.

W lidze północnoamerykańskiej w każdej drużynie jest tzw. lider.
Taki lider ma zawsze do " pomocy " zakapiora, który go broni przed potencjalnym napastnikiem.

Zawsze mnie wkurwiały polecenia trenerów, żeby " zneutralizować " lidera przeciwników.

W hokeju zawsze jest taki zawodnik który przyjebie każdemu kto chciałby tego dokonać.

Jeżeli Probierz stworzył " drużynę", to powinien stworzyć również narzędzia które takim przypadkom - jak u Vasiliewa - zaradzą. smile

Strona 89 z 97 1 2 87 88 89 90 91 96 97

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, latajaca_holenderka, ElNinho[mmdea], 11kera11, burbon, rafal08, aker, betowiec, kamel, Sensei), 2,668 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,911
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1